RÖPORTAJ

Diğer

  “Hukuk olmadan siyaset olmaz”

  31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP’den meclis üyesi aday adaylığına başvuran genç avukatlarımızdan Nilay Öndül Kalaman, “Hukuk ve siyaset iç içe, birbirlerini etkiliyorlar. Siyaset düzelmeden, hukuk rayına giremez. Hukukçuların kentle-rimizin daha yaşanır, adil ve huzur içinde inşasında daima önemli katkıları olmuştur, olmaya devam edecektir” dedi.

  “Belediyelerin en kârlı yatırımı insana yapılandır”

  CHP Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Erkut Uysal ile yerel yönetime bakışını konuştuk. “En fazla insanların daha çok refaha, huzura kavuşması için çalışmalı bir belediye” diyen genç meclis üyesi aday adayı; “Ne kadar çok insana yatırım yapılırsa bir belediye, yönettiği kent o kadar gelişir” şeklinde konuştu.

  Ersaraç: Kazanacağımızdan eminiz

  İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Ozan Ersaraç, yerel seçim işbirliği şartlarında destekleyecekleri CHP Silivri Belediye Başkan Adayının farklı kazanacağına dair öngörülerini paylaştı.

  Özer: Gelecekten sorumlu hissediyorum

  CHP’den Silivri Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı olan Doğay Özer, kentimizin gelişim ve eksikliklerini tamamlamak yönünde düşündüğü proje fikirlerini Hürhaber aracılığıyla anlattı.

  “Silivri, hizmet açlığını Cumhur İttifakı’yla giderecek”

  “İnsanların kardeşçe, huzur ve mutluluk içerisinde yaşadığı, yalandan, ‘boş lafla peynir gemisi yürütme’ mantığından uzak bir anlayışla yönetim için Silivri’nin Cumhur İttifakı’na ihtiyacı var” diyen AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, “Başkan Adayımız Volkan Yılmaz’ın da söylediği gibi “İnsan merkezli, onların gönlüne dokunan bir siyaset anlayışıyla Silivri’nin 10 yıllık hizmet açlığını sona erdirmek adına birlik içinde Cumhur İttifakı’nı Silivri’de kazandırmalıyız” şeklinde konuştu.

  Pehlivan: Silivri, iyiyi ve iyileri hak ediyor

  Silivri’yi geliştirecek proje ve kalıcı çözümlere destek vermeye hazır olduğunun altını çizen İYİ Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Yiğit Efe Pehlivan, “Silivri, iyiyi ve iyileri hak ediyor” dedi.

  “GÖNLÜMÜZ, KAPIMIZ HERKESE HER ZAMAN AÇIK OLACAK”

  “Hiçbir ayrım, kısıtlama yapmadan herkese gönlümün açık olduğunu söylemek istiyorum” diyen Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Tüm Silivrililerin oylarına talibiz. Kapımız herkese her zaman açık olacak ve Silivri kazanacak” şeklinde konuştu.

  Seçkin: Silivri’nin en önemli sorunu atık tesisidir!

  İYİ Parti Silivri yönetimi kurucu üyesi ve başkan yardımcısı Dr. Ümit Seçkin, Meclis Üyesi Aday Adaylığı kararı ile ilçemize dair dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

  “Düzenin değişmesi için mevcut partiler değişmeli”

  İYİ Parti saflarında aktif siyasete atılan Dündar Konuk, Silivri Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı kararını Hürhaber’e değerlendirdi.