POLİTİKA

Diğer

  Yalçın: 2023 Lider Ülke Türkiye hedefine bizi gençlerimiz ulaştıracak

  “Ata’mızın “Bütün ümidim gençliktir.” sözünden yola çıkarak ülkemizi 2023 Lider Ülke Türkiye hedefine ulaştıracak olan gençlerimiz olduğuna inanıyorum” diyen Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Zafer Yalçın, “Aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğü yolunda ilk adımın atıldığı anlamlı günün yıl dönümünde, bütün vatandaşlarımızın ve gençlerimizin bayramını kutluyorum” şeklinde düşüncelerini kamuoyuyla paylaştı.

  Esen: 1919’u sonsuzluğa taşıyacak bugünün gençleri olacak

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile Atatürk Anıtında gerçekleşen resmi törenin ardından açıklamada bulunan CHP İlçe Başkanı Berker Esen, “19 Mayıs 1919’u sonsuzluğa taşıyacak bugünün gençleridir” diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.

  Yılmaz’dan Devlet Bahçeli’ye ziyaret

  Ankara’da bulunan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

  Esen: Canan Kaftancıoğlu yalnız değildir

  CHP Silivri İlçe Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklama ile yargının Canan Kaftancıoğlu hapis cezasının onanması kararına itiraz edildi.

  Aytaç Meriç İYİ Parti’de

  Aytaç Meriç, İYİ Parti Silivri ailesine katıldı.

  Çolakoğlu: Her zaman annelerimizin yanındayız

  Anneler Günü ile ilgili Mayıs Meclisinde söz alan AK Parti Belediye Meclis Üyesi Mustafa Çolakoğlu, Hükümetleri döneminde kadınlara tanınan haklar ve sunulan destekleri anlattıktan sonra, meclis tarihine hoş bir nüans olarak geçecek eylemi gerçekleştirdi.

  Bek: Yaşasın özgürlük

  İYİ Partililerin Silivri programında basın açıklaması ile özgürlük istedikleri İYİ Parti Gençlik üyesi Alp Emeç tahliye oldu. İYİ Parti İlçe Başkanı Refik Bek, tahliye kararının ardında cezaevi çıkışında “Alp Emeç kardeşimiz özgürlüğüne kavuştu. Yaşasın özgürlük…” ifadelerini paylaştı.

  MHP: Rabbim birliğimizi daim eylesin

  MHP Silivri İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen sahur programında teşkilat mensupları bir araya geldi.

  Esen: Açılan dava ve verilen tutuklama kararı hukuksuz

  CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, Gezi Parkı karar duruşmasına ilişkin basın açıklamasında bulundu