GÜNCEL

Diğer

  Sualtı dünyasına eğlenceli keşif

  Silivri Belediyesi Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezinin pırlanta çocukları, sualtı dünyasını aileleriyle birlikte Istanbul SEA LIFE Akvaryum'da keşfettiler.

  Sağlık taramaları sürüyor

  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı ile Silivri Belediyesinin gerçekleştirdiği sağlık taraması son olarak Cezaevi Lojmanlarında ikamet eden vatandaşlara yönelik yapıldı.

  Alevilerin temsilcilerinden Işıklar’a nezaket ziyareti

  Alevi Bektaşi Federasyonu (ABF) Örgütlenme Sorumlusu Zeynel Odabaş, Alevi Kültür Dernekleri Genel Merkez Yöneticisi ve İstanbul Şubeleri Sorumlusu Hüseyin Çam ve Alevi Kültür Dernekleri Silivri Şubesi Başkanı Coşkun Aksoy dün Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın konuğu oldular.

  Yılsonu etkinlikleri ve Çevre Şenliği bugün başlıyor

  Silivri Belediyesi her yıl tertip ettiği ve geleneksel hale getirdiği Yılsonu Etkinlikleri ve Çevre Şenliğini bu sene de 25-26 Mayıs tarihleri arasında Silivri Sahilinde gerçekleştiriyor.

  Camilerde Ramazan hazırlığı

  Silivri’de yaklaşan Ramazan ayı öncesi camilerin bakım, onarım ve temizliği gerçekleştirilerek hazırlıklar yapılıyor.

  Silivri’nin müteahhitleri dernekleşiyor

  Silivri’de yıllardır faaliyetlerini sürdüren müteahhitler, hafta sonu bir araya gelerek yaşadıkları sıkıntıları ve zorlukları kahvaltılı bir programda birlikte değerlendirdiler.

  Silivri’nin yeni lezzet cenneti Şöhret Sac Tava

  İlçemizin tanınmış işadamlarından Ömer Tabala, 14 yıllık restoran işletmeciliği deneyimiyle sizlere yeni bir marka sunuyor...

  Öğrencilere TÜRAM brifingi

  Geçtiğimiz günler Değirmenköy Ortaokulu öğrencileriyle Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezinde buluşan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar onlara tarım proje ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

  Ankara’ya tapu çıkartması

  Silivri ve Çatalca ilçelerine bağlı köylerde uzun yıllardır yaşanan mülkiyet hakkı sorununun çözüme kavuşması sonrasında muhtarlar Ankara’ya teşekkür çıkartması yaptı.