POLİTİKA

Diğer

  İBB üyeleri İmamoğlu’yla buluştu

  Aralarında Silivri’yi temsilen Saadet Gencoğlu’nun da bulunduğu CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Aday Adaylığı kesinleşmek üzere olan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla, kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Gencoğlu, buluşmanın karelerini “Yolun açık olsun başkanım!” notuyla paylaştı.

  AK Gençlik’ten kan bağışı kampanyası

  AK Parti Silivri İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, Silivri Kızılay Şube Başkanlığı iş birliği ile ilçe teşkilatında kan bağışı kampanyası düzenledi.

  Balcıoğlu, Kadıköy’deydi

  CHP Belediye Başkan Aday Adaylarından Bora Balcıoğlu, destek turlarına Cumartesi akşamı Kadıköy ile devam etti.

  Ersaraç ve Pehlivan da meclise aday adayı

  Buse Ersaraç ve Yiğit Efe Pehlivan da İYİ Parti’den meclis üyeliği başvurusunda bulunanlar listesine adlarını yazdırdı. İlçe Başkanı Av.Ozan Ersaraç, yoğun talep üzerine başvuru sürelerinin uzatıldığını duyurdu.

  AK Gençler ve Kızılay’dan anlamlı çalışma

  AK Parti Silivri İlçe Gençlik Kolları ve Kızılay işbirliği ile hafta sonu kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi. Kan bağışı hayat kurtarır.

  Mahalle başkanları toplantısı yapıldı

  AK Parti Silivri İlçe Teşkilat Başkanı Sedat Akış yönetiminde, hafta sonu AK Parti Mahalle Başkanları toplantısı gerçekleştirildi.

  AK Parti İlçe Spor Komisyonu ziyaretlere devam etti

  AK Parti Silivri İlçe Spor Komisyonu Adnan Salmanlı başkanlığı ve komisyon üyeleri Abdülkadir Baldemir, Özgür Kurt, Hasan Türkyılmaz ve Rıza Atınç ile birlikte Silivri'de faaliyet gösteren Spor Kulüpleri başta olmak üzere spor ve sporculara destek amaçlı ziyaretlerde bulundu. Komisyon çalışması şu notla paylaşıldı: “Silivri'mizin adını birçok farklı spor dalı ile duyuran bütün spor kulüplerimize ve sporcularımıza başarılar diliyoruz.”

  Birim başkanları toplandı

  AK Parti Silivri İlçe Başkanlığında Sosyal Politikalar Birim Başkanı Hürünaz Erkıran Başkanlığında Birim Başkanları toplantısı gerçekleştirildi.

  MHP’nin aday adayları Ankara’daydı

  Ankara'da temaslarda bulunan MHP Silivri Belediye Başkan Aday Adayları Mesut Özdoğan ve Zahir Muslu, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’la görüştü.