YAŞAM

Diğer

  Volkan Kılıç’tan Salsa ve Bachata dersleri

  North GYM Silivri’den şahane bir fırsat. Şubede başlangıç seviyesi salsa dersleri başlıyor. 14 Şubat Perşembe günü saat 19.00-20.15 saatleri arasında sınırlı sayıda kontenjandan faydalanmak için acele edin. Kayıt için 0532 401 18 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Kaptan Baba yasta

  Kaptan Baba işletmecisi Şenol Erdoğdu’nun eşi Selda Erdoğdu’dan zamansız veda.

  Süleyman Bektaş hayatını kaybetti

  Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Piri Mehmet Paşa Camisinden kaldırılacak.

  Ustası Urfa’dan, lezzeti Terbiyeli TAZE’den

  Silivri’de birbirinden farklı lezzetleri bir araya getiren ve bu eşsiz lezzetleri ilçe halkına sunan Terbiyeli ailesinden yepyeni bir hizmet daha geliyor, hafta sonu hayata geçmeye hazırlanan Terbiyeli Taze Fırın’da yok yok…

  ‘Herkesin Belediye Başkanı’ adaleti, hakkaniyeti ve ahlakı sağlamalı...

  Üçüncü dönemini “Özgürlükçü Cumhuriyet” olarak tanımlayan ve kıstaslarını kentte ‘adalet’, ‘hakkaniyet’ ve ‘ahlak’ın sağlanması olarak tarif eden Silivri Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Aday Adayı Özcan Işıklar, ‘Herkesin Belediye Başkanı’ olmak ve ‘Büyük Silivri Koalisyonunu’ kurma hedeflerinin nasıl geliştiğini Hürhaber’e anlattı.

  Kocabaş ailesi yasta

  Okan Kocabaş’ın kızı Aybüke Kocabaş yaşam mücadelesini kaybetti. Cenazesi bugün toprağa verilecek.

  Nedret Güzellik Merkezinden Öğretmenler Günü kampanyası!

  Mevsimsel Cilt Bakımı, vücut peelingi ve antistres masajı 370 TL yerine 250 TL. Kampanya stoklarla sınırlı olup 24 Kasım’a kadar geçerlidir. Bu fırsat kaçmaz!

  Organ bağışı hayat kurtarır!

  3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası dolayısıyla toplumsal bilincin ve farkındalığın oluşturulması, organ bağışının önemini vurgulamak amacıyla Devlet Hastanesinde Organ Bağışı Sorumlusu Sağlık Bakım Hizmetleri Yardımcısı Jülide Ayfer Demir ve Eğitim Hemşiresi Ayşe German tarafından organ bağışı konulu eğitim düzenlendi.

  Yardım geleneğini Ayaz Arslan sürdürdü

  Arslan ailesi, bu yıl da geleneği bozmadı ve Ağrı Eleşkirt Düzyayla Köyü İlköğretim Okulu öğrencilerine yeni eğitim öğretim yılı öncesinde destekte bulundu. Eğitim setleri bu yıl Ayaz Arslan adına Ağrılı öğrencilere ulaştırıldı.