POLİTİKA

Diğer

  CHP’den Muhtarlar Derneğine ziyaret

  CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, meclis üyeleri ve ilçe yöneticileriyle birlikte Muhtarlar Derneği’ne ziyarette bulundu.

  “CHP’ye gönül verenlerin bir çatı altında birleşmesi gerek”

  Kazandığı ve kaybettiği seçimlerde bireysel fikir ayrılıkları nedeniyle CHP’den kopan isimlerin geri kabul edilip, edilmemesi tartışılırken Melih Yıldız’dan önemli bir çağrı geldi.

  CHP saflarını sıklaştırıyor

  Nöbet programı ve seçim startı ile beraber CHP’ye yeni üyelerin ilgisi ve yolları ayrılan partililerin yuvaya dönüşleri hız kazandı.

  AK Parti’den BBP’ye ziyaret

  AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve ekibini misafir eden BBP İlçe Başkanı Ramiz Aksu ile ekibi, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destek sözü verdiler.

  Çengel yeniden CHP üyesi

  CHP Silivri’nin 2009 ve 2014 Belediye Başkan Aday Adaylarından Yavuz Çengel, üyelik tazeledi.

  İYİ Parti’ye milletvekili ziyareti

  İYİ Parti 3. Bölge Milletvekili Ümit Beyaz, İYİ Parti Silivri ilçe yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

  “2023’ü tarihe şanla, şerefle, gururla kaydedeceğiz”

  AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, haftalık değerlendirme açıklamasında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanları Recep Tayyip Erdoğan’ın “2023'ü tarihe şanla, şerefle, gururla kaydedeceğiz” söylemine vurguda bulundu.

  MHP Silivri’de seçim maratonu başladı

  Seçim çalışmalarının takvimi ve niteliği son şeklini alırken MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Pazar günü teşkilat mensupları ile beraber, MHP Genel Başkan Yardımcısı Bölge Milletvekili İsmail Faruk Aksu ve Bölge Başkanımız Ali Aydın’ı karşılayarak süreç değerlendirmelerini gerçekleştirdi.

  “CHP iktidarında ifade hürriyeti ve basın özgürlüğü güvence altına alınacak”

  Gazeteci yazar Uğur Mumcu’yu katledilişinin 30 yılında anan CHP İlçe Başkanı Berker Esen, “Söz veriyoruz; CHP iktidarında hiç kimse sırf muhalefet ettiği için cumhurbaşkanımızı, iktidarımızı eleştirdiği için cumhurbaşkanına hakaret suçundan tutuklanmayacak! Tüm yurttaşlarımızın ifade hürriyeti ve basın özgürlüğü güvence altına alınacak” mesajını verdi.