GÜNCEL

Diğer

  “Gençler ülkemizin daha da ilerlemesinin, büyümesinin en büyük güvencesisiniz”

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile bir mesaj yayınlayan Silivri Kaymakamı Tolga Toğan, gençlere şöyle seslendi: “Sizler ülkemizin daha da ilerlemesinin, büyümesinin en büyük güvencesisiniz. 19 Mayıs 1919'da Samsun’da yakılan istiklal meşalesini, bugün de, gelecekte de aynı kararlılıkla taşıyacağınızı biliyor ve üstlendiğiniz bu büyük görevi en zor koşullarda dahi layıkıyla yerine getireceğinize inanıyoruz”

  Yalçın: 2023 Lider Ülke Türkiye hedefine bizi gençlerimiz ulaştıracak

  “Ata’mızın “Bütün ümidim gençliktir.” sözünden yola çıkarak ülkemizi 2023 Lider Ülke Türkiye hedefine ulaştıracak olan gençlerimiz olduğuna inanıyorum” diyen Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Zafer Yalçın, “Aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğü yolunda ilk adımın atıldığı anlamlı günün yıl dönümünde, bütün vatandaşlarımızın ve gençlerimizin bayramını kutluyorum” şeklinde düşüncelerini kamuoyuyla paylaştı.

  Esen: 1919’u sonsuzluğa taşıyacak bugünün gençleri olacak

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile Atatürk Anıtında gerçekleşen resmi törenin ardından açıklamada bulunan CHP İlçe Başkanı Berker Esen, “19 Mayıs 1919’u sonsuzluğa taşıyacak bugünün gençleridir” diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.

  Silivri'de 114 m² daire icradan satılık

  T.C. Silivri İcra Dairesi Silivri’de 114m2 dairenin icradan satılacağını duyurdu.

  Silivri'de 5.220,27 m² tarla icradan satılık

  T.C. Silivri İcra Dairesi Silivri’de 5.220,27 m2 tarlanın icradan satılacağını duyurdu.

  2014 model Mercedes araç icradan satılık

  T.C. Silivri İcra Dairesi 2014 Model Mercedes aracın icradan satılacağını duyurdu.

  Çölyak hastalarına glutensiz gıda desteği

  Silivri Belediyesi BizdenSize Sosyal Market aracılığı ile ilçede yaşayan çölyak hastası ihtiyaç sahibi ailelere glutensiz gıda kolisi vermeye başladı.

  Kaçak hafriyat dökümlerine denetim

  Silivri Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ekipleriyle birlikte, kaçak dökümlere yönelik denetim çalışmalarını sürdürüyor.

  Yılmaz iki önemli tehlikeye dikkat çekti

  İBB meclisinde artış gösteren kaçak hafriyat tehlikesi ile ilçe belediyelerinin mali açıdan belini büken çöp toplama maliyetleri üzerinde duran Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yasal çözüm yollarını da sunmayı ihmal etmedi.