GÜNCEL

Diğer

  Silivri’de Yoğurt Festivali coşkusu başlıyor

  Silivri Belediyesi tarafından düzenlenecek 60. Yoğurt Festivali, 12 Ağustos 2022 Cuma günü saat 19.30’da yapılacak açılış korteji ile başlıyor. 3 gün sürecek festivalde çeşitli gösteriler, şenlikler, sinema gösterimleri, sergiler, halk dansları gösterileri, ödüllü turnuva ve yarışmalar düzenlenirken; ünlü sanatçılar Haluk Levent, Zara ve Yıldız Tilbe en güzel şarkılarıyla Silivrililerle buluşacak.

  Yılmaz: Marka Kent yolunda bir merhaleyi daha kutlayacağız

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Büyük Silivri ailesi olarak el birliğiyle ortaya koyduğumuz bu azimle Marka Kent Silivri yolunda her geçen gün bir merhaleyi daha kıvançla kutlayacağız”a inancını ortaya koyarken, 12-13-14 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek Yoğurt Festivaline açık davette bulundu.

  Esen: Volkan Yılmaz, “topu taca atmaya” çalışmakta

  CHP İlçe Bakanı Berker Esen, Çarşamba ilçemizde etkili olan yoğun yağış ve İBB’nin çalışmaları hakkında açıklamada bulunurken, “AKOM uyarılarını dikkate alarak gerekli ön hazırlığı yapmayan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İBB bağlı kuruluş ve ekiplerini suçlayarak 'topu taca atmaya' çalışmaktadır” dedi.

  “İSKİ’nin görevini yapmasını bekliyoruz”

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, alt yapı sıkıntısı yaşanan bölgelere acil müdahale ve kronik hale gelen sorunların çözümüne yönelik çağrısını İSKİ’ye son yaşananların ardından yeniledi.

  Raketli ve raketsiz durak alınacak

  Silivri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü raketli ve raketsiz durak alacağını  duyurdu.

  Sokak ve caddelerde asfalt kazı işi yaptırılacak

  Silivri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü sokak ve caddelerde asfalt kazı işi yaptıracağını  duyurdu.

  Elektronik malzeme satın alınacak

   Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü elektronik malzeme satın alacağını duyurdu.

  Arkaz’dan esnaf ziyaretleri

  MHP İstanbul Milletvekili Dr. Hayati Arkaz, Silivri programına esnaf ziyaretleri ile devam etti.

  Koçer, Çayırdereli esnafları dolaştı

  Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer, esnaflarla içi içe olmayı sürdürüyor. Koçer, Çayırdere’ye gerçekleştirdiği ziyarette mahalledeki esnafları tek tek dolaşarak beklenti, istek ve durumlarına ilişkin bilgi aldı, sohbet etti.