KÜLTÜR SANAT

Diğer

  Fahrettin Avcı’nın Ahşap Oyma Sergisi açıldı

  Silivri Sanat Platformu üyelerinden Fahrettin Avcı’nın Ahşap Oyma Sergisi açıldı. Sergi, 27 Ekim 2019 tarihine kadar ziyaretçilere açık kalacak.

  Silivrililere özel ney dinletisi

  Silivri Belediyesi Yaşar Kemal Salonu’nda “Serkan Kamacı ile Ney Meşkleri” isimli müzik dinletisi beğeni topladı.

  “Gönlüne yaz beni” hafta sonu yayında

  Müzisyen İbrahim Orçin’i tanıyan, seven ve dinleyenlerinin uzun zamandır beklediği söz-müzik Hilal Demirdağ ve kendisine, aranjesi Ozan Akyüz’e ait bir single çalışması “Gönlüne yaz beni”, ByAytaç prodüksiyon tarafından -Spotify-I tunes-fizy-youtube gibi tüm sosyal platformlarda bu hafta sonu yayında olacak… Single çalışmanız hayırlı ve dinleyicisi bol olsun. Başarılar diliyoruz.

  Ahşap Sanat Sergisi açılışı

  Fahrettin Avcı’nın Ahşap Sanat Sergisi 17 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da Silivri Sanat Galerisinde açılıyor. Sergi 27 Ekim’e kadar açık kalacak.

  Silivri’nin ilk müzikal tiyatrosuna yoğun ilgi

  Silivri’nin ilk Müzikal Tiyatrosu, Silivri Belediyesi Önder Yılmaz Tiyatro Sahnesi’nde Silivrililer ile buluştu.

  Arzu ile Kamber Müzikali Pazar akşamı

  Silivri Belediyesi Kültür Merkezi’nin Ekim ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında 13 Ekim Pazar günü saat 20.00’da Önder Yılmaz Sahnesi’nde “Arzu ile Kamber Müzikali” sunulacak.

  “Bizi Hatırla” filmi gösterimde

  Silivri Belediyesi Önder Yılmaz Tiyatro Sahnesi’nde, 12 Ekim Cumartesi günü, saat 20.00’da Çağın Irmak’ın “Bizi Hatırla” adlı filmi gösterilecek.

  Minikler Alis’i çok sevdi

  Silivri Belediyesi Önder Yılmaz Tiyatro Salonu’nda sahnelenen “Alis Harikalar Diyarında” isimli çocuk oyunu miniklerden yoğun ilgi gördü.