KÜLTÜR SANAT

Diğer

  Şiir ve müzik dolu bir akşam

  Şair, yazar, çevirmen ve edebiyatçı Ataol Behramoğlu ve müzisyen Haluk Çetin, Silivrililere Şiir ve Müzik Dinletisi sundu.

  “Sanatımla Silivri’ye katkı sunmak istiyorum”

  Dünyaca ünlü Karikatürist Erdoğan Karayel, Silivri’de yaşıyor. Dünyaca tanınan çalışmalara imza attığını belirten usta isim, Silivri’ye de kültür sanat anlamında katkı sunmayı arzuladığını Hürhaber’e anlattı.

  Solmaz, Ocak’ta Çanakkale’yi anlattı

  Ülkü Ocakları Silivri İlçe Başkanlığında geçtiğimiz haftalık toplantısında önce Kasım Özkan'ın seslendirmesiyle Kur'an-ı Kerim Tilaveti gerçekleştirildi.

  Sanatsal bir serüvene var mısınız?

  Resim Sanatçısı Nursel Balpınar’ın atık maddelerden akıl, bilgi ve zevkle sanatsal serüvene dönüştürdüğü “Dokuların Senfonisi” adını verdiği çalışmaları sergileniyor.

  Özel buluşma

  Selimpaşa Çağdaş Eğitim Kültür Selanik Mübadele ve Turizm Derneği tarafından düzenlenen Türk Halk Müziği Konseri kentlilerimiz ile buluştu.

  Sergiye davetlisiniz

  Resim sanatçısı Nursel Balpınar’ın çalışmalarının sergileneceği “Dokuların Senfonisi” isimle sergi 8 Nisan 2018 tarihinde, saat 14.00’da Yaşar Kemal Sergi Salonu’nda açılacak.

  Ahşap Gravür Sergisi açıldı

  Kültür Merkezi kursiyerlerinin Ahşap Gravür Sergisi açılışı dün yapıldı. Sergi 7 Nisan 2018 tarihine kadar açık kalacak.

  Tiyatrolar Gününe özel gösteri

  Silivri Belediye Tiyatrosu 27 Mart Dünya Tiyatrolar Gününe özel Devekuşu Kabare Tiyatrosunun klasiklerinden 'Delirten Yasaklar' oyununu güncellenmiş haliyle kentlilerimiz ile buluşturdu.

  Tiyatro zamanı

  Emin Olcay ve Hayat Olcay, Atölye Sanat imzasıyla Yaşasın Kavun İçi oyununu 31 Mart Cumartesi günü saat 17.00’da Önder Yılmaz Sahnesinde seyircilerle buluşturuyor.