GÜNCEL

Diğer

  Sürpriz istifa

  2014 yılından bu yana amacıyla Silivri Fırıncıları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlık görevini yürüten Ferhat Yılmaz, istifa ettiğini duyurdu.

  Silivri 4.6 şiddetinde sallandı

  Sabah saatlerinde meydana gelen deprem insanları sokağa dökerken, kısa süreli endişenin ardından vatandaşlar evleri ve iş yerlerine geri döndüler.

  Kültür Merkezi Kış Dönemi Kurs kayıtları başladı

  Silivri Belediyesi Kültür Merkezi’nde kış dönemi kurs kayıtları başladı. Yetişkinler ve çocuklar için ayrılan kurslara kayıt yaptırmak isteyenler için son tarih 10 Ekim.

  Bulutsuz, SiAD’ı misafir etti

  TEM Teknik Elektrik Malzemeleri San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doğu Bulutsuz, hafta sonu SİAD ailesini Uçmakdere’de şarap fabrikasında misafir etti.

  Mahalle Evi kurs kayıtları başladı

  Silivri Belediyesi Mahalle Evleri kış dönemi kursları başlıyor. Kurslara kayıt yaptırmak isteyen Silivrili kadınlar, 10 Ekim Salı gününe kadar başvuruda bulunabilir.

  Mavi Dil ve Konuşma Merkezi açıldı

  Mavi Dil ve Konuşma Merkezi, Uzman Psikolog, Dil ve Konuşma Terapisti Emine Saran’ın yetkisinde Silivrililerin hizmetine açıldı.

  Allah tamamına erdirsin

  Banu Anıl ve Burhan Yılmaz, hafta sonu evlilik yolunda ilk adımlarını attı. Allan tamamına erdirsin, sağlık ve mutlulukla inşallah…

  Seramik sanatçısı Gürleyen’den Temizlik Hareketi önerisi

  Seramik Sanatçısı Rabia Gürleyen, sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak temizlik hareketi önerisinde bulundu.

  Mutlu Silivri, Marka Kent için çalışmalar hız kesmiyor

  Silivri Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ‘Mutlu Silivri’ ve ‘Marka Kent Silivri’ sloganlarına uygun olarak ilçe genelindeki rutin çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.