GÜNCEL

Diğer

  Yöre dernekleri pikniklerine katıldı

  Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ilçemizde faaliyet gösteren yöre derneklerinin gerçekleştirdiği piknik ve organizasyonlara katılarak hemşerileri ile buluşuyor.

  En iyi köpek ırkları Silivri’deydi

  Silivri Belediyesi ile Türkiye Köpek Irkları ve Bilimleri Federasyonu işbirliğiyle 11.’si gerçekleşen Uluslararası Köpek Irk Standartları yarışmasına, 12 ülkeden 1000’in üzerinde köpek katıldı.

  Moody’s muhtarları yemekte ağırladı

  Güçlü marka karması ve farklı çizgisiyle Silivri’nin gözde mekânlarından Moody's Cafe & Restaurant, dün mahalle muhtarlarını öğle yemeğinde ağırladı.

  Işıklar: Güneş çarığı, çarık da ayağı sıkacak

  Selimpaşa Halk Platfomu’nun düzenlediği programa söyleşi konuğu olan katılan Başkan Işıklar, sivil örgütlenmelerin önemi hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

  Mevsim Balıkçısı Özer yeni yerinde

  Özer Sarıbaşak, müşterilerini klasik balık lokantası anlayışından uzak, farklı bir konseptle İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü karşısındaki yeni yerinde ağırlamaya devam ediyor.

  MHP’den Gümüş’e hayırlı olsun ziyareti

  Silivri Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Hüseyin Gümüş, hayırlı olsun ziyaretleri kapsamında dün de MHP’yi kabul etti.

  Saral 107 projesinde yaşam başladı

  Son daireler için; %10, %20 veya %30 peşinat ödeyerek, %70 banka konut kredisi kullanarak, size özel aylık 0,80 faiz oranları ile ev sahibi olabilirsiniz… Veya ara ödemeli size özel ödeme planlarıyla, %5 + %5 indirimden yararlanın… Bu fırsat kaçmaz... Mutlaka görün; sizleri bir kahve içmeye davet ediyorlar...

  Eğitim Adası’ndan SİBESO’ya ziyaret

  Butik Anaokulu ve İlkokulu Eğitim Adası, kurumsal ziyaretlerinin bir yenisini Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na gerçekleştirdi.

  Ömür boyu mutluluklar

  Akgün ile Pekel ailelerinin çocukları ve aynı zamanda CHP Gençlik Kolları üyesi Ebru Hanım’ın Hüseyin Bey ile mutluluklarına ortak olmak üzere Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar hafta sonu sevenleriyle bir araya geldi. Genç çiftin nikahını Başkan Bey kıyarken şahitleri arasında CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil, Gençlik Kolları Başkanı Berker Esen ve CHP Meclis Üyesi İbrahim Çeşmecioğlu da yer aldı.