POLİTİKA

Diğer

  Esen: Güçlüyüz ve birlikte kazanacağız

  CHP İlçe Başkanlığı yetkilileri Arife Gününden bu yana sürdürdüğü bayramlaşma ziyaretlerine Mahalle ziyaretlerini ekleyerek bayramın son gününde de vatandaşla bir araya geldi.

  Koç, AK Parti yönetimini bombaladı!

  AK Parti geçmiş dönem Gençlik Kolları Başkanlarından Orhan Koç, ilçe yönetiminin bayram süreci pasifliğinden girdi, dar kadro yönetim anlayışından çıkarak “Amacınız ney kardeşim!? Derdiniz ney ya sizin!? Utanmıyor musunuz!?” diye sordu.

  AK Partili Çolakoğlu’dan CHP’ye tebrik!

  CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen’in kısa süre önce “Ak trol” göndermesi ile paylaşımlarını hedef aldığı AK Partili Silivri Belediye Meclis Üyesi Mustafa Çolakoğlu’dan CHP’ye tebrik!

  Bek: Barışa, esenliğe ve huzura katkı sağlaması en büyük dileğimizdir

  Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan İYİ Parti İlçe Başkanı Refik Bek, “Kurban Bayramı'nın, dünyamızda evrensel barışa, esenliğe ve huzura katkı sağlaması en büyük dileğimizdir” temennisinde bulundu.

  CHP bayram ziyaretlerine devam ediyor

  Silivri CHP İlçe Başkanlığı bayramın 3.gününde Kavaklı, Ortaköy ve Selimpaşa mahallelerinde vatandaşla bayramlaştı.

  Bayram mesaisi devam etti

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Kurban Bayramı'nın 2'nci günü başladığı mahalle ziyaretlerine bayramın 3'üncü günü devam etti. Dün Alipaşa, Küçükkılıçlı, Büyükkılıçlı, Küçüksinekli, Büyüksinekli, Fener, Kurfallı ve Bekirli mahallelerini gezen Başkan Yılmaz, bugün de Çeltik, Yolçatı, Seymen, Beyciler, Sayalar ve Çayırdere mahallelerinde hemşehrileriyle bir araya geldi.

  CHP bayramda şehitleri unutmadı

  CHP İlçe Başkanı Berker Esen, partililer, bayramın ilk gününde de çalışmalarına ara vermedi. Başkan Esen ve ekibi ilçemizdeki şehitlerin mezarlarını bayramın ilk gününde ziyaret ederek rahmetle andılar.

  Esen’den bayram mesajı

  Yoğun bir bayram mesaisi geçiren CHP’liler siyasi hedeflerinin takibine aralıksız devam ediyor.

  CHP’den Selimpaşa’ya gece çıkarması

  CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, Meclis Üyesi Gökhan Yonat ve Partili Gençler Selimpaşa’da gece mesaisini Polis Karakolu ziyaretiyle sonlandırdı.