GÜNCEL

Diğer

  Meteorolojiden uyarı

  Cumartesi akşamından bu yana Silivri'de yer yer etkisini hissettiren yağışlar konusunda Meteoroloji uyandı. Pazar akşamından, Pazartesi gecesine kadar kuvvetli Poyraz rüzgarının da eşlik edeceği olumsuz hava koşulları hakkında vatandaşların dikkatli olmaları istendi.

  Odak öğrencileri Işıklar’ı ziyaret etti

  Odak Okulları Silivri Kampüsü öğrencileri İpek Yazıcı, Zeynep Engin, Eren Şengül ve Egemen Şengül, öğretmenleri Mine Taşer Akçalı ve Kurumsal İletişim Direktörü Gülgün Narinç, dün Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı ziyaret etti.

  Işıklar: Sonuna kadar destek olacağız

  Silivri Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü ve kendi yaş gruplarındaki rekortmenlerden Türkiye Şampiyonu Esila Çiftçi ile KKTS’de düzenlenen 29 Ekim Turnuvası Şampiyonu, Türkiye Rekortmeni Dilşar Göçmen, dün Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın konuğu oldu.

  Tebrik ediyoruz

  Arya Anaokulu Kurucularından Recep-Ceylan Karaköy'ün kızları Nazlıcan Karaköy 11.11.2017 tarihinde hayatını birleştirmek üzere Mehmet Gırlangıç’la ilk adımlarını attılar.

  Kipa’da renkli hafta sonu

  Bu hafta sonu çocuklar öğretmenlerine hediye hazırlamak için Silivri Kipa AVM’nin düzenlediği eğlenceli atölyede buluşacak.

  İstifa etti, aday oldu

  Silivri Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı için ilk aday belli oldu. Yaklaşan kongre öncesinde sürpriz bir isim adaylığını açıkladı. Oda’nın mevcut Başkanı Recep Akıncı’nın ilk sırada yer alan Yönetim Kurulu Asil Üyesi ve Başkan Vekili Aliş Eren, görevinden resmen istifa ederek düzenlediği basın toplantısı ile başkanlığa adaylığını kamuoyuna duyurdu.

  Endişe ve risk sürüyor

  Yarlar’dan ara ara kopan kaya parçaları ve meydana gelen toprak kaymaları tehlike arz etmeyi sürdürüyor.

  Işıklar, Erk’i misafir etti

  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Osman Erk, ilçemizde gerçekleştirdiği konferans öncesinde belediyede Başkan Işıklar’ın konuğu oldu.

  Işıklar’ı Sinop Tanıtım Günlerine davet ettiler

  Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivri Sinoplular Derneğinin Başkanı, aynı zamanda AK Parti Belediye Meclis Üyesi Filiz Baş Güler ve yöneticilerini, Federasyon temsilcileri ile birlikte belediyede misafir etti.