POLİTİKA

Diğer

  Gümüşhanelilerden görkemli karşılama

  Gümüşhane Şiran İlçesi Telme Köyü Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği’nden Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’a görkemli karşılama...

  Işıklar, Rektör Tamer Dodurka’yı ziyaret etti

  CHP Belediye Başkan Adayı Işıklar, Rumeli Üniversitesi Rektör Vekili Hazım Tamer Dodurka’yı makamında ziyaret etti.

  Işıklar’dan Çetin’e ziyaret

  Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, yerel seçimlere yönelik çalışmaları kapsamında Silivri Vergi Dairesi Müdürü Kadriye Çetin’i makamında ziyaret etti. CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç’ın da eşlik ettiği ziyarette Silivri ile ilgili genel sohbet ve belediye faaliyetleri konuşuldu.

  Sporcularımızla moral verdi

  Silivrispor -Vakıfbank Bayan Voleybol takımı mücadelesini Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz da izleyerek sporcularımıza destek verdi. Yılmaz, maçın ardından şu paylaşımda bulundu: “Kızlarımız kıyasıya mücadele ettiler. Umutsuzluk yok! Her mağlubiyet bizi daha da perçinlemeli. Biz size inanıyoruz.”

  Yılmaz’ın meclis listesi

  Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın liste başında Sami Barlas yer alırken Celalettin Yazıcı büyük sürpriz yarattı.

  AK Parti ve MHP listesinden ilk isimler

  Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'ın liste başında Sami Barlas yer alırken Celalettin Yazıcı büyük sürpriz yarattı.