YAŞAM

Diğer

  Evde Sağlık Hizmeti taşınıyor!

  Silivri Devlet Hastanesi’ne bağlı olarak ilçemiz sınırlarında hizmet veren Evde Sağlık Hizmetleri Merkezinin Beylikdüzü’ne taşınacağı haberi buradan hizmet alan vatandaşları üzdü, bundan sonrası için kaygıya sevk etti.

  Bozloğlu’nun dedesi vefat etti

  AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’nun acı günü.

  İbrahim Ersoy hayatını kaybetti

  Silivri’nin tanınan iş insanlarından İbrahim Ersoy, 63 yaşında yaşam savaşını kaybetti. Cenazesi bugün Silivri’de toprağa verilecek.

  Çekici isyanı!

  Aracının götürüldüğünü gören sürücü, çekicinin önüne oturdu. Yapılan açıklamaya göre bölge müsait olmadığı için sürücüye aracı Ziraat Bankası önünde teslim edilerek, hakkında sadece yasak parktan ceza uygulandı.

  Ayşe Sesli ebediyete uğurlanıyor

  Silivri’de nakliyecilik yapan Mustafa Sesli memleketi Samsun'da trafik kazası geçirdi. Takla atan araçta kazada eşi Ayşe Sesli hayatını kaybederken, Mustafa Sesli yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

  Işıklar’ın torun sevinci

  Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar dede oldu…

  Yanan otomobilden son anda kurtuldular

  Silivri D-100 Karayolu’nda seyir halindeki bir otomobil alev alev yandı. Alevlerin metrelerce yükseldiği otomobildeki aile son anda kendilerini dışarı attı.

  Haber alınamayan gençten kötü haber

  Üç gündür haber alınamayan genç ölü bulundu.

  HAYKURDER gücüne güç katıyor

  Haziran ayında Silivri merkezli olarak kurulan Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği protokol ziyaretlerine başladı. Yapmış olduğu ziyaretlerde ilgi gören HAYKURDER, ilçenin önde gelen isimlerini de derneğin onursal üyeleri arasına katarak gücüne güç katıyor.