GÜNCEL

Diğer

  Solak’tan Küçük Sanayi’ye ziyaret

  Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Solak, Küçük Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek Başkan Şaban Erdan ve Ersan Mutlu ile bir araya geldi.

  Hayırlı olsun

  Kadir & Aysel Baydar ailesi, Silivri Elektrik adını verdikleri iş yerlerini Silivri Sanayi’sinde açtı.

  Ücretsiz Meme Kanseri taraması yapılacak

  Silivri Kadın Girişimciler Derneği, Kolan Hastanesi desteğiyle Meme Kanseri Farkındalık Ayı dolayısıyla Ücretsiz Meme Kanseri Taraması fırsatı sunuyor.

  Panolar yerine montajlandı

  İBB ekiplerinin kaldırım çalışmalarını tamamlamasından sonra Kipa karşısında bulunan panolar yeniden yerine monte edildi. İBB ekiplerinin çalışmalarını sağlıklı şekilde sürdürmesi için Silivri Belediyesi ihtiyaç duyulan koordinasyonu sağlıyor.

  Elbirliğiyle destek oldular

  Sağlık sorunları yaşayan eşi, engelli kızıyla Alipaşa’da hayat mücadelesi veren Mahmut Değirmendere’nin ev ihtiyacını yetkililer ve hayırseverler 25 gün gibi kısa bir sürede elbirliğiyle karşıladılar.

  Dünya Kadın Çiftçiler Günü kutlandı

  15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler Günü dolayısıyla Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi’nde düzenlenen program, CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, İl Başkan Yardımcısı Ufuk İnan, ilçe protokolü ve kadın üreticilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

  Değirmenci, Küpe FM’de canlı yayın konuğu

  CHP Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Selami Değirmenci 17 Ekim Çarşamba günü saat 17:00'de Küpe FM’de 'Kâmil Bilici ile Gündemdekiler'de canlı yayın konuğu oluyor. Değirmenci adaylık sürecini değerlendirecek, gelen soruları yanıtlayacak.

  CHP’de yarış kızışıyor

  CHP’nin başkan adayları arasına Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu da adını yazdırdı.

  Işıklar: Büyük Kılıçlı yeni bir kimlik kazanacak

  Büyük Kılıçlı’da Silivri Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yeni muhtarlık binası ve köy kahvesi çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.