GÜNCEL

Diğer

  Balcıoğlu: Sizleri mahcup etmeyeceğiz

  Çeltiklilerle bayramlaşan Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, “Tüm mahallelerde birinci çıktık ve büyük bir farkla kazandık. Bu büyük sorumluluğun farkındayız ve sizleri mahcup etmeyeceğiz. Çeltik için çok çalışacağız ve sorunlarınızın farkındayız' dedi.

  Balcıoğlu, Büyükçavuşlu’da vatandaşlarla bayramlaştı

  Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ile Büyükçavuşlu Mahalle sakinlerinin Ramazan Bayramını tebrik etti.

  Emniyet teşkilatına kutlama ziyareti

  Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, meclis üyeleriyle birlikte, İlçe Emniyet müdürü Cemil Erim’i ziyaret ederek hem Ramazan Bayramı’nı hem de Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası’nı kutladı.

  Zafer Yalçın’dan bayram mesajı

  Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, yayınladığı bayram mesajında “Silivrili hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, hayır ve güzellikler diliyorum” ifadelerine yer verdi.

  Pamuk: Bayramın huzur ve bereket getirmesini diliyorum

  AK Parti Silivri İlçe Başkanı Ekrem Pamuk, Ramazan Bayramı vesilesi ile yayınladığı açıklamasında “Mübarek Ramazan Bayramımızın; ülkemizin sevgi ve mutluluğuna vesile olması dileğiyle; başta Silivri’miz olmak üzere tüm İslam alemine huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

  Volkan Yılmaz’dan Bayram mesajı

  Silivri Belediyesi önceki dönem Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yayınladığı bayram mesajında, “Milletimizin hiçbir kesimini ötekileştirmeden, birlik içinde ve kardeşçe kutlayacağımız daha nice bayram günlerine ulaşmayı ve son anayurdumuzda tam bağımsız bir şekilde yaşamak için herkesin üzerine düşen tarihi sorumluluğu eksiksiz yerine getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

  Silivri Protokolü bayramlaştı

  Silivri Kaymakamı Tolga Toğan'ın ev sahipliğinde Silivri Öğretmenevi'nde düzenlenen ilçe protokolü bayramlaşma töreni Bayramın ilk günü gerçekleştirildi.

  “Silivri'mizi daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız”

  Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Ramazan Bayramı mesajında “Sosyal Devlet” ve “Sosyal Belediyecilik” vurgusunda bulunarak, “Her bir Silivrili hemşerimizin, Silivri Belediyesi'nin desteğini ve yakınlığını her daim hissedeceği bir yönetim anlayışı ile ilerleyeceğiz. Umutlarımızı, hayallerimizi birlikte yeşerteceğiz ve Silivri'mizi daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

  Kaymakamlıktan şehit ve gazi aileleriyle iftar

  Silivri Kaymakamı Tolga Toğan, şehit ve gazilere yönelik iftar geleneğini bu Ramazan’da da sürdürdü.