POLİTİKA

Diğer

  CHP’nin dert babası : )

  CHP’de yılların yılları kim bir şeye niyet etse, her hangi bir konuda kafası karışsa soluğu aldığı adreslerin başında Hakan Sefa gelir. Yaştan olmasa bile oturaklı tavırlarından ileri gelse gerek CHP’de kritik zamanlarda yeni yol arayışları Sefa’ya uğramadan olamaz, olmaz… Yaşar Gören, CHP’nin ilçe kongresi öncesinde bu önemli süreci belgeleyen fotoğrafa imza atmayı başarmış! Hakan Sefa’nın resim vermesi de öyle kolay değildir bizim bildiğimiz : ) Gören’i bu hususta tebrik etmek lazım… Ya da Hakan Sefa cephesinde bazı şeyler epey değişmiş… Düşünüyorum da söyleşi vermekle ilgili sözleri şaka

  Hamzaçebi bugün Silivri’de

  CHP Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi 23 Ağustos Cuma, bugün Silivri’ye geliyor. Çebi, beraberinde CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil, yönetim ve meclis üyeleri ile birlikte Danamandıra, Sayalar ve Çayırdere’de vatandaşlar ile bir araya gelerek bilgilendirmede bulunacak.

  Karakaş, Umut’a mı kayıyor?

  AK Parti eski İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, konuk olduğu YouTube programında çarpıcı açıklamalara imza attı. İl Başkanlığı döneminde yönetiminde yer alan geçmiş dönem AK Parti İlçe Başkanı Metin Karakaş da Temurci’nin açıklamalarını sosyal medya hesabından paylaştı. AK Parti’deki gelişmeleri merakla izleyenler tarafından Temurci’nin Ahmet Davutoğlu ile birlikte hareket ettiğinin bilinmesi üzerine Metin Karakaş’ın değerlendirmeleri yeni kurulan Umut Partisi ile bağlantısına yorumlandı.

  Makedonya Milletvekilinden Bozoğlu’na ziyaret

  Makedonya Üsküp Milletvekili Dr. Recep Mehmedi, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

  Bozoğlu, Silivri Ortaokulu’nu inceledi

  AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, eğitim-öğretime başlamak için gün sayan Silivri Ortaokulu’nun yeni binasını dolaştı, yetkililerden okulun son durumu hakkında detaylı bilgi aldı.

  MHP’den Kesen’e hayırlı olsun ziyareti

  MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, MHP Belediye Meclis Üyesi Av.Sultan Aşkın ile birlikte İstanbul Mali Müşavirler Odası Silivri Temsilciliği görevini devralan Simge Kandemir Kesen’i ofisinde ziyaret ederek, hayırlı olsun ve başarı dileklerini ilettiler.

  İYİ’lerden Dodurka’ya tebrik ziyareti

  İYİ Partililer İlçe Başkanları Av. Ozan Ersaraç ve yöneticileri, ilçemizin tek üniversitesi olan T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörlüğüne Yüksek Öğretim Kurulu tarafından asaleten ataması yapılan Prof. Dr. H. Tamer Dodurka’yı ziyaret ederek tebrik ve başarı dileklerini ilettiler.

  Hayırlı olsun

  AK Parti Silivri, İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu başkanlığında haftalık ilçe yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Alınan kararların ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

  Kotil’in yurtdışından misafirleri vardı

  Makedonya Alternativa Partisi Grup Sözcüsü Milletvekili Dr. Recep Mehmedi, Kotil Vakfı Başkanı Şevket Kotil’i ziyaret etti.