GÜNCEL

Diğer

  Oyun Atölyesi’nden %50 kardeş indirimi

  Oyun Atölyesi, hafta içi her gün %50 kardeş indirimi uygulamakta. Kampanya sadece kardeşler için ve hafta için 10.00-16.00 saatleri arasında geçerli. İkinci çocuk için 30 dk. ve üzeri seanslarda net %50 indirim uygulanmakta.

  Ücretsiz sabun kursu

  Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi’nde 21 Aralık Cumartesi 14.00 - 16.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Doğal Sabun Yapımı Kurs kayıtları başladı. Kontenjan 50 kişi ile sınırlı olup detaylı bilgi ve başvuru için; 444 20 47'den dahili 1231 ile irtibat sağlayabilirsiniz.

  Askerlerimize boyunluk örüyorlar

  Silivri Kent Konseyi başlattıkları proje ile askerlerimize boyunluk örüyor. Konsey çalışmasına Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Kadın Kolları ve Selimpaşa Gönüllüler Derneği destek veriyor.

  Sağlık taramaları Büyük Kılıçlı’da devam etti

  Silivri Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri mahallelerde sağlık taramalarına devam ediyor. Ekipler geçtiğimiz günler de Büyük Kılıçlı Mahallemizde yaşlı vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek sağlık kontrollerini gerçekleştirdi.

  Aydın’a ziyarette bulundular

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İBB ve Silivri Belediyesi Meclis Üyesi Şenoğlu Türkyılmaz ile birlikte sanayi esnaflarımızdan Kaan Mobilya işletmesinin sahibi Emin Aydın’ı dükkanında ziyaret ederek hayırlı işler diledik.

  Yılmaz ve ekibinden esnaf ziyaretleri

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Sanayi Sitesinde esnaflarla bir araya geldi, onlara hayırlı işler diledi, görüş alışverişinde bulundu.

  Mertöz: Dünyanın 125 ülkesine ihracat yapıyoruz

  A Para TV’de yayınlanan İhracatın Yıldızları programına konuk olan Mobilya Aksesuar Sanayicileri Derneği Başkanı Ali Osman Mertöz, “Mobilya aksesuarları sektöründe en çok ihracat yapan ülke Çin, sonra Almanya, Avusturya, İtalya ve gururla söylüyorum 5. sırada Türkiye geliyor. 2023 hedefimiz ilk 3’ün içine girmek. Bu anlamda MAKSDER olarak çok yoğun bir çaba gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

  Kadınlar tiyatro ile buluşmaya devam ediyor

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ilçe merkezine uzak mesafedeki köylerde yaşayan kadınları tiyatro ile buluşturdu. 65 yaşındaki Ayla Kurt, “Bu yaşıma geldim ilk defa tiyatro izledim” dedi.