EĞİTİM

Diğer

  Mektebim dünyaya açılıyor…

  Yurtdışı çalışmalarına Londra’dan start vereceklerini belirten Mektebim Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kalko, “Londra’dan sonra Almanya, Fransa ve Amerika’da okullar açmayı planlıyoruz. Ortadoğu’da körfez bölgesinde Dubai, Katar ve Suudi Arabistan’da da okullaşmak için gerekli fizibilite çalışmalarına başladık. Ülkemizde de kampüs sayımızı artırarak bu süreci üniversite ile taçlandıracağız” dedi.

  Hastane ekibinden öğrencilere kariyer rehberliği

  TOKİ Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri, Silivri Devlet Hastanesi çalışanlarını ziyaret ederek mesleklerini yakından tanıdı.

  Piri Mehmet Paşa İlkokulu Glob@rt Street Projesine başladı

  Dünyanın 12 ülkesi ile ortaklaşa yürütülen Glob@rt Street Projesi Piri Mehmet Paşa İlkokulu’ndaki Ebru Atölyesi etkinliği ile basına tanıtıldı.

  “Maskeme değil, gözlerime bak”

  Odak Okulları Silivri Kampüsü ailesi lösemi hastalığı farkındalığı “Maskeme değil, gözlerime bak” projelerini gerçekleştirdi.

  Öğrenme ve Dikkat Testleri değerlendirildi

  Çizgi Koleji Silivri Kampüsü’nde veli ve öğrencilere uygulanan test sonuçları değerlendirildi.

  İlçe birincileri ödüllendirildi

  Okullar arası yarışmalarda İlçe Birincilikleriyle okullarını gururlandıran Selimpaşa İlkokulu öğrencileri, onurlandırıldı.

  Odak öğrencileri, kitap fuarındaydı

  Odak Okulları Silivri Kampüsü öğrencileri, TÜYAP 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nı gezdi.

  İmam Hatip öğrencileri, liseleri tanıyor

  Gazi İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, lise ziyaretlerine Necip Sarıbekir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile devam etti.

  Sınav öncesi Vialand macerası

  Ertuğrul Gazi Ortaokulu Gezi Kulübü, 8. sınıf öğrencilerine sınavlar öncesi Vialand macerası yaşatarak moral bulmalarını sağladı.