GÜNCEL

Diğer

  Yeni Tapu Müdürü Işıklar’ı ziyaret etti

  İlçemizin yeni Tapu Müdürü Mesut Öndül dün Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı ziyaret etti.

  “Keşke hiç yapmasak afiş işleri…”

  Dün bu köşede yer alan “Bu kıyımın anlamı ne?” başlıklı yoruma istinaden bir açıklama geldi…

  Referandum paneli Cuma günü

  Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Silivri Şube Başkanı Abdullah Kaya ile Başkan Yardımcısı Zeynel Yıldız ve Alevi Kültür Dernekleri Silivri Şube Başkanı Coşkun Aksoy, 31 Mart 2017 Cuma günü saat 20.00’da Ünsal Düğün Salonunda gerçekleştirecekleri referandum paneli ile ilgili halka katılım çağrısında bulundular.

  Köylere 73 km yağmur suyu kanalı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Silivri mahallelerinde ihtiyaç duyulan yatırımları titizlikle sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günler 73 km yağmur suyu kanal yapımının startı verildi.

  ALiPAŞA Düğün ve Toplantı mekanına kavuştu

  Silivri Belediyesi Alipaşa Düğün ve Toplantı Salonu, gerçekleştirilen açılış töreninin ardından hizmete girdi. Açılış günü Alipaşalı dört çocuğun sünnet düğünü gerçekleştirildi.

  Silivri Hikayesi başlıyor...

  Gazete Silivri İmtiyaz Sahibi İbrahim Yücal, Silivri’nin tarihsel, coğrafi ve yöresel açıdan en yeni ve en net görüntülerinin yer aldığı, hayatın kare kare paylaşıldığı bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.

  Vakıf ve Dernekten Referandum paneli

  Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Silivri Şube Başkanı Abdullah Kaya ile Başkan Yardımcısı Zeynel Yıldız ve Alevi Kültür Dernekleri Silivri Şube Başkanı Coşkun Aksoy, Hürhaber’i ziyaret ederek 31 Mart 2017 Cuma günü saat 20.00’da Ünsal Düğün Salonunda gerçekleştirecekleri referandum paneli ile ilgili davette bulundu.

  Silivri’nin şansı...

  Silivri Kaymakamı Ali Partal ve Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun…

  Asayiş berkemal...

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Cumartesi günü Referandum dolayısıyla ilçemizi ziyareti hafta sonu sokaklarımıza ayrı bir hareketlilik ile yoğunluk kattı kuşkusuz.