POLİTİKA

Diğer

  Gürsel Tekin’den manidar soru!

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, “Eğitim için Batı’ya gidenler ajan oluyor” sözlerini eleştiren CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, “Şu andaki kabinenin yarısından fazlası İngiltere’de, Amerika’da, Avrupa’da okumuş. Haliyle aklıma şu geliyor; partinizi ajanlara mı teslim ettiniz Sayın Erdoğan?” şeklinde manidar bir soru yöneltti.

  CHP’li vekilden dış politika eleştirisi

  CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, iktidarın dış politikasını 'Reza Modeli' olarak yorumladı.

  Göçengil 3. dönem için yeniden aday

  3. kez başkanlık görevine talip olduğunu açıklayan Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, “Türk milletini bir kez daha Atatürk’ün işaret ettiği idealler uğrunda birleştirmek için, Cumhuriyet meşalesini tüm gücüyle taşıyacak gençler için, kadın haklarımız için, her vatandaşımızın adaleti için, unutulan veya unutturulmaya çalışılan milli değerlerimiz için, partimizin ülkemizde iktidar olması, yerel yönetimdeki iktidarımızın devamı ve güçlenmesi için, kazanılacak birçok kalp için adayım” dedi.

  İşgal harçlarına zam yapıldı

  Özcan Işıklar Başkanlığında toplanan Silivri Belediye Encümeni, 7 Eylül tarihli oturumda bir dizi işgal kararını değerlendirerek zam oranlarını belirledi.

  Hamzaçebi’nin İstanbul temasları

  CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Başkan Vekili Mehmet Akif Hamzaçebi, ilçe örgütlerinden sonra İBB’de de temaslarda bulundu. Hamzaçebi’nin yoğunlaşan İstanbul programları İBB Başkan Adaylığı ve de Cumhurbaşkanlığı adaylıklarına yorumlanıyor.

  Kıyıklık ile protokol ziyaretleri

  AK Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, AK Parti Milletvekili Feyzullah Kıyıklık ile hafta başında Silivri’de bir dizi protokol ziyareti gerçekleştirdiler.

  Göçengil, adaylığını açıklıyor

  Suna Göçengil, 21 Eylül Perşembe günü düzenleyeceği basın toplantısıyla ilçe başkanlığına yeniden aday olduğunu duyurmaya hazırlanıyor.

  Eylül Meclisi karara bağlandı

  Silivri Belediyesi Eylül ayı Meclis Toplantısı’nın II. Birleşiminin I. Oturumu, geçtiğimiz Cuma günü saat 16.00’da gerçekleşti...

  Hürhaber de davetli

  MHP’den ihraç edilen Meral Akşener, 27 Eylül Çarşamba günü İstanbul Avcılar'da basın toplantısıyla tüzük çalışmaları tamamlanan yeni parti ve gündemle ilgili açıklamalarda bulunacak.