GÜNCEL

Diğer

  Yılmaz: Sizlere hizmetkâr olmak çok güzel

  Silivri Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi’nde Roman Gecesi düzenlendi. Birçok sanatçı ve müzisyenin katıldığı ve renkli anların yaşandığı gecede konuşan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Sizlerle buluşmak, sizlerle hemhal olmak, sizlerle dertlenmek, sizlerle neşelenmek, sizlere hizmet etmek, sizlere hizmetkâr olmak çok güzel bir duygu.” dedi.

  Çorlu'da icradan satılık arsa hissesi (çoklu satış)

  T.C. Çorlu İcra Dairesi Çorlu’da icradan arsa satacağını duyurdu.

  Gözlem kuyusu ve su sondaj kuyusu yaptırılacak

  İstaç İstanbul Çevre Yönetimi San. ve Tic. A.Ş. gözlem kuyusu ve su sondaj kuyusu yaptıracağını duyurdu.

  2.700.000 kWh elektrik enerjisi alım ihalesi

  Çorlu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü 2.700.000 kWh elektrik enerjisi alımı yapacağını duyurdu.

  Topraktan tabağa kadın girişimciliği

  Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim Araştırma Merkezinin AB Erasmus+ programı kapsamında, Tarım Kooperatiflerinde Kadının Güçlendirilmesi Projesinin faaliyetleri kapsamında 'Girişimcilik ve Pazarlama Teknikleri' üzerine atölye çalışması düzenlendi.

  Başkan Yılmaz: Daha fazlasını yapacağız sabredin

  Gümüşyakalı kadınlarla bir araya gelen Başkan Volkan Yılmaz, eşit, adil, kadınları önceleyen bir anlayışla gerçekleştirdikleri çalışmaların daha fazlasını yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

  Permakültür Bahçeleri dereceye girdi

  Silivri Ülkü Ocakları, Ödüllü Permakültür Bahçem Yarışmasında 3. oldu.

  Sarten’den hızlı yükseliş

  Dünyanın en büyük 10 metal ambalaj üreticisinden biri olan Türk ambalaj devi Sarten, İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) sanayi sektörünün en değerli verilerini oluşturan ‘Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2022' araştırmasında 77. sırada yer aldı.

  Kütüphane Projelerini istişare

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ilçemize davet ettiği Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürü Taner Beyoğlu ile çalışmaalanları ve de projeleri masaya yatırdı. Kütüphane projelerini değerlendiren ikili, kültür ve sanat açılımları konusunda da mutabakata vardı.