SPOR

Diğer

  Beykoz 1908'de teknik direktör Eren Şafak oldu

  Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı 2024-25 Sezonunda mücadele etmeye hak kazandığı TFF 2.Ligi için çalışmalarını yoğunlaştırdı.

  Silivrili oyuncu Kızılpınarspor’da

  Tekirdağ Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Kızılpınarspor, Tekirdağspor ile Süper Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan Kadir Pehlivan’la anlaştı.

  Şahin, Güçlüyüz hazırlanıyoruz

  Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Kaptan Ali Şahin yeni sezon öncesi yaptığı değerlendirmesinde; “Çok kaliteli isimlerden oluşan bir takım oluşturduk ve Silivrililerin desteği ile yarım bıraktığımız işi tamamlamak niyetindeyiz” dedi.

  Köroğlu, Hedef şampiyonluk

  TFF İstanbul 1. Amatör Kümede mücadele etmeye hazırlanan Silivri temsilcisi Alibeyspor’da teknik patron Erdal Köroğlu oldukça net konuştu ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti.

  Başarıdan başarıya koşuyorlar

  Silivri Karate Kulübü, 5. Uluslararası Gemlik Karate Turnuvası'nda büyük başarı elde etti.

  İFA’da Hakan Çobanoğlu dönemi

  TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan İFA’da Teknik direktörlük görevi için Erzurumspor yardımcı hocası olan Hakan Çobanoğlu ile anlaşma sağlandı.

  Silivrispor, Kasımpaşa U-19’a karşı

  Yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam eden Silivrispor yeni sezon öncesi ilk hazırlık maçında Kasımpaşa U-19 takımına karşı oynayacak.

  Okan, Zafere ulaşmak için savaşmak zorundayız

  Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Şube Sorumlusu Emrah Okan yeni sezon öncesi yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu ve ”Savaşan bir takım oluşturuyoruz” dedi.

  Yasav, Mütevazi bir takım kuracağız

  Yeni sezon için kolları sıvayan Alibeyspor’da Yönetim Kurulu Üyesi Semih Yasav, “Yeni sezon için oldukça mütevazi bir takım kurma niyetindeyiz” dedi.