YAŞAM

Diğer

  Emine ve Yusuf Aktaş dünya evine girdi

  Emine Kaya ve Yusuf Aktaş, yapılan düğün ile hayatlarını sevdiklerinin huzurunda mutluluk yemini ile birleştirdiler.

  Seda ve Berkay’ya ömür boyu mutluluklar

  Seda Korucuoğlu ve Berkay Öncel, hafta sonu dünya evine girerek sevenlerinin huzurunda ömür boyu mutluluk yemini ettiler.

  Yılmaz’dan Engelsiz Park müjdesi

  Almanya’dan ulaşan yardım malzemelerini engeli vatandaşlarımıza teslim etmeye başlayan Başkan Volkan Yılmaz, Engelsiz Park müjdesi verdi.

  Allah tamamına erdirsin

  Kanık ile Özçiftçi ailelerinin kıymetli evlatları Başak ve Kaan evlilik yolunda ilk adımları attı. Çiftin nişan yüzüklerini Silivri Belediye Başkanı taktı.

  Hannover Türk Engellilerinden Silivri’ye destek

  Almanya Türk Federasyonu çatısı altında ilk ve tek engelli derneği olan Hannover Türk Engellileri Derneği, Biefeld’den toplanan bir tır dolusu engelli medikal malzemeyi, ilk ülkücü şehit Ruhi Kılıçkıran anısına Silivri Belediyesi’ne gönderdi.

  Yılmaz: Aç açıkta olanı bulmak bizim görevimiz

  Silivri Belediyesi Gıda Bankası, mahallelerimizdeki ihtiyaç sahiplerine erzaklarını ulaştırmaya devam ediyor. Beyciler, Sayalar, Çayırdere, Çeltik, Yolçatı, Seymen, Büyükçavuşlu ve Alipaşa'da ev ziyaretinde bulunan ekipler, erzak tesliminin yanı sıra hane kontrolü ve evrak güncellemesi de yaptılar.

  Yeni evinde yeni yatağına kavuştu

  Silivri Belediye ekipleri, EYKOM olarak hizmet verdikleri bedensel engelli Gökhan Yılmaz’ın depremde hasar gören evden yeni adresine taşınmasına yardımcı olurken, hasarlı hasta yatağını da yenilediler.

  Kültür Merkezi Kış Dönemi Kurs kayıtları başladı

  Silivri Belediyesi Kültür Merkezi’nde kış dönemi kurs kayıtları başladı. Yetişkinler ve çocuklar için ayrılan kurslara kayıt yaptırmak isteyenler için son tarih 10 Ekim.

  Halı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 8 Unsur  

  Hemen hemen hepimiz halı alırken önce renk ve desenine dikkat ederiz. Aslında bu, bilindiğinin aksine kullanım amacına uygun bir halı seçimi olmayacaktır. Önceliği desene verdiğimiz zaman, halıyı uzun ömürlü ya da amacına uygun olarak kullanamayabiliriz.