GÜNCEL

Diğer

  Kömür: AKP iktidarı eğitimi kasti bir biçimde baltalamıştır

  CHP İlçe Başkanı İbrahim Kömür, 24 Saat Eğitim Maratonu kapsamında değerlendirilen eğitim gündemine ilişkin açıklamada bulundu.

  Hafta tatili ihlali yapan iş yerlerine denetimler sıkılaştırılıyor!

  Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer, İstanbul Valiliği'nin uyarısını üyeleri ile paylaştı ve “Hafta tatili ihlali yapan iş yerlerine denetimler sıkılaştırılıyor” ifadelerini kullandı.

  “Geleceğe Atılan Güvenli Adımlar” proje çalışması

  Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri Geleceğe Atılan Güvenli Adımlar Projesi kapsamında Yaz Spor okulları öğrencilerini bilgilendirmede bulundu.

  Saadet Partisi’nden Büyük Ortadoğu Projesi’ne tepki

  Saadet Partisi, Silivri de dahil Türkiye genelinde, Gazze’ye ses olmak ve Büyük Ortadoğu Projesi’ne tepki için sesini yükseltti.

  Bulut’tan Başkan Balcıoğlu’na destek

  2024 seçimlerinde CHP’nin Silivri Belediye Başkan Adaylarından olan Doruk Bulut, Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu’nun son başkan yardımcı atamalarına ilişkin olumlu görüşlerini paylaştı.

  Başkan Bora Balcıoğlu, Gümüşyaka Cemevi’nde Lokma Dağıtımına katıldı

  Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri Cemevi’nde gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Gümüşyaka Cemevi'nde düzenlenen oruç açma ve lokma dağıtım etkinliğine de katıldı. CHP İlçe Başkanı İbrahim Kömür ve Belediye Meclis Üyeleri ile Cemevi’ne giden Başkan Balcıoğlu, burada vatandaşlarla bir araya geldi ve onların ibadetlerine eşlik etti.

  Etkili geri dönüşüm için önemli bir adım atıldı

  Silivri Belediyesi, Sıfır Atık Projesi Kapsamında Geri Dönüşüm Araç Filosunu yeniledi.

  Beş yardımcı ile ilk toplantı

  Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, başkan yardımcıları Emine Tarin, Yavuz Alçi ve Tan Kıroğlu’nun ardından Meral Kutlu ve Fatih Yavuz'u da başkan yardımcısı olarak atamasıyla birlikte, beş yardımcısı ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

  Silivri'de Kadınlar Plajı yeniden açılıyor

  İstanbul Valiliği, Selimpaşa’daki Kadınlar Plajını tekrar açmak ve buna ilaveten 14 bin m2’ye donanımlı bir halk plajı için düğümeye bastı.