SPOR

Diğer

  Yavuz’dan, Saral’a teşekkür

  Silivrispor takım kaptanı Oğuz Yavuz erteleme maçları için prim açıklayan geçmiş dönem Kulüp Başkanlarından Mustafa Saral’a prim deştiği için teşekkür etti.

  Mustafa Saral söz verdiği primi teslim etti

  Geçmiş dönem Silivrispor Kulüp Başkanlarından ve Başakşehir Kulüp İkinci Başkanı Mustafa Saral, Silivrispor için vaat ettiği maç primlerini Takım Kaptanı Oğuz Yavuz’a teslim etti.

  Akörenspor gözünü şampiyonluğa dikti

  TFF İstanbul 1. Amatör Küme ekiplerinden Silivri temsilcisi Akörenspor yeni sezon için kolları sıvadı ve şampiyonluk için takım kurmaya başladı.

  Silivrispor'da Mehmet Albayrak krizi

  TFF 3. Lig 4. Grup ekiplerinden Silivrispor'da Mehmet Albayrak krizi yaşanıyor.

  Amatör liglerde 1. Transfer dönemi için tarih verildi!

  2020-2021 sezonunda Amatör futbolcuların transfer döneminin başlama tarihi 15 Ocak 2021 tarihli TFF Yönetim Kurulu toplantısında belirlendi.

  Güraslan: Savaşarak kazandık

  Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan erteleme maçlarında 2-1 kazandıkları Muğlaspor ve 0-0 berabere kaldıkları Kozan Belediyespor maçlarının ardından yaptığı açıklamada savaşarak kazandıklarını söyledi.

  Güriz: Zorlukların üstesinden geleceğiz

  Silivrispor Teknik Direktörü Sertan Güriz Pazar günü oynanan ve 0-0 beraberlikle tamamlanan Kozan deplasmanı sonrasında bir açıklama yaparak zor bir dönemden geçtiklerini, taraftarların desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.

  Gümüşyaka sahasını istiyor

  Silivri’nin en köklü mahallelerinden Gümüşyaka’da yıllardan beri bir türlü çözüme kavuşamayan yarası Gümüşyaka Stadı.

  Tepecikspor’da gündem transfer

  Mono Elektrik B.Çekmece Tepecikspor Fahri Başkanı Temel Eyüboğlu ikinci yarı hazırlıklarına devam ettiklerini, ihtiyaç olan bölgelere gerekli transferleri yapacaklarını söyledi.