SPOR

Diğer

  Müjdat Gürsu Tesisleri yeni sezona yetişiyor

  Yaşanan İstanbul depremin etkisinde soyunma odaları ve idari bölümlerinin kullanılamaz hale geldiği Silivri Stadı’nın mühürlenmesinin ardından Silivrispor’un ve Silivri Kulüplerinin kullanımı için İBB Müjdat Gürsu Tesisleri yenilenerek yeni sezona yetiştirileceği Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz tarafından müjdelendi.

  TFF'den açıklama: Ligler en erken haziranda oynanabilecek

  TFF, koronavirüs nedeniyle ertelenen liglerin en erken haziran ayı başında oynanabileceğini duyurdu. Türkiye Futbol Federasyonu, ertelenen liglere dair son durumla ilgili bir açıklama yayımladı.

  Tekirdağ'da 18 Yaşında Koronavirüsten Öldü

  TFF Kadınlar 3. Lig takımlarından Bursa Ağaköyspor Kulübünün oyuncu izleme ve sportif direktörü Kumsal Yıldız(18), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle Tekirdağ'da hayatını kaybetti.

  Volkan Can: Bu zor günleri inşallah hep birlikte aşacağız

  Futbolda 2 ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği, yeni tip coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle 5 bin aileye gıda yardımında bulundu.

  Silivrispor tesisleri Devlet Hastanesine tahsis edildi

  TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Silivrispor tüm dünyayı sarsan corona virüs salgınından etkilenen sağlık çalışanlarına kapılarını sonuna kadar açtı ve kullanımda oldukları tesislerin anahtarını Silivri Devlet Hastanesi Başhekimliğine teslim ettiler.

  Güraslan; “ Tesisleri Kaymakamlık ve Bakanlığı hizmetine açmaya hazırız”

  Tüm dünyayı olumsuz yönde etkileyen Corunavirüs salgınına karşı yapılabilecek en güzel destek için Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan tüm tesisleri Kaymakamlık ve Sağlık Bakanlığının kullanımı açabileceklerini belirtti.

  UEFA çalışma düzenliyor; ligler kaldığı yerden devam edecek

  Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını Çin’den dünyaya yayıldı ancak en büyük tahribatı Avrupa’da yaptı. Belirsizliğin sürmesi nedeniyle futbola dönüş tarihi de netleşmiş değil. Bu konuda UEFA’nın tüm ülkeleri içine alan bir düzenleme üzerinde çalıştığı iddia ediliyor.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan kulüpleri rahatlatacak karar

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ertelenen futbol, voleybol, basketbol ve hentbol karşılaşmalarının yapılacağı stadyum ve spor salonları ile faaliyetleri durdurulan spor tesisleri içerisinde bulunan ve gelirini yalnızca bu karşılanmalardan, organizasyona katılanlardan ve seyircilerden elde eden ticari ünitelerden kira bedeli alınmayacağını duyurdu.

  Yavuz; “Evde kal Silivrim”

  Silivrispor takım kaptanı Oğuz Yavuz tüm dünyayı ve ülkemizi de olumsuz derecede etkileyen ‘Corona Virüs’ hakkında yaptığı açıklamada; “Birlik ve beraberlik içinde olursak bu virüs belasından kurtulabiliriz” dedi.