GÜNCEL

Diğer

    Eren’den çuval desteği teşekkürü

    Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı ve Fener Mahallesi Muhtarı Muharrem Eren, üreticiye verilen çuval desteği dolayısıyla Silivri Belediyesi’ne teşekkür etti.

    Kızılay ve İHH’dan anlamlı destek

    Kızılay ve İHH Silivri Temsilciliği ilçemizde bulunan Doğu Türkistanlı çocuklara kıyafet yardımında bulundu. Yardımların dağıtımında AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu da hazır bulundu.

    İYİ Parti’de Refik Bek sesleri

    18 Ekim Cuma akşamı İYİ Parti’nin 20’ye yakın yöneticisi ve mahalle temsilcilerinin tamamına yakını Refik Bek’i ziyaret ederek bir toplantı gerçekleştirdiler. Toplantıda partililer Ocak-Şubat 2020 gibi görünen İYİ Parti Silivri İlçe Kongresinde, Bek’i ilçe başkan adayları olarak ilan ettiler.

    Esnafın sanayide dikili ağacı olacak

    Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan, üyelerinin doğum günlerini pasta keserek kutlama dönemini kapatarak her biri için sanayi bahçesinde meyve ağacı dikme dönemini açtı.

    Selimpaşa Gönüllüleri dernekleşti

    2015 yılından bu yana Selimpaşa Gönüllüler Platformu olarak çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Necmiye Türkeş, dernek çatısı altında daha faal ve etkin olmaya hazırlandıklarını, mahalleyi tanıtma, buradaki yaşamı güzelleştirme gayretlerine destek sunmak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

    Özyaral: Ne yersen o’sun

    Silivri Belediyesi, Silivri Kent Konseyi ve İstanbul Rumeli Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen “Sürdürülebilir Güvenli Gıda” konulu söyleşide Prof. Dr. Oğuz Özyaral, beslenme alışkanlıkları, doğal beslenmenin önemi ve vücuda faydalarını Silivrililere anlattı.

    Azder ve yönetimi, Rize Tanıtım Günleri’ne katıldı

    Silivri Rizeliler Dernek Başkanı Sinan Abdullah Azder ve yönetimi, Rize Dernekler Federasyonu tarafından Rize Valiliğinin desteğiyle düzenlenen 11. Rize Tanıtım Günleri’ne katılım sağladı.

    Tüm Bağımsız Engelliler’den Hürhaber’e teşekkür

    Tüm Bağımsız Engelliler Platformu Başkanı Kamil Hantaş ve Genel Sekreter Korhan Berktaş gazetemizi ziyaret ederek Hürhaber'e 7 yıllık faaliyet dönemlerinde haber desteği ve kamuoyu duyuruları konusunda sundukları katkılar için teşekkür ettiler.

    Partal, muhtarlarla bir araya geldi

    Silivri Kaymakamı Ali Partal, dün sabah Piri Mehmet Paşa Muhtarı Serhat Ateş, Fatih Mahallesi Muhtarı Sadiye Yönet ve Yolçatı Muhtarı Samet Aktaş ile bir araya geldi. Sohbetin konusunu mahalle ihtiyaçları ve değerlendirmeleri oluşturdu.