POLİTİKA

Diğer

  İYİ Parti 3. Bölge Başkanları kongre startını Silivri’den verdi

  İYİ Parti 3. Bölge Başkanları, hafta sonu Silivri’ye gelerek kongre startını ilçemizden verdi.

  CHP: Bu gidişata dur demeli

  Büyükkılıçlı Mahallesi’nde hemcinsleriyle bir araya gelen CHP Silivri İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Ural Erdim ve partili kadınlar, “Bu gidişata dur demeli” dedi.

  Bozoğlu’ndan Ankara temasları

  AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, geçtiğimiz Cuma gün Ankara’da bir dizi temasta bulundu. Bozoğlu, Başkent ziyaretinin gündemini Hürhaber’e değerlendirdi.

  Çanta Mahallesi’nde öbek çalışması

  CHP Silivri İlçe Başkanlığı, öbek çalışmasına Çanta Mahallesi’nde devam etti.

  Yadigar Türel İYİ Parti’ye katıldı

  İYİ Parti Silivri ailesine, Yadigar Türel katıldı.

  “Volkan Yılmaz AK Parti’ye hiç teslim olmadı”

  Hürhaber’e gündemi değerlendiren Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanı Dr. Ümit Beyatlı sorularımızı içtenlikle yanıtlarken 2019 seçimlerinde MHP Belediye Başkan Adayı olarak başladığı siyasi serüvenini DSP’nin adayı Selami Değirmenci’nin yanında noktalamasını anlatırken, “Tüm süreci biliyorsunuz. Ama çetin cevize çattılar. Sandılar ki Volkan Yılmaz’ı istediğimiz gibi kullanırız. Aferin diyebileceğim, bravo diyebileceğim bir konu Volkan Yılmaz AK Parti’ye hiç teslim olmadı. İdare ediyor asla onların yönetimine girmedi” dedi ve yeni sorumlulukları hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

  “Yanındayız” dediler…

  'Benimle birlikte misiniz' diye soran Kılıçdaroğlu'na Silivri’den de destek geldi.

  MHP Silivri, Genişletilmiş İl İstişare Toplantısına katıldı

  MHP Silivri İlçe Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Birol Gür başkanlığında düzenlenen Genişletilmiş İl İstişare Toplantısına katıldı.

  CHP'den tarım destekleri hakkında açıklama

  CHP’den yapılan açıklama ile tarımsal destekler hakkında kamuoyu bilgilendirilirken, Cuma günü CHP Genel Başkanı, İBB Başkanı ve CHP İstanbul İl Başkanının katılımıyla yapılacak programa açık davette bulunuldu.