SPOR

Diğer

  Berkay Ceylan’ın yükselişi devam ediyor

  TFF 3. Lig 2. Grup takımlarından Büyükçekmece Tepecik spor forması giyen 1996 doğumlu kanat futbolcusu Berkay Ceylan, müthiş performansıyla şimdiden 3.lige damgasını vurmuş durumdu. Berkay Ceylan en son oynanan ve 3-2 biten Fethiye spor maçında takımı adına 3 gol kaydederek takıma önemli bir galibiyet daha kazandırmış oldu. Bu sezon, 10 gol kaydeden başarılı kanat oyuncusu attığı jeneriklik goller de futbol severlerin takdirlerini toplamış oldu.Berkay Ceylan bu sezon; Ağrıspor, Payasspor ve Fethiye Spor'a çok uzak mesafelerden frikikten 3 gol kaydetti. Başarılı kanat oyuncusu Berkay Ceylan'ın form grafiği yükselişte.

  Genç Eren en iyi sol bek seçildi

  TFF 3. Lig 1. Grup takımlarından Silivrispor forması giyen 2000 doğumlu ve sol bek mevkiinde oynayan Eren Elmalı, oynadığı futbol ile gelecek vaat ediyor.

  Güraslan: Ya kazanacağız, ya kazanacağız

  Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan tüm dünyayı olumsuz bir şekilde etkileyen Coruna Virüsü ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Ülkemizi de etkisi altına alan bu küresel virüsü sadece, devlete bırakarak kazanamayız. Devlet kadar her birimizin de aynı sorumluluğu üstlenmesi ve aynı kararlılıkla mücadele etmesi gerekir” dedi.

  Fatih Terim, 'Test sonucum pozitif çıkmıştır'

  Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Terim: 'Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En yakın zamanda görüşmek üzere.' dedi. Galatasaray kulübü, Terim'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

  TFF'den Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda değişiklik

  TFF'den son dakika açıklaması geldi. Corona virüs nedeniyle Türkiye futbol askıya alındı. Yeni tarih de netleşmedi. Bunun üzerine Federasyon kulüplerin dar boğazda kalmaması için önlem paketlerini bir bir açıklamaya başladı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Talimatı'nda değişiklik yaptığını açıkladı.

  Silivrispor süresiz izinde

  Silivrispor teknik patronu Sertan Güriz liglerin ertelenmesinin ardından yaptığı açıklamasında; “Umarım en kısa zamanda her şey normale döner. Tüm oyuncularımla birlikte ülkemdeki insanların evde kalma çağrılarına uymalarını diliyorum” dedi.

  Güraslan; “En doğru karar verildi”

  Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan liglere süresiz ara verilmesiyle ilgili yaptığı açıklamasında; “Önceliğimiz insan sağlığı. Bu süreç içinde çok daha dikkatli olup en kısa zamanda ülke olarak bu illetten kurtulacağımıza inanıyorum” dedi.

  Ligler ne zamana kadar ertelendi? Ligler ne zaman başlayacak?

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu; hentbol, voleybol, basketbol ve futbol liglerinin tamamının corona virüsü salgına yönelik alınan tedbirler kapsamında ertelenmesine karar verildiğini açıkladı. Bu gelişmenin ardından sporseverler, ''Ligler ne zamana kadar ertelendi? Ligler ne zaman başlayacak?'' sorularına yanıt aramaya başladı.

  Can, “Alt ligler nefes aldı”

  Süper Lig ve 1. Lig’de olduğu gibi karar alt liglerde de sevinçle karşılandı. Alt Ligler Birliği Başkanı Volkan Can, “Kararı alanlara teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.