SPOR

Diğer

  BAL başkanları Ankara’da bir araya geldi

  Bölgesel amatör Lig’de maçların Mayıs sonuna ertelenmesinin ardından BAL Ligi kulüpleri bir Ankara’da bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı.

  Aksu: BAL Mayıs’ın ikinci haftasına çekilebilir

  Beykoz 1908’in Başkanı Zeki Aksu, yaptığı açıklamada, Bölgesel Amatör Ligin Mayıs ayının birinci veya ikinci haftası itibariyle başlaması gerektiğini söyledi.

  Ural’dan Yılmaz’a saha talebi

  TFF İstanbul 2. Amatör Küme ekiplerinden Alipaşaspor da saha için sıraya girdi. Ural’ın uzun süre sonra başkanlığa yeniden dönüşünün ardından ilk işinin Alipaşa Mahallesi’ne futbol sahası kazandırmak olduğu öğrenildi.

  Marmara Altın Smaç Kulübü iddialı geliyor

  Bölgenin tek badminton kulübü olan Selimpaşa Altın Smaç Kulübü bünyesinde voleybolu da katmış ve uzman eğitimci Barış Çağlar Karaca antrenörlüğünde bu iki branş ile hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.

  Taş, TFF yönetimi topu taca atmasın

  Ayvalıkgücü Belediyespor Kulüp Başkanı Suat Taş “TFF yönetimi topu Taca atmasın net olsun” dedi.

  Gümüşyaka’da Acundeğer güven tazeledi

  Amatör 1.Küme ekiplerinden Gümüşyakaspor’da ilk toplantıda yeni yönetim belli oldu.

  Sağlam, Silivri örnek olmalı

  Avcılar Cihangirspor 2.Başkanı Güray Sağlam Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın amatör spor kulüplerinin belediyeye olan borçlarını silerek emsal bir davranışta bulunduğunu belirterek amatör spor kulüplerinin bu desteklerle ayakta kalacağını söyledi.

  Beylikdüzü’nden kadın futbol hamlesi

  Süper Amatör Küme ekiplerinden Beylikdüzüspor bayan futbol şubesi için düğmeye bastı.

  Volkan Yılmaz’dan Çanta Stadı’na inceleme

  Yıllardır atıl bir durumda kullanılmayı bekleyen Çantaköy Stadı’na Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’dan çıkarma yapıldı ve kurmaylarıyla birlikte incelemelerde bulundu.