GÜNCEL

Diğer

  Kaçak içki denetimleri

  Yaklaşan yılbaşı dolayısı ile içkili eğlence yerleri, içkili lokantalar ve oteller olmak üzere, ilçemizde bu alanlarda faaliyet gösteren işletmelere, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı’nın desteğiyle gece denetimleri gerçekleştirildi.

  Hızlandırılmış sıklaşmada büyük fırsat

  Nedret Güzellik’te hızlandırılmış sıkılaşma programına hazır mısınız?Yeni yıla kadar 6 seans bölgesel incelme 600 TL. Program içeriğinde neler mi var? Lipostar, Pressoterapi, Ozonsauna, Pasifjimnastik, Starvac…Bu fırsat kaçmaz...

  Kadıköy’den teşekkür

  İBB İSKİ tarafından alt yapı çalışmaları tamamlanan Kadıköy Mahallesinde, İSFALT ekipleri tarafından yolların asfaltlama çalışmalarına başlandı. Kadıköy sakinleri yapılanlar ile alakalı “Mahallemize yaptıkları hizmetler için İBB Başkanımız Sayın Mevlüt Uysal ve AK Parti Silivri İlçe Başkanımız Sayın Mutlu Bozoğlu’na teşekkür ederiz” afişi yaptırdı.

  Eren’e AK Parti’den ziyaret

  Fener Muhtarı Muharrem Eren’e ziyaretçi akını sürüyor. AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve AK Parti Teşkilat Başkanı Sedat Alkış da geçtiğimiz günler deneyimli muhtarın misafiri oldular.

  Mutlu, Koçer’i ziyaret etti

  Büyük Kılıçlı Muhtarı Ahmet Mutlu, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer’i ziyaret etti. Koçer, konuğunu ağırladıktan sonra uğurlarken nazik ziyareti için teşekkür etti.

  Güven, muhtarlarla vedalaştı

  Silivri’de uzun yıllar görev yapan geçmiş dönem İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Hasan Güven, Çanakkale Tarım İl Müdürlüğüne tayini çıkması nedeniyle Silivri Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek vedalaştı. Dernek Başkanı Ömer Ercan, “Müdürümüze yeni görev yerinde başarılar diliyor, nazik ziyareti için teşekkür ediyoruz” dedi.

  Moody’s Cafe & Restaurant’ın yeni yıl sürprizi!

  Moody’s Cafe & Restaurant, geleneksel hale getirdiği yılbaşı minyatürlerine bir yenisini daha ekledi!

  Ölüm, işe giderken yakaladı

  Pazar günü akşam saatlerinde Parkköy’de yaşanan kazada işe gitmek için evinden çıkan 23 yaşındaki genç, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

  Hayırlı olsun

  Evlilik yolunda ilk adımlarını atarak nişanlanan Döndü Ermiş ve Burak Gölge’yi tebrik ediyor Allah tamamına erdirsin ve ömür boyu mutluluk dileklerimizi iletiyoruz.