POLİTİKA

Diğer

  Mutluluğunuz daim olsun

  AK Parti Milletvekili Feyzullah Kıyıklık, İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Elif Koryürek, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülkenur Büke, İlçe Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gençlik Kolları Başkanı Orhan Koç'un kardeşi Erhan Koç'un Kader Gül'le hayatını birleştirdiği düğünlerine katılarak mutluluklarına şahitlik etti.

  AK pres

  İstanbul’u alan Türkiye’yi alır siyasi anlayışını takip eden AK Parti, Evet oranlarının düşük göründüğü ilçelerdeki çalışmalara etkinlik kazandırma gayreti ile dikkat çekiyor. Silivri geçtiğimiz hafta Evet çalışmalarında bakan, üç genel başkan yardımcısı, üç milletvekili, iki belediye başkanı, onlara eşlik eden il yöneticileri, ilçe başkanıyla yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile sahalardaydı.

  ‘Hayırda birleştik’

  CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil, referandum çalışmalarını Hürhaber’e değerlendirirken, Hayır’ın birleştiriciliğini yorumladı.

  Bu kıyımın anlamı ne?

  Önce Hayır pankartları ardından Evet’i savunanlar kesildi, biçildi, parçalandı…

  Canpolat, CHP’li Başkanlarla buluştu

  Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Cumartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve İlçe Belediye Başkanları ile Kadıköy Belediyesinin ev sahipliğinde bir araya geldi.

  Sahil ve Meydanda Referandum hareketliliği

  Referanduma sayı günler kala partiler çalışmalarına hız kazandırdı. CHP hafta sonu ilçemizin en işlek noktalarında kuruduğu stantlarda Referandum ile ilgili halkı bilgilendirdi, oylanacak maddelerin sakıncaları hakkında bilgi verdiler.

  “Yürütmeyi tek başlı hale getiriyoruz”

  Sevgi Yürüyüşü için Silivri’ye gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı ile birlikte sahilde ‘Evet’ mitingi yaptı. Bozdağ halkla buluşmasında çift başlılığın yarattığı sorunları anlattı, bol bol da CHP’ye yüklendi.

  Kutlu güçleniyor!

  Toplu açılışlar için Büyükçekmece’ye gelen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Silivri ile ilgili çok önemli bir mesaj vermeyi de ihmal etmedi.

  AK pres

  İstanbul’u alan Türkiye’yi alır siyasi anlayışını takip eden AK Parti, Evet oranlarının düşük göründüğü ilçelerdeki çalışmalara etkinlik kazandırma gayreti ile dikkat çekiyor. Silivri AK Parti geçtiğimiz hafta Evet çalışmalarında bakan, üç genel başkan yardımcısı, üç milletvekili, iki belediye başkanı, onlara eşlik eden il yöneticileri, ilçe başkanıyla yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile sahalardaydı.