SPOR

Diğer

  Kepçeli, sporcuları mutlu etti

  Arabacıoğlu Oto Elektrik’in sahibi Salih Kepçeli, Silivri Taekwondo Kulübü sporcuları bulunduğu destekle mutlu etti.

  Silivrispor’dan, Şenyayla Plastik’e ziyaret

  TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Silivrispor’da Başkan Taylan Güraslan ve yönetim kurulu üyeleri destek arayışlarında Silivri’nin köklü firmalarından olan Şenyayla Plastik Fabrika Yönetim Kurulu Üyesi Selim Şenyayla’ya ziyarette bulundu.

  İlçe spor engelliler gününe kayıtsız kalmadı

  Silivri Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Spor Eğitim uzmanı Sercan Şipka yönetiminde öğrencilere farkındalık oluşturmak amacıyla Goalball oyunu organize edildi.

  Şahin, “Çok daha iyi yerleri hak ediyoruz”

  Hafta sonu Çatalca Stadı’nda oynadığı Düzcespor’u 2-1 ile geçen Silivrispor’da Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin yaptığı açıklamasında; “Silivrispor olarak çok daha iyi yerlerde olmayı hak ediyoruz, her geçen hafta üstüne koya koya ilerliyor ve kendimize olan güvenimiz de yerine geldi” dedi.

  Güriz; “3 puanın alındığı her maç güzeldir”

  Silivrispor teknik patronu Sertan Güriz hafta sonu oynadıkları ve 2-1 galip geldikleri Düzcespor maçı sonrasında yaptığı değerlendirmede; “İyi mücadele ve sahaya güzel oyun sundukları için tüm oyuncularımı kutluyorum” dedi.

  Dostluk maçı

  Silivri Ülkü Ocakları ve Silivri MHP teşkilatı dostluk maçında buluştu. Kazanan da dayanışma olmuştur : )

  Tonta ve Ekibinden MHP’ye ziyaret

  Kısa bir süre önce gerçekleştirilen kongrede güven tazeleyen Silivri Kulüpler Birliği Dernek Başkanı Ali Tonta ve yönetimi MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın’ı ziyaret etti. Yalçın, Kulüp Başkan ve yönetimine yeni dönemde başarılar dilerken, ziyaretleri için teşekkür etti.

  Güraslan; “Güçlüyüz ve bunu da gösteriyoruz”

  Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan iç sahada alınan Düzcespor galibiyetinin ardından yaptığı değerlendirmesinde; “Düzce maçının zorlu geçeceğini biliyorduk, ilk yarı işi bitirip ikinci yarı oyunu rölantiye aldık ve istediğimiz gibi oyunu yönlendirdik” dedi.

  Çatalca’ya hakem darbesi 1-1

  TFF 3. Lig 1. Grupta zirve mücadelesi veren Çatalcaspor’a Yomra deplasmanında hakem darbesi.