SPOR

Diğer

  Ergün, “Üstümüzdeki sorumluluğun farkındayız”

  TFF 2. Lig Beyaz Gurupta mücadele etmeye hazırlanan Silivrispor’da İdari Menajer Özgür Ergün yapılan çalışmaların son derece olumlu geçtiğinin bilgisini verdi.

  Sezginer; “Ligi oldukça zorlayacağız”

  Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Turgay Sezginer, Afyon’da kampa olan takımın oldukça iyi bir ortamda çalıştığını ve ligin başlaması ile birlikte en büyük sürpriz yapacak olan takımların başında geleceklerini bildirdi.

  Duru: Stat, sezona yetişecek

  Yeni sezon hazırlıkları kapsamında TFF denetçilerin verdiği raporlar doğrultusunda çalışmalarına hız veren Silivrispor yönetimi Silivri Stadı’nın yeni sezona yetişebilmesi adına var güçleriyle çalışıyorlar.

  Ali Tonta, Rumeli Üniversitesi’nde

  Silivri Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta, ilçedeki sportif faaliyetler hakkında Rumeli Üniversitesi Rektörü Salih Aynural’ı bilgilendirdi.

  Gol kralı İbrahim, Silivrispor’da

  Yeni sezon için bomba transferlerini yapan Silivrispor son transferini forvet hattına yaptı ve kariyerinde gol krallığı bulunan genç oyuncu İbrahim Alan ile bir yıllık anlaşma imzaladı.

  Üyelik standına yoğun ilgi

  Göreve yeni gelen Akgün Duru ve yönetim kurulu arkadaşları Silivrispor’a hareket getirdi ve gerçekleştirdikleri projelerle kulübe adeta hayat vermeye devam ediyorlar.

  Ve stadın tadilatına başlandı

  Yeni sezon için TFF denetçileri tarafından mutlak yapılması zorunlu olan çalışmaların bir rapor halinde Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru’ya iletilmesinin ardından yapılan mimari çalışmalarla birlikte Silivri Stadı’na ilk kazma vuruldu.

  Genç bek Yusuf Onur imzayı attı

  Silivrispor yeni sezon için sağ kanadını garantiye almak için Galatasaray alt yapısından yetişen Yusuf Onur Arıkan ile bir yıllık anlaşma imzalandı.

  Ali Temur da Silivrispor’a imza attı

  Yeni sezonda iddialı bir konumda olmak için takım kuran Silivrispor ligin en tecrübeli oyuncularından Ali Temur ile anlaşmaya vardı.