KÜLTÜR SANAT

Diğer

  Romanya’da Elit Dans’tan büyük başarı

  Silivri Belediyesi Elit Dans Gençlik ve Spor Kulübü, Romanya Piteşti’de gerçekleştirilen Scoala Populara De Arte Şı Meserii Dans Okulu ve Piteşti Belediyesinin düzenlemiş olduğu Uluslararası Dans Festivalinde büyük başarı elde etti.

  Romanya’da Elit Dans’tan büyük başarı

  Silivri Belediyesi Elit Dans Gençlik ve Spor Kulübü, Romanya Piteşti’de gerçekleştirilen Scoala Populara De Arte Şı Meserii Dans Okulu ve Piteşti Belediyesinin Düzenlemiş olduğu Uluslararası Dans Festivalinde büyük başarı elde etti.

  Özel çocuklardan muhteşem mozaikler

  Lions Leo Dernekleri Esen İbak Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Mozaik Kursu öğrencilerinin sergisinde yer alan mozaik çalışmaları büyük beğeni topladı.

  Kırmızı Sanat Evi Silivrililerin hizmetinde

  Kırmızı Sanat Evi Galeri ve Atölye dün açılışını gerçekleştirerek Silivrili sanatseverlerin hizmetine açıldı.

  Sanat Şenliğine katılarak ÇYDD’ye destek olabilirsiniz

  Çınaraltı Sanat Tasarım Şenliği, 12 Mayıs Cumartesi günü ÇYDD Çay Bahçesi’nde bir gün daha devam ederek ÇYDD’ye destek çoğaltılacak.

  Kırmızı Sanat Evi açılıyor

  Kırmızı Sanat Evi Galeri ve Atölyesi, 11 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek açılışla kapılarını Silivrili sanatseverlere açacak.

  Hanife Kurt’un eserleri sergileniyor

  Resim sanatçısı Hanife Kurt’un Kişisel Resim Sergisi dün Yaşar Kemal Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu.

  Çınaraltı Sanat Tasarım Şenliğine davetlisiniz

  Atölye Stanbulin tarafından düzenlenen ve gelirinin bir kısmı ÇYDD’ye bağışlanacak Çınaraltı Sanat Tasarım Şenliğine davetlisiniz.

  Ahenk’ten Silivri’ye bir ödül daha

  Silivri Belediyesi Ahenk Sanat Kulübü Yıldızlar Grubu, katıldığı Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Grup Yarışması’nda ikincilik elde ederek Silivri’ye bir ödül daha kazandırdı.