SPOR

Diğer

  Kızılay’ın çağrısına Gökçe’den destek gecikmedi

  Çatalcaspor Kulüp Başkanı ve Çatalca Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Hasan Gökçe’den Kızılay’ın açtığı kan bağışı kampanyasına destek geldi.

  Silivrispor’da kongre tarihi belirlendi

  TFF 3. Ligde mücadele eden Silivrispor’da yönetim kurulu yaptığı toplantının ardından olağan genel kurul tarihini belirledi.

  Amatörlerin akıbeti belli oldu

  Bildiğiniz üzere 19 Mart 2020 tarihinde korona virüs salgınına karşı alınan kararlar doğrusunda 2019-2020 sezonu U17 kategorisi ve daha altındaki yaş kategorilerinde liglere devam edilmemesi, Bölgesel Amatör Lig, 1. ve 2. Amatör ligler ile U19 kategorisi, 1. ve 2. küme müsabakaları ileri bir tarihe ertelenmişti.

  Güraslan: Yeni projeler hayata geçirilmeden stat yıkılmamalı

  Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan ligde yarım kalan maçların başlamasına az bir zaman kala yaptığı açıklamasında, “Bizim önceliğimiz bir tesisimizin olmasını sağlamaktır, yoksa A takım her zaman her yerde oynayabilir ama altyapılarımızın idman yapacağı tesisler hayata geçirilmelidir” dedi.

  Yılların Çatalca Stadı tarih oldu

  Uzun yıllardan beri bölge, Çatalca takımları ve Çatalcaspor kulübüne ev sahipliği yapan tarihi Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı artık tarih oldu.

  Karabulut; “Şöyle keyifle altyapı maçı izlemeyi özledim”

  Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi ve altyapılar sorumlusu Hayrettin Karabulut dünyayı saran virüs nedeni ile ertelenen liglerin ardından yaptığı açıklamasında; “İnanıyorum ki en kısa zamanda bu virüsü yeneceğiz ve ardından da keyifle altyapı maçlarını hep birlikte takip edebileceğiz” dedi.

  Güraslan: Silivrispor bize Silivri halkının emanetidir

  TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Silivrispor’da Kulüp Başkanı Taylan Güraslan, sıkıntılı günlerin geride kalacağına inandığını, bu zor günleri tek yüreklilikle atlatmaları gerektiğini söyledi. Başkan Güraslan, lige kalındığı yerden devam edeceklerini bütün hazırlıkları 18 Temmuz’a göre yapmaya gayret gösterdiklerini söyledi.

  BAL ile birlikte 2. ve 3. ligler 18 Temmuzda başlıyor

  TFF ertelenen liglerin başlayacağı tarihi değiştirdi ve yeni aldığı karar neticesinde Süper Lig 12 Haziranda, TFF 1. Lig 19 Haziranda, TFF 2. ve 3. Lig 18 Temmuzda ve son olarak da BAL 18 Temmuzda başlayacağını duyurdu.

  Volkan Yılmaz, Çanta Stadını Mercek altına aldı

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, önceki gün Çanta Stadı’na sürpriz ziyarette bulundu ve alanda incelemelerde bulundu.