SPOR

Diğer

  Başarılar diliyoruz

  Silivri Beyaz Melekler Spor Kulübü Başkanı Mesut Özdoğan, sporcuları Volkan Yavuzaslan’la ilgili yeni ve güzel bir gelişmeyi şu sözlerle paylaştı: “Kulübümüzün yetiştirdiği milli sporcumuz Volkan Yavuzaslan, Finlandiya’da yapılacak olan Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda ülkemizi ve Silivri’mizi temsil etme hakkı kazandı. Kulübümüze ve sporcumuza destek olan herkese sonsuz teşekkürler.”Tebrik ediyor, gururumuz Volkan Yavuzaslan’a başarılar diliyoruz.

  Duru’dan birlik ve beraberlik yemeği

  Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru iki yıllık yönetimi boyunca destekte bulunan tüm kulüp delegelerine bir yemek vererek teşekkür etmeye hazırlanıyor.

  “Haklarımızı korumak için girişim başlattık”

  Silivrispor Kulübüne, Belediye tarafından gönderilen otogarın tahliyesi ve borcun ödenmesi konusunda ihtarname üzerine, Kulüp Başkanı Akgün Duru avukatları aracılığıyla başlattıkları girişimi kamuoyuna duyurdu.

  Ortaköy’de başlama vuruşu Balcıoğlu ve Tonta’dan

  Bu yıl ilki organize edilen Ortaköy Veteran Turnuvası başladı ve ilk müsabakanın başlama vuruşu CHP Belediye Meclis Üyesi Bora Balcıoğlu ve Silivri Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta tarafından yapıldı.

  Selimpaşa’ya Altın Smaç damgası

  Antrenörlüğünü Barış Çağlar Karaca’nın yaptığı ve Selimpaşalı kızların çoğunlukta olduğu Altın Smaç Spor Kulübü yeni sezon için kolları sıvadı.

  Aslıtolia, Hindistan’ı mest etti

  Alibeyspor’un folklor grubu Aslıtolia özel davet ile gittiği Hindistan’da özel gösterileri ile gönüllere inmesini bilirken hem ilçemizi en iyi şekilde temsil etti hem de ülkemizi.

  Adaylardan, Yılmaz’a yakın markaj

  Silivrispor yarışının taraflarından Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a yakın markaj. Taylan Güraslan, Hayrettin Karabulut ve Ömer Tabala’dan sonra Yılmaz, Doç. Dr. Cenk Teker, Süleyman Gencoğlu, Mutlu Memiş, Fatih Yaşar ve Aşkın Koç'tan oluşan ikinci heyeti de misafir etti. Taylan Güraslan ve Doç.Dr. Cenk Teker ekiplerin iki başkan adayı… Hayırlı olsun…

  Cenk Teker ve ekip arkadaşları listelerin verdi

  Silivrispor’un şampiyonluk yaşamış yönetim kadrolarında görev alan isimleri bir araya getiren Cenk Teker yeni dönemde kulübü yönetmeye talip olan listesini Başkan Akgün Duru’ya teslim etti.