GÜNCEL

Diğer

  ADD’de Nilgün Karataş dönemi

  Atatürkçü Düşünce Derneği Silivri Şube Başkanı Av. Süleyman Yalçıntaş, bugün gerçekleştirilen 8. Olağan Genel Kurulu’nda bayrağı Nilgün Karataş’a devretti.

  “Türkiye için eğitiyor, Silivri için üretiyoruz…”

  Silivri Belediyesi'nden muhteşem bir işbirliği projesi daha.

  Meclis Pazartesi toplanıyor

  Silivri Belediye Meclisi’nin Mart Ayı Meclis Toplantısı 1. Birleşiminin 1. Oturumu, 02 Mart 2020 Pazartesi Günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

  Yalçın: Aşılmaz son kaleyiz

  İdlib’de gerçekleştirilen hain saldırı sonucu şehit olan askerlerimiz ile ilgili açıklamada bulunan MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, “Yılgınlık yoktur, umutsuzluk yoktur, taviz ve teslimiyet söz konusu bile edilemeyecektir. Şehitler hepimizindir, alınacak intikam hepimizin namusuna emanettir. Milletimizin başı sağ olsun” şeklinde duygularını ifade etti.

  Değirmenköy’de Tarımda Kooperatifçilik toplantısı

  İBB Muhtarlıklar ve Gıda Dairesi Başkanı Ahmet Atalık Değirmenköy’de Tarımda Kooperatifçilik konulu toplantı gerçekleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, CHP Silivri Yöneticileri, İBB Meclis Üyelerinin ve üreticilerin katıldığı toplantıda kooperatifçiliğin önemi vurgulandı.

  Genç Gürsu, CHP Gençlik Kolları Başkanlığına aday

  Alipaşa Muhtarı olarak uzun süre görev yapan, hali hazırda Ziraat Odası Başkanlık görevini yürüten Metin Gürsu’nun oğlu Metehan Gürsu, Pazar günü gerçekleştirilecek CHP Gençlik Kolları kongresinde başkan adaylığını açıkladı.

  Başkan Yılmaz’dan Bayrak çağrısı

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İdlib’te şehit olan Mehmetçiğimizle ilgili üzüntüsünü ifade ederek Silivrili hemşerilerini manevi desteğe davet etti. Başkan Yılmaz, makam odasının bulunduğu pencereye Türk bayrağı asarak ev ve iş yerlerinin bayraklarla donatılması için çağrı yaptı.

  TİM’den açıklama

  Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle, yaptığı açıklama İdlib’teki hain saldırıyı kınadı ve şehitlerimiz nedeniyle Cumartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerinin ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

  İBB eğlence etkinliklerini iptal etti

  İdlib’te verdiğimiz şehitlerimiz nedeniyle İBB’nin düzenlediği bazı etkinlikler iptal edildi.