EĞİTİM

Diğer

  Bilim ve teknolojide yolculuk yaptılar

  Ertuğrul Gazi Ortaokulu Bilim Fen ve Teknoloji Kulübü öğrencileri, Sancaktepe Bilim Merkezi’ni gezerek bilimsel çalışmalar ve teknolojik gelişmeler hakkında bilgi edindiler.

  Yavuz Selim öğrencileri kendi oyunlarını tasarladı

  Selimpaşa Yavuz Selim İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri Esra Gezeren Sarıahmet’in rehberliğinde “My Dreams Are In The Sky” adlı eTwinning projeleri kapsamında kendi oyunlarını tasarladı.

  Liderim Anaokulu’nda dönem finali

  Liderim Anaokulu, 2019-2020 eğitim-öğretim yılı birinci dönemi finalini gerçekleştirerek öğrencilerine karnelerini takdim etti ve yarıyıl tatiline uğurladı.

  Sınıf birincileri tebrik edildi

  Necip Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Emrah Erdoğan, sınıf seviyelerinde birinci olan öğrencilerini tebrik etti.

  Kahramanmaraşlı öğrencilere Silivri’den karne hediyesi

  Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu’nun, Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinin Küçükcerit köyündeki öğrencilere gönderdiği karne hediyeleri törende dağıtıldı.

  Ertuğrul Gazi öğrencilerine müdürlerinden tatil mesajı

  Ertuğrul Gazi Ortaokulu Müdürü Ahmet Öngel, öğrenci ve velilerine yarıyıl tatili mesajında bulundu.

  Evde eğitim gören öğrenciye özel ilgi

  Selimpaşa Ahmet Ziylan İlk ve Ortaokulu Müdürü Türkay Polat, evde eğitim gören öğrencisini öğretmenleriyle ziyaret ederek karnesini ve Takdir Belgesini bizzat takdim etti.

  Silivri Anadolu Lisesi öğrencisinin Atletizm başarısı

  Silivri Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi Muratcan Baş, Atletizm yarışında 60 metrede Türkiye 2.’si ve 200 metrede 3. olmayı başardı.

  Hepçilingirler, Silivri Mektebim’in konuğu oldu

  Öykü, roman, deneme yazarı Feyza Hepçilingirler, geçen hafta Mektebim Okulları Silivri Kampüsü’nün konuğu oldu.