SPOR

Diğer

  Silivri’nin tenisteki yüzü Silivri Tenis

  Silivri’de 19 yıldır tenis tek sesi olarak haklı bir gurura sahip olan Silivri Tenis Kulübü bünyesinde yetiştirdiği sporcularla hem milli takıma hem bölge sporuna kattığı değerle isminden sıkça söz ettiriyor.

  Silivri ve Gebze birer puana razı oldu 0-0

  Silivri Stadı’nda oynanan ve doksan dakikası bölümler halinde vasat veya iyi geçen mücadelenin sonunda Silivrispor ve Gebzespor birbirlerine üstünlük sağlayamadı ve sahadan birer puanla ayrıldılar.

  Başkan Yılmaz, kadın futbolcuları uğurladı

  Başkan Yılmaz, Alibeyspor Kulübü Kadın Futbol Takımını 2. Lig yolunda oynanacak futbol müsabakasına yolcu etti.

  Kalbimiz Ankara’da Alibey’in galibiyetinde

  Grubunda yenilgi almaksızın şampiyonluğu yaşayan Alibeysporlu kızlar Ankara’da 2. Lig için tur arıyor ve güçlü rakibi Tokat temsilcisi Ufuk Keleş Gençlikspor ile Mamak Stadı’nda saat 15.00’da karşılaşacak.

  Alibeysporlu kızlar 2. Lig için Ankara’da

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın talimatı ile verilen maddi destekle Ankara’da yapılacak olan TFF 2. Lige yükselme maçlarına gidecek olan Alibeyspor Kadın Futbol takımı tur ile döneceklerine söz verdiler.

  Basketbol birincileri ödüllendirildi

  2019-2019 Eğitim-öğretim yılı 100. Yıl Okul Sporları Şenlikleri Basketbol birincileri kupa ve madalyalarını aldı.

  KASABA’dan takımına prim dopingi

  Hafta sonu hayati bir maça çıkmaya hazırlanan Silivrispor için kulübün taraftar grubu KABASA’da kesenin ağzını açanlardan oldu ve Gebzespor maçı için takıma prim açıkladı.

  Yılmaz: Silivrispor, bizim marka değerimiz  

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın başlattığı, “Silivri, takımına sahip çık” kampanyasının tanıtım toplantısı Uğur Mumcu Meydanında geniş bir katılımla gerçekleşti. Silivrililer ve ilçe protokolü Başkan Yılmaz’ın Silivrispor çağrısına kayıtsız kalmadı.

  Başkan Volkan Yılmaz’dan davet

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Silivri Takımına Sahip Çık” kampanyasıyla ilgili bugün düzenlenecek olan toplantıya davette bulundu.