RÖPORTAJ

Diğer

  Çavdar: Tecrübe en önemli bilgidir

  Teşkilatçılık konusunda 40 yıllık tecrübesini öne sürerek iddialı bir çıkış yapan Yetgin Çavdar, yeni parti oluşumları, ilçe siyasetimizdeki güncel gelişmeleri ve Silivri Belediyesinin geride bıraktığı 10 ayını değerlendirdi.

  Ziko: Sonunu düşünen girişimci olamaz!

  DEMKO GRUP; Ortak Sağlık, Güvenlik Birimi ile İş Sağlığı ve Güvenliği sektöründe, ısıtma sistemleri, endüstriyel doğalgaz sistemleri, iklimlendirme soğutma çözümleri ve mekanik tesisat alanında 10. yılını doldurdu. Eşi Berker Ziko ile birlikte şirketi kuran Eda Ziko, KAGİD söyleşi dizimizin bu haftaki konuğu oldu.

  “Baskı Boyasında Türkiye bir numara”

  Küpe FM’in Silivri SİAD işbirliğinde hazırladığı “İş Dünyası” programına konuk olan Color World Kimya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Süleymanoğlu, iş hayatına ve hizmet verdiği sektöre ilişkin bilgiler paylaştı.

  “Bilmediğiniz işi yaptıramazsınız, kontrol de edemezsiniz!”

  12 yıldır hizmet veren Silivri'nin ilk güzellik ve bakım merkezi, Nedret Kahraman'ın 25 yıllık uzmanlık deneyimi ve profesyonel kadrosu ile kadınlarımızın vazgeçilmezi olmayı istikrarla sürdürüyor...

  Koçoğlu: Dört kilit hareketimiz var

  Delege seçim sürecinden ciddi taban desteğiyle çıkan Mümün Koçoğlu, CHP İlçe Başkan Adaylığı ve kazanması taktirde birleştirmek, gençleştirmek, değiştirmek ve büyütmek gibi dört kilit hareket çerçevesinde yol alacaklarını ifade etti.

  “Sadece kıyafet satmadığımı, insanlara güven, samimiyet verdiğimi düşünüyorum”

  Yağmur Giyim ve Winkelen Silivri ile iş hayatındaki başarılı varlığını sürdüren Serap İnce, çalışmalarını ve bakış açısını anlattı.

  “Hayatta ben de varım demek önemli”

  17 yıldır Dekor Perde’de eşi ile birlikte hizmet veren Elif Arslan, “Çalışmak insana inanılmaz bir özgüven katıyor” dedi ve ekledi: “Hayatta ben de varım demek önemli.”

  “Silivri’de ilklere devam edeceğiz”

  Esra Özbay Yavuz ile eşi ve iş ortaklarıyla 6 yıldır başarılı bir şekilde hizmet vermeyi sürdürdükleri Sürücü Kursu işletmelerinin yanı sıra yaşam tecrübeleri, çalışma hayatına bakış açısı üzerine söyleştik. Yavuz ailesi, sürücü eğitimlerindeki liderlik hususunda iddialı olduklarını ifade ederken, farklı iş kollarına yönelik atılım hazırlıklarının devam ettiğini de paylaştılar.

  Koçoğlu: Bana oy vermeyenler üzülecek

  CHP İlçe Başkan Adaylığı hususundaki iddiasını “Nasıl bir ilçe başkanı olduğumu gördüklerinde bana oy vermeyenler üzülecek” şeklinde değerlendiren Mümün Koçoğlu, partisine küstüğü dönemlerde destek vermediği suçlamalarını da açık yüreklilikle cevaplandırırken, “Bir iki kişinin ağzına bakarak siyasi geleceğimi belirleyemem” şeklinde yanıtladı.