POLİTİKA

Diğer

  CHP’den esnafa moral ziyaretleri

  CHP Kadın Kolları ve Gençler normalleşme süreci ile birlikte iş yerlerine dönen kadın esnaflara moral ziyaretinde bulundular.

  Esen, mahalle ziyaretlerine kaldığı yerden devam ediyor

  CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen ilçe yöneticileri ile birlikte Danamandıra, Sayalar, Çayırdere ve Beyciler Mahallelerine çıkarma yaptı.

  CHP yönetiminden normalleşme toplantısı

  CHP Silivri İlçe Yönetimi salgın nedeniyle ara verdiği yönetim kurulu toplantılarına normalleşme süreci ile parti merkezinde devam etti.

  Volkan Yılmaz: İmamoğlu’nun bana teşekkür borcu var

  İBB hizmetleri konusunda Silivri’nin hak ettiği noktaya geldiğini belirten Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Ekrem İmamoğlu’nun kendisine teşekkür borcu olduğu ifade etti.

  Volkan Yılmaz: Doğru işlerin yanında, yanlışın karşısındayız!

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, geçtiğimiz günler katıldığı canlı yayında gazetemiz köşe yazarlarından Şahin Dirik’in, “Silivri’de yaptığını, İBB’de yıkıyor” eleştirisine yanıt verdi.

  Volkan Yılmaz: Cezaevi, Silivri Belediyesinin sırtında bir kambur!

  Katıldığı canlı yayında Silivri sorunlarını değerlendiren Başkan Volkan Yılmaz, “Bu cezaevi Silivri’nin değil Türkiye’nin cezaevi” dedi ve gerekçeleri ile beraber şikayetçi olduğunu konuları paylaştı.

  Volkan Yılmaz: Farklı bir belediye başkanı olacağım

  19 yıllık siyasi hayatı boyunca belediye başkanlığına soğuk baktığını belirten Volkan Yılmaz, neden ve nasıl farklı bir belediye başkanı olacağını anlattı.

  Zafer Yalçın: Asıl dertlerinin millet olmadığı anlaşılıyor

  CHP ile MHP arasında İBB hizmetlerinin sahiplenilmesi ve muhalefetin yerel yönetime yönelik eleştirileri üzerinden yükselen gerilim devam ediyor.

  “Darbelerle mücadelenin yolu; daha fazla demokrasi ve adalettir”

  Demokrat Parti Silivri İlçe Başkanı Halide Avlu, Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın açıklamaları üzerinden 27 Mayıs’ın yıldönümü dolayısıyla görüşlerini kamuoyuyla paylaştı.