YAŞAM

Diğer

  Sağlıklı gelecek için yetenekler konuşturulacak

  Yeşilay ve Millî Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik düzenlenen Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Yetenek Yarışması'na başvurular başladı. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen yarışma, çocuklarda ve gençlerde sanat aracılığıyla bağımlılığa karşı farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

  Genç Azder sevenlerini yasa boğdu

  Silivri Rizeliler Dernek Başkanı Abdullah Azder, abisi Aziz Azder'in oğlu Emrecan Azder’in ölüm haberi ile yıkıldı. Genç Azder’in geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmesi Azder ailesi ile yakınlarını yasa boğdu.

  Tarihi belgelendirmeye devam ediyorlar

  Silivri Tarih Derneği, Selimpaşa'daki Osmanlı Eseri İkizli Çeşme’nin 3 boyutlu printer ile ölçekli olarak baskısını gerçekleştirerek eseri Silivri dijital arşivine kazandırdı.

  Hazır yemeğin güçlü adresi; Akan Catering

  “Taze ve doğal” anlayışıyla, A kalite ürünlerle 20 yıldır bölgemizde yemek hizmeti verdiklerini açıklayan Akan Catering Genel Müdürü Samet Akan, çalışma prensiplerin Hürhaber okurlarıyla paylaştı.

  Serdar Bayram ebediyete uğurlanıyor

  Serdar Bayram, ani vefatıyla sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu.

  Emine ve Yusuf Aktaş dünya evine girdi

  Emine Kaya ve Yusuf Aktaş, yapılan düğün ile hayatlarını sevdiklerinin huzurunda mutluluk yemini ile birleştirdiler.

  Seda ve Berkay’ya ömür boyu mutluluklar

  Seda Korucuoğlu ve Berkay Öncel, hafta sonu dünya evine girerek sevenlerinin huzurunda ömür boyu mutluluk yemini ettiler.

  Yılmaz’dan Engelsiz Park müjdesi

  Almanya’dan ulaşan yardım malzemelerini engeli vatandaşlarımıza teslim etmeye başlayan Başkan Volkan Yılmaz, Engelsiz Park müjdesi verdi.

  Allah tamamına erdirsin

  Kanık ile Özçiftçi ailelerinin kıymetli evlatları Başak ve Kaan evlilik yolunda ilk adımları attı. Çiftin nişan yüzüklerini Silivri Belediye Başkanı taktı.