POLİTİKA

Diğer

  Yılmaz: Desteklerinizi bekliyorum

  MHP ve bölgemizin önümüzdeki dönem TBMM’de daha güçlü temsil edilmesi için Silivri’de seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Volkan Yılmaz, “MHP Liderine 15 Temmuz’daki kararlılığından dolayı teşekkür etmek için sandığa desteğinizi yansıtın, bölgemizin TBMM’de daha güçlü temsili için bana sahip çıkın” diyerek seçim çalışmalarını Akören, Kurfallı ve Bekirli’de sürdürdü.

  Cemevi ziyareti

  CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Özgür Karabat ile birlikte Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Silivri Şubesi'ni ziyaret etti, Muharrem İnce’nin selamlarını ve 'Cemevlerinin ibadethane statüsü kazanmasını sağlayacağız' sözlerini iletti.

  Destek turlarına devam

  MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Bölge Milletvekili Adayı Gökhan Türkeş Öngel ile birlikte Kars Sarıkamış Güllüce Derneğini ziyaret ettiler.

  “Borçlar silinecek, çiftçiye mazot 3 TL olacak”

  CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayları Arzu Attepe ile birlikte Büyük Sinekli Mahallesi Muhtarı Sezgin Erden'e Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nun mektubunu ve selamlarını götürdü.

  “Vatandaşımızı maddi darboğazdan kurtaracağız”

  İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Ozan Ersaraç ve yönetim kurulu üyeleri, İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayları İskender Duriç ve Tayfun Silivri ile birlikte Bekirli ve Akören’i ziyaret ettiler.

  CHP’liler Ağrılıların iftarına katıldı

  CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil, Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Saadet Gencoğlu, CHP’li meclis üyesi Fevzi Arslan İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Arzu Attepe ile beraber Silivri Ağrılılar Derneği'nin düzenlediği iftara katıldı.

  Pazarda İnce’nin selamını ilettiler

  CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte pazartesi pazarında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin selamlarını ve 'Üretime dayalı gelirin hakça bölüşüldüğü refah ekonomisine geçilecek' sözlerini iletti.

  “Esnafın stopaj belasını kaldıracağız”

  CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil, İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayları Özgür Karabat ve Arzu Attepe ile birlikte Silivri merkezde esnafı ziyaret etti.

  Cumhur İttifakının önemini anlattılar

  MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Yiğit Yıldırım, Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Özkök ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Silivri’de balıkçı esnafını ziyaret ederek, Cumhur İttifakının Türkiye için önemini anlattı.