GÜNCEL

Diğer

  Özcan Işıklar danışman oldu

  Grand Plaza Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa eden Silivri geçmiş dönem Belediye Başkanı Özcan Işıklar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in üç danışmanından biri olarak meclis kararı ile atandı. Hürhaber’e açıklamada bulunan Işıklar ise önemli bir projeyi hayata geçirmek için alt yapı çalışmalarının bir süredir devam ettiğini belirtirken, ayrıntıların kamuoyuyla zaman içinde paylaşılacağını ekledi.

  Park ve bahçelerde bakım ve onarım

  Silivri Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri oyun alanlarında montaj, tamir, çim biçimi, refüj bitkilendirmesi gibi çalışmaları itinayla sürdürüyor.

  Hayırlı olsun

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz mesai arkadaşı Eyüp Kocaoğlu’nun oğlu Yusuf’un sünnet düğününe MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın ile birlikte katıldı. Allah damatlığını göstersin.

  Sonsuz saadetler

  Namirvanlı ve Çelik ailelerinin mutluluğuna ortak olan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Doğa ile Feyyaz çiftinin nikah merasimini gerçekleştirdi. Bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

  KAGİD’ten hayırlı olsun ziyareti

  Silivri Kadın Girişimciler Derneğinden üyeleri Simge Kandemir Kesen’e yeni görevi dolayısıyla tebrik ziyareti. Derneğin kurucu başkanı Aynur Süleymanoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Gülgün Narinç, Başkan Yardımcısı Dilek Dönmez, Sayman Buse Ersaraç ve üyelerden Serap İnce, İSMMMO SİLİVRİ temsilciliği görevini derneğin bir diğer üyesi Saadet Gencoğlu’ndan devralan Simge Kandemir Kesen’e hayırlı olsun ve tebrik dileklerini ilettiler. Kesen, ziyaret ve nezaketleri için üyesi bulunduğu Kadın Girişimciler Derneği yönetim ve üyelerine teşekkür etti.

  İngiltere'nin köklü döner üreticisi Yılmaz’ı ziyaret etti

  İngiltere'nin köklü döner üreticisi firmalardan biri olan Edmonton Meat Centre Direktörü Ergün Binbay, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ı ziyaret etti.

  Özcan Işıklar istifa etti!

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından Haziran ayında yapılan atamayla Grand Plaza Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Silivri geçmiş dönem Belediye Başkanı Özcan Işıklar istifa kararı aldı.

  Bayramda nöbetleşe iyileştirme çalışması

  Silivri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü nöbetçi ekiplerle bayram süresince tamir ve iyileştirme çalışmalarını aralıksız sürdürdüler.

  Bayram boyunca çalıştılar

  Silivri Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Kurban Bayramı boyunca nöbetçi ekipler ilçe genelindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiler.