SPOR

Diğer

  Silivrispor’da Seyfettin Başkan listesini verdi

  Yeni dönem için Silivrispor’u yönetmeye talip olan işadamı Seyfettin Başkan ve yönetiminde ekip arkadaşları başkanlık listelerini mevcut yönetime sundular.

  Taylan Güraslan ve ekibi listesini verdi

  Gerçekleşecek olan olağanüstü genel kurulda Silivrispor’u yönetmeye talip olan Taylan Güraslan ve ekibi listesini kulüp idari binasında Başkan Akgün Duru’ya teslim etti.

  Attığı goller başına dert oldu

  İlginç bir isim rekorlar kitabına giren Şadi Çolak attığı gollerden dertli ve “Ben profesyonel futbol kariyerimde bir sezonda 50 gol atsam Barcelona’da oynarım zaten. Beklentilere verdiğim karşılık insanları tatmin etmedi” dedi.

  Yine İrem ve yine şampiyonluk

  Katıldığı tüm şampiyonalarda rakiplerini bir yenerek birincilik kürsüsünün tek sahibi konumunda olan İrem Kurt son katıldığı İstanbul Şampiyonasında da birinciliği kimseye kaptırmadı ve Silivri’nin gururu olmaya devam ediyor.

  Silivrispor’a yeni soluk sağlam yapı

  Silivrispor’un amatörlükten profesyonelliğe adım atmasında en büyük pay sahibi olan yönetimin başkanlığındaki isim Serdar Teker’in abisi Hospitalist Hastanesi sahibi Doçent Doktor Cenk Teker yeni dönemde Silivrispor’un çıtasını yükseltebilme adına olağanüstü kongrede aday olacağı bildirildi.

  Silivri Taekwondo’dan Spor Bakanına plaket

  Silivri Taekwondo Kulübü, spor ve sporculara destek çabasıyla ilgili heyecanını sürdürürken, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nun ilçemiz ziyaretini de bu bağlamda değerlendirmeyi ihmal etmediler.

  Spor Bakanından Silivri’ye yüzme havuzu müjdesi

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Silivri’de ağırladı. Başkan Yılmaz’ın yüzme havuzu talebi üzerine konuşan Bakan Kasapoğlu, “Yarı olimpik yüzme havuzunuz Silivri’ye hayırlı olsun” dedi.

  Silivrili tenisçiler Edremit kampında

  Silivri'nin ilk tenis kulübü olan ve bünyesinden çıkardığı şampiyonlarla isminden sıkça söz ettiren Silivri Tenis Kulübü sporcu ve hocaları ile birlikte Edremit'te yeni sezon kampına girdiler.

  Muğlaspor'da Abdullah Eskihisarlı döndü

  TFF 3'üncü Lig ekiplerinden Muğlaspor'da geçmiş yönetimlerde çeşitli görevler yapan Abdullah Eskihisarlı, sportif direktörlük görevine getirildi.