GÜNCEL

Diğer

  Büyükkılıçlı’ya yakışan meydan

  Silivri Belediyesi ekipleri Büyükkılıçlı Mahallesi’nde yapılan modern meydan düzenlemesinde çiçeklendirme çalışması gerçekleştirdi.

  “Otopark değil, tarihi mirasımıza sahip çıkamama sorunumuz var”

  “Silivri Tarihine Sahip Çık” Platformu, restorasyonları tarihi rezalete dönüşen uzak geçmiş mirası köprülerimiz üzerinden ilçemizin asıl sorununa dikkat çekti.

  Silivri KAGİD, TÜRKONFED İDK toplantısına katıldı

  15 Şubat Cuma günü gerçekleştirilen TÜRKONFED İDK ( İş Dünyasında Kadın Komisyonu) toplantısına Silivri Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Gülgün Narinç ve Dernek Başkan Yardımcısı Dilek Dönmez katılım sağladılar.

  Yılmazer’den aday tanıtım toplantısı

  “Unutulmuş duyguları, ötelenmiş kalpleri, vazgeçilmiş gelenekleri yeniden yaşamak için” Fatih Mahalle Muhtar adaylığı yarışına girdiğini belirten Olcay Yılmazer, mahallesi ile ilgili sahip olduğu hayalleri gerçekleştirmek için seçmenden fırsat istedi.

  Işıklar: Bizim ideolojimiz ahlak, adalet ve hakkaniyet

  CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve İYİ Parti İlçe Başkanı Ozan Ersaraç’la birlikte 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan Yerel Seçimler kapsamında Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneği’ni ziyaret etti.

  Rotary’den Rumeli’ye ziyaret

  Silivri Rotary Kulübü Dönem Başkanı Nurten Daniş, beraberinde Burçin Sarısaltıkoğlu ve Mustafa Yazıcı ile geçtiğimiz günlerde İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. H.Tamer Dodurka’yı makamında ziyaret etti. Hayırlı olsun dileklerini ilettiler, birlikte yapabilecekleri projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

  Allah rahmet eylesin

  Yeni Mahalle sakinlerimizden Adem Kızılateş’i son yolculuğuna uğurlayanlar arasında ailesi ve yakınlarının yanı sıra Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın da hazır bulundu. Hürhaber olarak bizler de Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ile sabır diliyoruz.

  Yeni görevlendirmeler tamam

  Kısa bir süre önce Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerinde güven tazeleyen Metin Gürsu, meclis üyeleriyle bir araya gelerek yeni görevlendirmeleri gerçekleştirdiklerini duyurdu. Hayırlı olsun.

  Ziraat Odası yönetimini ağırladı

  Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, kısa bir süre önce gerçekleşen kongrede seçilerek güven tazeleyen Silivri Ziraat Odası Başkanı Metin Gürsu ile yönetim kurulu üyelerini belediyede ağırladı. Işıklar, ziyarete ilişkin şu paylaşımda bulundu: “Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum.”