KÜLTÜR SANAT

Diğer

  Tiyatro keyfi devam ediyor

  İstanbul Meydan Sahnesi oyuncuları; Tuba Erdem, Burçak Kabadayı, Hacı Ali Konuk, Deniz Oral’ın gösterimleri ile “Vay sen misin ben olan” adlı oyun Önder Yılmaz sahnemizde Silivrililerle buluştu.

  Sedef Sanatı Sergisi büyük ilgi gördü

  Silivri Belediyesi Kültür Merkezi kursiyerlerinin karma Sedef Sanatı Sergisi yoğun ilgi ve katılım eşliğinde açıldı.

  Sedef Sergisine davetlisiniz...

  Silivri Belediyesi Kültür Merkezi Sedef Kakma Kursu, karma sergi açıyor. Sergi, 12-16 Şubat 2019 tarihleri arasında Yaşar Kemal Sergi Salonunda gerçekleştirilecek. Açılış tarihi ve saati ise 12 Şubat 2019 (bugün), saat 14.00 olarak duyuruldu. Abdullah Mutlu’nun eğitmenliğinde kursiyerlerden Hüseyin Akıncıoğlu, Selma İşler, Hakan Güzdemir, Mustafa Kalafat, Nedim Dündar, Akın Keskinocak, Birgül Ethemoğlu, Nursemin Gökalp, Halit Yaşar Özkan, Köksal Kaya ve Kadir Kaya tarafından hazırlanan eserler sergilenecek. Sedef Sanatı Sergisine konuk olarak sanatçılar Teoman Kuru, Kazım Bağ, Hikmet Bürkük ve

  Sedef Sanatı Sergisine davetlisiniz

  Silivri Belediyesi Kültür Merkezi Sedef Kakma Kursu, 12 Şubat 2019 tarihinde açılacak Sedef Sanatı Sergisi’nde eserlerini sanatseverlerin beğenisine sunacak.

  Rock efsaneleri muhteşem konserle anıldı

  Silivri Denizaltı Orkestrası’nın Rock Efsanelerine Saygı konseri, izleyenleri mest etti.

  Rock Efsanelerine Saygı Gecesi

  Silivri Denizaltı Orkestrası, 8 Şubat 2019 Cuma (bu akşam), saat 19.00’da Silivri Belediyesi Önder Yılmaz Sahnesi’nde vereceği konserle Cem Karaca Anma ve Anadolu Rock Efsanelerine Saygı Gecesi düzenleyecek. Cem Karaca ve Ersen Dadaşlar efsanesinden, Üç Hürel'den, Erkin Koray efsanesinden ve unutulmaz topluluk Moğollar'dan Edip Akbayram ve Dostlar efsanesinden unutulmaz eserler seslendirilecek. Bas Gitar -Seha Bölükbaşı, Ritm Gitar -Serhan Bölükbaşı, Solo Gitar- Erdoğan Eren, Org -Hasan Basri Metinoğlu, Solistler -Güven Girgin ve Erduran Boyuneğmez, Bateri H.Korkut Dolu, Yan Flüt, Bağlama ve K

  Şubat, Kültür Sanat Takvimi yayınlandı

  Silivri Kültür Sokağında bulunan Silivri Belediyesi Ti-yatro Salonu Önder Yılmaz Sahnesi ve Yaşar Kemal Sergi Salonu bu Şubat’ta da kültür sanatla dolu.

  Sedef Sergisine davetlisiniz...

  Silivri Belediyesi Kültür Merkezi Sedef Kakma Kursu, 12 Şubat 2019 tarihinde açılacak Sedef Sanatı Sergisi’nde eserlerini sanatseverlerin beğenisine sunacak.

  Rock Efsanelerine Saygı Gecesi

  Silivri Denizaltı Orkestrası, Cem Karaca Anma ve Anadolu Rock Efsanelerine Saygı Gecesi konseri verecek.