POLİTİKA

Diğer

  Umut aşılayan buluşma

  Tek taraflı yetmez, karşılıklı iyi niyetle güzelleşir Silivri… CHP İlçe Başkanı Berker Esen’in ziyaret kararı ile Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın kendisini misafir etmesi son günlerde çokça ihtiyaç duyduğumuz ve tüm zor süreçleri atlatmak için temelde gerekli olan toplumsal dayanışma ve birlik adına güzel bir örnek oluşturdu.

  Hamzaçebi’den 2 B ödemelerine erteleme teklifi

  CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, 2 B arazilerinde hak sahiplerinin tapularına kavuşmasına ilişkin yasal düzenleme sürecinde olduğu gibi virüs krizinde ödememelerde mağduriyet yaşanmaması için de devrede.

  Yılmazer: Kalbimizde sevgin hiç bitmeyecek Atam

  CHP Belediye Meclis Üyesi Elif Yılmazer, belediye seçimlerinde seçme ve seçilebilme hakkını kendilerine tanıyan, Mustafa Kemal Atatürk’e Türk kadınları adına teşekkür etti.

  Su indirimi TBMM’de komisyonda

  Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, köylülerin kullandığı su fiyatlarındaki değişiklik için çalışmalarını sürdürüyor. CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Zeynel Emre ile yürütülen çalışmalar neticesinde kanun teklifi TBMM Başkanlığına verildi oradan da Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Esen, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a üstü kapalı “İBB meclisinde açıklamada bulunanlar partilerine baskı yapsın” çağrısında bulundu.

  Volkan Yılmaz İstanbul birincisi

  İstanbul ilçe Belediye Başkanlarına yönelik hazırlanan Mart ayı Facebook Analiz Raporunda aldığı etkileşim düzeyine göre Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz birinci oldu.

  Esen, Gençlerin kampanyasına destek verdi

  CHP İlçe Başkanı Berker Esen, Gençlik Kollarının İl Başkanlığı talimatıyla başlattığı ve başarıyla yürüttüğü 65 yaş üstü vatandaşlarımıza ihtiyaçları konusunda destek kampanyasına katılım sağladı.

  “Gençliğimizle, heyecanımız ile büyüklerimizin yanındayız!”

  CHP İstanbul İl Başkanlığının çağrısı ile sahaya 65 yaş üstü büyüklerimize destek için inen CHP’li Gençler üstlendikleri görevin hakkını veriyor.

  Avlu: Tedbir al ve evde kal!

  Demokrat Parti Silivri İlçe Başkanı Halide Avlu, Korona virüsü ile ilgili bir basın açıklaması yayınlayarak, ortak mücadele ve evde kalmanın önemine dikkat çekti.

  Silivri'de taksi, minibüs ve dolmuşlar dezenfekte ediliyor

  CHP Silivri İlçe Başkanlığından yapılan açıklama ile; İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun duyurduğu 100 yeni dezenfekte istasyonundan 46’sının oluşturulduğu ilan edildi. 24 Mart Salı günü hizmete başlayan 46 istasyonda; minibüs, taksi ve dolmuşlara yönelik dezenfekte çalışmasının gerçekleştirileceği ifade edildi. Bu hafta içinde istasyon sayısının 100’e çıkartılacağı da eklendi.