GÜNCEL

Diğer

  Alibey Mahallesinde büyük değişim

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın sokak yenileme projeleri kapsamında Alibey Mahallesinde geniş çaplı düzenleme çalışması başlatıldı. Silivri Belediyesi, İSKİ, BEDAŞ, İGDAŞ ve Türk Telekom iş birliği ile yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, “Kademeli olarak yapacağımız sokak yenileme çalışmaları ile geçmişten gelen tüm kronik sorunları ortadan kaldıracağız.” dedi.

  Başkan Yılmaz: Daha güzel Silivri için çalışıyoruz

  Silivri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri hafta sonu gerçekleştirilen eş zamanlı çalışma ile sahadaydı. Başkan Yılmaz, “Daha güzel bir Silivri için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

  Hayırseverlere teşekkür

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Gıda Bankasına bağış yapan hayırseverlere teşekkür etti. Başkan Yılmaz, “Sosyal Belediyecilik gereği ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyoruz. Hayırsever vatandaşlarımızın da desteği ile her ay düzenli olarak Gıda Bankamızdan ihtiyaç sahibi 4 bin 800 aileye yardım yapıyoruz.” dedi.

  Ayhan Otlatıcı’ya son görev

  Geçmiş dönem Silivri Belediye Başkan Yardımcılarından Ayhan Otlatıcı, sevenlerinin gözyaşları ve dualarıyla memleketi Çatalca’da ebediyete uğurlandı.

  Hacı Pervane yenileniyor

  Silivri’nin en önemli şehir içi yol akslarından biri olan Hacı Pervane Caddesi yenileniyor.

  Bozçalı’dan aşı uyarısı

  İstanbul Tabip Odası Silivri Temsilcisi Dr. Fethi Bozçalı mevsimsel grip aşısı olmak isteyenler, özellikle yaş ve risk grubu içinde olan vatandaşlarımın e.nabız sistemine girerek influnza aşısı olup olamayacaklarını öğrenmelerini önerdi.

  Başkan Yılmaz: Tarım arazilerimiz ihtiyaç sahibi ailelere umut oldu

  Silivri Belediyesi tarafından 60 dönüm araziye ekilen ve hayırseverlerin katkılarıyla elde edilen 10 ton yağ, Silivri Gıda Bankası aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılacak. Başkan Yılmaz, “Atıl durumdan kurtardığımız arazilerimiz ihtiyaç sahibi ailelere umut oldu.” dedi.

  24 Ekim Cumartesi günü elektrik kesintisi

  BEDAŞ, 24 Ekim Cumartesi günü Silivri, Alibey Mahallesi’nin bazı sokaklarında planlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

  Silivrili muhtarların Ankara çıkarması

  AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca’nın daveti ile Ankara’ya giden Silivrili muhtarlar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştü, Anıtkabir ve Cumhurbaşkanlığı Külliyesini ziyaret ettiler.