GÜNCEL

Diğer

  NURAY KOÇER’DEN ÇOK KONUŞULACAK AÇIKLAMA: “Ayrım yapmadan herkesi kucaklıyoruz”

  Adaylığıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Nuray Koçer, “Asık suratlı, vatandaşa tepeden bakan, kibir dağları ören, yerli-yabancı ayrımını körükleyen bir yönetim anlayışının geleceği olamaz” dedi. Esnafa hizmetkârlığı, sevgi ve hoşgörünün ifadesi güler yüzü, hizmet odaklı yönetim anlayışını, hakkaniyete ve adalete sadakati olmazsa olmaz gördüklerini söyleyen Koçer, esnafın halinden anlayan, düşüncelerine kıymet veren ve memnuniyeti esas alan yönetim anlayışını hâkim kılmaya devam edeceklerini aktardı.

  Üç gün planlı elektrik kesintileri uygulanacak

  Elektrik idaresi, Yatırım Programı Çalışmaları kapsamında bölgemizde üç gün uygulanacak elektrik kesintilerinin bölge ve sürelerini ilan etti.

  Yunus Albayrak yaşamını yitirdi

  Albayrak Branda’nın sahibi Yunus Albayrak, hayatını kaybetti.

  Işıklar, ilk karne heyecanlarını paylaştı

  Cuma günü ilk yarıyılın ardından karnelerini alarak tatile girenler arasında Özel Silivri Türam Tarım Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de yer aldı. Işıklar, okuldaki ilk karne töreninde öğrencilerin yanındaydı.

  Gidici, güven tazeledi

  Silivri Zonguldak, Bartın ve ilçeleri Derneği 2. Olağan Kongresini yoğun katılımı ile gerçekleştirdi.

  Stoıchkov’dan, Süleymanoğlu’na anlamlı ziyaret

  Bulgar futbolunun efsane ismi Stoıchkov, İstanbul’da eski dostunu ziyaret etti.

  Vakıf etkinlikleri dolu dizgin

  Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı / Silivri Cemevi Süheyl Kırkıcı’nın başkanlığında etkinliklerini yoğun bir şekilde sürdürüyor.

  Bitki Çalıştayı düzenleniyor

  Bitkilerin kalbi Silivri'de atacak.

  Çalış: Hedeflediğimiz dönüşüm için herkesten katkı bekliyoruz

  Esnaf ve sanatkarlara hizmet aşkıyla çıktıkları yolda bu sürece destek sunacak her kesimin katkılarına açık olduklarını belirten Alparslan Çalış, “Elbirliğiyle Silivri’de hedeflediğimiz, vaat etiğimiz dönüşüm ve ekonomik canlılığı sağlayacağımıza dair inancımız tam” dedi.