GÜNCEL

Diğer

  Metro seferleri 21.00’e kadar yapılacak

  İBB, Koronavirts tedbirleri kapsamında metro seferlerinin yeniden planlanmasını Pandemi Kurulu’na sundu ve İl Hıfzıssıhha Kurulu’nu bilgilendirdi. Alınan kararları duyuran Başkan Ekrem İmamoğlu, metro seferlerinin Pazartesi gününden itibaren 21.00’de sona ereceğini, finüküler ve nostaljik tramvay seferlerinin durdurulacağını açıkladı.

  AKOM: Fırtına ve yağış etkisini gösterecek  

  AKOM, 3 gün boyunca sürecek, fırtına ile birlikte aralıklı sağanak yağmura karşı kentliyi uyardı.

  İBB, metro istasyonlarına termal kameralar yerleştiriyor

  İBB, Koronavirüs tedbirleri kapsamında İstanbul’daki metro istasyonlarına termal kameralar yerleştiriyor. Yüksek ateş tespit edilen yolcular, en yakın sağlık kuruluşuna yönlendiriliyor.

  İstanbul’da, yaklaşık 2,5 Milyon sokakta

  Koronavirüs vakalarının görülmeye başlanması, İstanbul’da günlük dışarı çıkma oranlarında ciddi düşüşe neden oldu

  İBB, toplu ulaşımda maske dağıtmaya başladı

  Toplu alanlarda maske takılmasının zorunla hale getirilmesini ardından, İBB, Başkan Ekrem İmamoğlu’nun açıkladığı gibi otobüs, metro, metrobüs ve vapurlarda ilk etapta 100 bin maskenin dağıtımına başladı.

  Rıdvan Mertöz: Umarım gerekli önlemler alınır ve sanayimiz en az hasarla kurtulur

  Küpe FM, 3 Nisan 2020 tarihli “Korona” özel yayınında İstanbul Sanayi Odası Meclis Üyesi, Silivri SİAD üyesi ve Mesan Kilit A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz’ü konuk etti.

  Umut aşılayan buluşma

  Tek taraflı yetmez, karşılıklı iyi niyetle güzelleşir Silivri… CHP İlçe Başkanı Berker Esen’in ziyaret kararı ile Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın kendisini misafir etmesi son günlerde çokça ihtiyaç duyduğumuz ve tüm zor süreçleri atlatmak için temelde gerekli olan toplumsal dayanışma ve birlik adına güzel bir örnek oluşturdu.

  İsa Sağlam: İhtiyaç sahiplerine destek olalım

  Silivri BelTV’nin bu haftaki canlı yayın konuğu, İlçe Müftüsü İsa Sağlam oldu. Sağlam, canlı yayında yardımlaşma ve dayanışmanın önemi hakkında bilgi verdi.

  Silivri Belediyesi’nden bir ilk

  Silivri Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğü binasına dezenfeksiyon kabini yerleştirdi. Belediyenin saha personeli kabinde dezenfekte olarak mesaiye başlıyor.