GÜNCEL

Diğer

  KİPTAŞ 3'e 6 kat fazla talep geldi

  Kiptaş’ın Silivri Konutları projesinin 3’üncü etabında talep patlaması yaşandı. Bin 508 konutluk etaba 20 günde 9 bin talep geldi

  İbni Sina’nın Selmipaşa’ya gelişi TBMM’de

  İbni Sina Üniversitesi’nin Kadir Has’ın Selimpaşa’daki yerine talip olduğu İstanbul Tuna Üniversitesi onay için TBMM’nde.

  TÜGVA’dan hayırlı olsun

  TÜGVA Silivri İlçe Başkanı Salim Çavdar ve yönetim kurulu üyeleri de Adalet ve Kalkınma Partisi Silivri İlçe Başkanlığına seçilen Mutlu Bozoğlu ile yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunanlar arasındaydı.

  Selimpaşa Sanayi asfaltlandı

  İBB ekiplerince alt yapı çalışmaları tamamlanan Selimpaşa Sanayinde asfaltlama çalışmaları İSFALT tarafından başlatıldı.

  Işıklar, Karaman ve yönetimini ağırladı

  Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Öz Silivri Trakyalılar Romanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mevlüt Karaman ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.

  Cemevi inşaatı hız kesmiyor

  Silivri Cemevinde bir yandan kültürel ve sosyal faaliyetler tüm hızıyla devam ederken diğer yandan da inşaatın tamamlanması için çalışmalar yürütülüyor.

  Bekirli’de üç yeni hafriyat alanı

  İBB’nin Nisan Meclis oturumlarında CHP’li üyelerin itirazlarına karşılık AK Partili üyelerin oylarıyla Bekirli’de üç yeni alan hafriyat dökümü için tahsis edildi.

  Esnaflar bilgilendirildi

  İŞKUR ve SGK yetkilileri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı öncülüğünde esnafları son yasal düzenlemeler ve teşvikler konusunda bilgilendirdi.

  Işıklar: Gelecek, geçmişten daha aydınlık olacak!

  Başkan Işıklar, erken seçim ile ilgili açıklamalarda bulunarak: “Türkiye’yi küçük küçük odalara bölüp toplumu kamplaştırmak isteyen zihniyetlerin ve ideolojik yaklaşımların sonuç getirmeyeceğine inanıyorum” dedi.