POLİTİKA

Diğer

  17.kuruluş yıldönümü mesajı

  AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, AK Parti’nin 17. Kuruluş yıl dönümü dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

  Kalko, Kaynarca’yı misafir etti

  AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Tülay Kaynarca, Cuma günü Ümit Kalko Vakfını ziyaret etti.

  Yerel seçim tarihi belli oldu

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun yerel seçim tarihini açıkladı.

  Yalçın: Bize yakışan yok edilmesini izlemek değil

  Silivri’de Mimar Sinan Köprüsünün restorasyonu ve Boğluca Deresi üzerindeki tarihi köprünün onarılarak halkın hizmetine sunulması hakkında yetkililere çağrıda bulunan MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, “Bu dönemin idareci ve siyasileri olarak bizlere yakışan kalan ender tarihi zenginliklerimizin de göz göre göre yok edilmesini izlemek değil, gelecek kuşaklara sağlıklı bir biçimde ulaştırmaktır” dedi.

  İYİ Partili Arkaz, MHP’ye mi transfer oluyor?

  MHP Lideri Devlet Bahçeli, İYİ Parti'nin 2. Olağanüstü Kurultayı’nda Genel İdare Kurulu (GİK) üyeliğine yeniden seçilmeyen Silivri Medical Park Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz’ı partisine davet etti.

  Dünürü, Işıklar’ın üçüncü dönem adaylığını nasıl etkiler?

  Silivri’de 2019’da CHP’nin belediye başkan adayını Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce’nin genel başkanlık yarışının belirleyeceği yorumları eksik olmamakta. Işıklar’ın üçüncü dönem adaylık şansını dünürü İnce’nin kazanamadığı genel başkanlık yarışından dolayı yitirdiği yorumlarına birinci ağızdan yanıt…

  Bozoğlu’nun girişimleri ile TRT Belgesel ekibi Silivri’de

  TRT Belgesel kanalı için Poz Medya tarafından başka bir şehirde çekilmesi planlanan Eğitim Programı, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu’nun kişisel çabaları ile Silivri Çağrıbey Ortaokulunda çekilmeye başlandı.

  Bozoğlu’ndan Ordulular’a geçmiş olsun

  AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Ordu’da yaşanan sel felaketi dolayısı ile Silivri Ordulular Derneğine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

  İstanbul’da sadece Silivri’de var!

  İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkanı Kazım Erdi Aktunç, Silivri'de bulunan Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı'nı ziyaret ederek, 'Silivri adına bir iftihardır' dedi.