GÜNCEL

Diğer

  Yoğurthane’de bakım onarım

  İBB Yol Bakım Onarım Müdürlüğü 5. Bölge ekipleri Selimpaşa Mahallesi Yoğurthane Sokak’ta bozuk yolların bakım ve onarımına başladı.

  Başsağlığı

  Tahir ve Saffet Sert’in amcaoğlu, Silivri Belediyesi personellerinden Ercüment Sert’in babası Hasan Sert’i son yolculuğuna uğurlayanlar arasında Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, AK Parti Milletvekili Tülay Kaynarca, MHP Milletvekili Adayı Volkan Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın da yer alanlar arasındaydı.

  Sarten’in yükselişi sürüyor

  Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından hazırlanan “İlk 1000 İhracatçı Firma” 2017 listesi açıklandı. Sarten geçen yıl 198. sırada olduğu listede bu yıl 184. sırada yer aldı.

  Yazın harmana ateş ve sigara atmayın!

  Silivri İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kemal Benli’den anlamlı uyarı.

  TÜGVA Yaz Okulu düzenlenecek

  18-27 Haziran tarihleri arasında ücretsiz TÜGVA Yaz Okulu düzenlenecek.

  İftar sofraları Emlak Konutları’nda kuruldu

  AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Selimpaşa Emlak Konutları’nda verdiği iftar yemeğinde hemşerileriyle buluştu.

  Akçeşme ve Yemeniciler Sokak’ta iftar finali

  Silivri Belediyesi, Ramazan ayında düzenlediği açık hava iftarlarının sonuncusunu Akçeşme ve Yemeniciler Sokak’ta gerçekleştirdi. Binlerce vatandaş, hep birlikte oruçlarını açmanın huzurunu yaşadı.

  TEMA’nın gönüllü sayısı 700 bin’i aştı

  Silivri’de çalışmalarını Seher Dertop’un Başkanlığında sürdüren 81 ilde örgütlü olan TEMA Vakfı’nın gönüllü sayısı 700 bini aştı. Barem Pazar Araştırma ve Danışmanlık firması tarafından gerçekleştirilen araştırmaya göre son yıllarda artan çevre duyarlılığı TEMA Vakfı’nın gönüllü sayısının artmasına da önemli bir ivme kazandırdı.

  Başarınız daimi olsun

  24. yayın yılını kaydeden bölgemizin en güçlü sesi Küpe FM’i tebrik ediyor, başta Dilek Sırdaş olmak üzere tüm ekibini kutluyor, başarı ve keyifle süren nice seneler diliyoruz.