YAŞAM

Diğer

  Ustası Urfa’dan, lezzeti Terbiyeli TAZE’den

  Silivri’de birbirinden farklı lezzetleri bir araya getiren ve bu eşsiz lezzetleri ilçe halkına sunan Terbiyeli ailesinden yepyeni bir hizmet daha geliyor, hafta sonu hayata geçmeye hazırlanan Terbiyeli Taze Fırın’da yok yok…

  ‘Herkesin Belediye Başkanı’ adaleti, hakkaniyeti ve ahlakı sağlamalı...

  Üçüncü dönemini “Özgürlükçü Cumhuriyet” olarak tanımlayan ve kıstaslarını kentte ‘adalet’, ‘hakkaniyet’ ve ‘ahlak’ın sağlanması olarak tarif eden Silivri Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Aday Adayı Özcan Işıklar, ‘Herkesin Belediye Başkanı’ olmak ve ‘Büyük Silivri Koalisyonunu’ kurma hedeflerinin nasıl geliştiğini Hürhaber’e anlattı.

  Kocabaş ailesi yasta

  Okan Kocabaş’ın kızı Aybüke Kocabaş yaşam mücadelesini kaybetti. Cenazesi bugün toprağa verilecek.

  Nedret Güzellik Merkezinden Öğretmenler Günü kampanyası!

  Mevsimsel Cilt Bakımı, vücut peelingi ve antistres masajı 370 TL yerine 250 TL. Kampanya stoklarla sınırlı olup 24 Kasım’a kadar geçerlidir. Bu fırsat kaçmaz!

  Organ bağışı hayat kurtarır!

  3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası dolayısıyla toplumsal bilincin ve farkındalığın oluşturulması, organ bağışının önemini vurgulamak amacıyla Devlet Hastanesinde Organ Bağışı Sorumlusu Sağlık Bakım Hizmetleri Yardımcısı Jülide Ayfer Demir ve Eğitim Hemşiresi Ayşe German tarafından organ bağışı konulu eğitim düzenlendi.

  Yardım geleneğini Ayaz Arslan sürdürdü

  Arslan ailesi, bu yıl da geleneği bozmadı ve Ağrı Eleşkirt Düzyayla Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine yeni eğitim öğretim yılı öncesinde destekte bulundu. Eğitim setleri bu yıl Ayaz Arslan adına Ağrılı öğrencilere ulaştırıldı.

  Evde Sağlık Hizmeti taşınıyor!

  Silivri Devlet Hastanesi’ne bağlı olarak ilçemiz sınırlarında hizmet veren Evde Sağlık Hizmetleri Merkezinin Beylikdüzü’ne taşınacağı haberi buradan hizmet alan vatandaşları üzdü, bundan sonrası için kaygıya sevk etti.

  Bozloğlu’nun dedesi vefat etti

  AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’nun acı günü.

  İbrahim Ersoy hayatını kaybetti

  Silivri’nin tanınan iş insanlarından İbrahim Ersoy, 63 yaşında yaşam savaşını kaybetti. Cenazesi bugün Silivri’de toprağa verilecek.