GÜNCEL

Diğer

  Olması gereken olmuş...

  Siyasette en mühim nimet bence yaptığınız işten dolayı yaşadığınız anlaşmazlıkları şahsi algılamamayı başarmak.

  Mutluluklar

  Silivri Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Şeref Can Ayata ve Hande Ateş hafta sonu Mega Country’de gerçekleştirilen şahane bir düğün ile hayatlarını bir ömür boyu mutluluk yemini ile birleştirdi.

  Mutluluklar

  Duygu ve Cihan’ın nikahlarını kıyan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Yağcıoğlu ve Saygılı ailelerini tebrik etti, gençlere ömür boyu mutluluklar diledi.

  Danışma Kurulu toplantısına katıldılar

  CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil, Belediye Başkanı Özcan Işıklar, İBB Meclis Üyesi Doruk Bulut, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Cumartesi günü CHP İstanbul İl Başkanlığının düzenlediği Danışma Kurulu Toplantısı'na katıldılar.

  Her şey gönlünüzce olsun

  Tolga Emek ile Serap Öz, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın kıydığı nikah ile Doğa Grill House Kır Bahçesinde düzenlenen düğün ile hayatlarını birleştirdiler.

  Çocuk istismarıyla mücadele öğreti semineri

  Çocuk ve Ergen Terapisti Psikolog Hazal Özcan ile Yetişkin Terapisti Uzman Psikolog Eylül Tanyeri, Türkiye genelinde düzenleyecekleri çocuk cinsel istismarıyla ilgili ücretsiz bilinçlendirme seminerlerine Silivri’den başladı.

  Işıklar, Kırmızı Sanat Evi’ni ziyaret etti

  Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Kırmızı Sanat Evi isimli resim atölyesini ziyaret ederek ressam ve eğitimcilerle bir araya geldi.

  Işıklar taziye ziyaretinde bulundu

  Başkanı Işıklar, geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu vefat eden belediye personelinin ailesini ziyaret etti.

  34 yıldır sürdürülen gelenek; Domates Festivali

  Silivri Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Domates Festivali’nin 34.’sü düzenlendi. Tarım Fuarı’nın da gerçekleştirildiği festival kapsamında düzenlenen En İyi Üretici ve Domates Güzeli Yarışmaları bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.