SPOR

Diğer

  Silivrili okçular başarıdan başarıya koşuyor

  Okçular Vakfı ev sahipliğinde Samsun’da düzenlenen 9-10, 11-12 Yaş Okçuluk İl Şampiyonası'nda Silivri Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü'nün sporcuları damga vurdu. Zafer Kupasında 9-10 Yaş Erkek Sporcular yarışında Ata Efe Bıyıklı, 9-10 yaş klasik yay Erkek Takımlarında Silivri Okçuluk adını birinciliğe yazdırdılar.

  Alibeyspor ve Çantaspor’dan güzel prova

  İstanbul Süper Amatör Kümede mücadele etmeye hazırlanan iki Silivri temsilcisi olan Alibeyspor ve Çantaköyspor arasında oynanan hazırlık maçı kaliteli bir mücadele sahne oldu.

  Başarılar

  TTF tarafından Koza WOS Tennis Academy kortlarında yapılan 12 yaş Yaz Kupasında Sporcumuz Ömer Alp Özdemir yarı finale kalmıştır.

  Ergün; Her geçen gün iyiye gidiyoruz

  İkinci etap hazırlıkları için Bolu Koru Otel’de sürdüren Silivrispor’da İdari Menajer Özgür Ergün, takımın her geçen gün biraz daha iyiye gittiğini, kampın sonun kadar lige hazır bir takım olacaklarını söyledi.

  Kapan’ın babalık sevinci

  Silivrispor’un tecrübeli kalecisi Burak Kapan ikinci kez baba oldu.

  Duru, “Mücadele gücümüz artıyor”

  Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Bolu’da kapta olan Silivrispor ilk hazırlık maçını Zonguldakspor ile oynadı, zorlu ve keyifli geçen mücadele sonunda 2-1 yenilen Silivri’de Başkan Akgün Duru temkinli konuştu.

  Silivrispor istekli futbolu göz dolduruyor 1-2

  TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Silivrispor, Bolu kampında ilk hazırlık maçını TFF 2. Lig takımlarından Zonguldakspor ile oynadı, zorlu geçen doksan dakikanın sonunda 2-1 kaybeden Silivri sahnelediği oyunla göz doldurdu.

  Barış ameliyatını oldu

  Yeni sezon hazırlıkları kapsamında oynadıkları ilk hazırlık maçında rakibi ile girdiği ikili mücadelede burnuna aldığı darbe ile sakatlık yaşayan Barış oyunu terk ederek hastaneye kaldırıldı ve acil ameliyata alındı.

  Silivrispor’da sağ kanada kesin çözüm

  Yeni sezon hazırlıklarını aralıksız yaptığı çalışmalarla sürdüren Silivrispor transferde noktayı da koymak üzere son olarak Karagümrük’te top koşturan sağ kanat oyuncusu Kenan Uz ile anlaşma sağlandı.