GÜNCEL

Diğer

  Silivri Belediyesi engellileri unutmuyor

  Silivri Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi engelli bireylere ve hastalara medikal malzeme desteğini sürdürüyor.

  Çizgi Koleji Okul Aile Birliğinden örnek duyarlılık

  Çizgi Koleji Okul Aile Birliği 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde örnek duyarlılık göstererek Silivri Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne 30 adet manuel tekerlekli sandalye bağışında bulundu.

  Meşe Külü Suyu ile bitkisel sabun üretimini öğrendiler

  Çiftçi Kadınlar Kooperatifi, Meşe Külü Suyu İle Bitkisel Sabun hazırlığı atölye çalışması gerçekleştirdi.

  Selimpaşa ve Çanta sakinlerimizin dikkatine❗

  Silivri Belediyesi hafta sonu yasaklar nedeniyle pazar düzeninde değişikliğe gidildiğinin duyurusunu yaptı.

  Silivri Belediyesinden bir ilk; “Evde Kurs Eğitim Sistemi”

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ilçemiz öğrencilerine yönelik hazırladıkları Evde Kurs Eğitim Sistemi’ni, “Milli Eğitim Bakanlığımızın müfredatına uygun ders konularının yer aldığı Evde Kurs Eğitim Sistemini, 2. sınıftan 12. sınıfa kadar olan 30 bin öğrencimize ücretsiz olarak hediye ediyoruz.” sözleriyle duyurdu.

  CHP İlçe Başkanı Esen’den İBB’ye teşekkür

  CHP İlçe Başkanı Berker Esen, asfalt ve çizgileri tamamlanan Cezaevi yolu İktisat Sokak’taki çalışma dolayısıyla İBB ekiplerine teşekkür etti.

  Toplu ulaşıma kısıtlama düzenlemesi

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), sokağa çıkmanın sınırlandırılması nedeniyle toplu taşıma araçlarında oluşabilecek yoğunluklarının azaltılması için bazı tedbirler alındı.

  Başkan Yılmaz’dan sağlıkçılara meyve takviyesi

  Salgın nedeniyle yoğun ve zorlu bir çalışma dönemi geçiren sağlıkçılarımıza Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’dan meyve takviyesi. Nöbete gelen Devlet Hastanesi görevlileri kendilerine ulaşan meyve ikramı ile hoş bir sürpriz yaşadı.

  Yılmaz’ın İBB ile temasları sonuç veriyor

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın geçtiğimiz günler İBB Genel Sekreter Yardımcısı Arif Gürkan Alpay ile gerçekleştirdiği görüşme meyvelerini vermeye başladı. Selimpaşa battı-çıktı/kavşak projesine başlanıyor. Falezlerde daha önce gündeme alınıp durdurulan çalışma Yılmaz ile İBB yetkililerinin karşılıklı değerlendirmesi sonrasında Silivri Belediye Başkanının Anıtlar Kuruluyla temasa geçmesi neticesinde yeniden gündeme alındı.