POLİTİKA

Diğer

  Aksu’dan Koçer’e ziyaret

  Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ramiz Aksu, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer’i ziyaret etti. Siyasi gündem ve Silivri konuları üzerine sohbetlerinin ardından Koçer, Aksu’yu nazik ziyaretleri için teşekkür ederek uğurladı.

  Balcıoğlu: Hizmet yarışında ben de varım

  Silivri Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden CHP Belediye Meclis Üyesi Bora Balcıoğlu, Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi adımı attı. CHP Silivri İlçe Başkanlığında düzenlediği basın açıklaması izdihama dönüşen Balcıoğlu, coşkulu kalabalığa, “Sizin umutlu bakışlarınızı boşa çıkarmayacağıma söz veriyorum” şeklinde seslendi.

  CHP’nin başkan aday adayları Koçer’i ziyaret etti

  CHP’nin başkan aday adayları Koçer’i ziyaret ettiMart 2019 ile ilgili CHP Silivri Belediye Başkan Aday Adaylığı kararı alan Selami Değirmenci ve Bora Balcıoğlu, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer’i ziyaret ettiler.

  Koçoğlu: Sessiz çoğunluğun Başkanı olmak istiyorum

  CHP Silivri ve İBB Meclis Üyesi Mümün Koçoğlu, dün partisinden Belediye Başkan Aday Adaylığı için resmi başvurusunu gerçekleştirdi. İddialı açıklamalara imza atan Koçoğlu, “Talip olduğum görevi ülkeme, milletime ve ilçeme layık bir şekilde yerine getireceğime karşı hiçbir tereddüt taşımıyorum.” dedi.

  Silivri Foto Safari başladı

  AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Silivri tarihinde bir ilk olan Silivri Foto Safari Fotoğraf Yarışması başladı.

  Silivri Belediyesi'nin 2019 bütçesi onaylandı

  Yoğun tartışmalara sebep olan Silivri Belediyesi 2019 Mali Yılı Performans Programı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporu, AK Partililerin ret oylarına karşılık oy çokluğu ile geçti.

  Değirmenci: Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır

  Geçmiş dönem Silivri Belediye Başkanı ve CHP İlçe Başkanlarından Selami Değirmenci, 17 Ekim Çarşamba günü, CHP Silivri İlçe Başkanlığına aday adaylığı başvuru dosyasını teslim etti. Belediye Başkanlığı süresince yaptığı hizmetleri anlatan Değirmenci, yeni dönemde bu hizmetleri referans göstererek daha iyilerini yapabilmek için göreve soyunduğunu dile getirdi.

  Balcıoğlu da bugün başvurusunu yapıyor

  Silivri Belediye Başkan Yardımcılığından istifa eden CHP Belediye Meclis Üyesi Bora Balcıoğlu da Silivri Belediye Başkan Aday Adaylığına bugün başvuruyor. Balcıoğlu, başvurusunu saat 18.00’da gerçekleştirecek.

  Işıklar, aday adaylığını açıklıyor

  Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, aday adaylığını ilan ediyor. Konuyla ilgili duyurusunu şu ifadelerle paylaştı: “Huzurumuzun devamı için, 19 Ekim Cuma günü saat 17.30’da CHP Silivri İlçe Başkanlığımızda aday adaylığı açıklamamı yapacağım. Katılımınız şahsıma, partime ve Silivri'mize güç verecektir.”