POLİTİKA

Diğer

  AK Parti İstanbul Başkanını kim oluyor?

  İstanbul’da ilçe kongreleri öncesinde, yeni il başkanı belirlenmeye çalışılıyor. İdris Güllüce, Ahmet Çin gibi seçeneklere halen daha İstanbul İl Başkan Yardımcısı görevini yürüten Celal Erdoğan ve Sarıyer İlçe Başkanı Sadık Bayraktar’ın adı da eklendi.

  Muharrem İnce adaylığını açıkladı

  CHP milletvekili Muharrem İnce TBMM’de basın toplantısı düzenledi ve CHP Genel Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

  Allah razı olsun

  Ülkü Ocakları Silivri İlçe Başkanlığı'nın Yiğit Bozkurtları inandığı değerler doğrultusunda yüce dinimiz İslam'ın evi ve hepimizin kutsal gördüğü Peygamber Efendimiz (SAV’ın) ''Temizlik İmandandır'' Hadis-i Şerifi ile yola çıkarak, ilçemizde bulunan aynı zamanda da büyük tarihi önem taşıyan Piri Mehmet Paşa Camii'mizi temizlediler. Allah onları hiçbir zaman yeğse düşürmesin, ayaklarına taş değdirmesin.

  MHP’den ekmek üreticilerine ziyaret

  Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Teşkilat Başkanı Gökhan Daşgın ile birlikte Ekmek Üreticileri Federasyon Başkanı Ferhat Yılmaz’ı ziyaret etti.

  Ülkücüler, Kaymakam Bey’i ziyaret etti

  Ülkü Ocakları Silivri İlçe Yöneticileri, Erhan Özkök Başkanlığında Silivri Kaymakamı Ali Partal’ı makamında ziyarette bulundu.

  Ve İYİ Parti Silivri tabelayı astı

  İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı olarak Ozan Ersaraç’ın görevlendirilmesinin ardından partinin hizmet binasının yeri de belli oldu.

  SUNA GÖÇENGİL, DEVİR TESLİMİNDEYDİ

  CHP İstanbul İl Merkezi'nde Çarşamba günü gerçekleştirilen, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil’ın Kadın Kolları Başkanı Elif Yılmazer ile birlikte katıldığı devir teslim töreniyle Cemal Canpolat, İstanbul İl Başkanlığı görevini Canan Kaftancıoğlu'na devretti.

  Ulaşımdaki engelleri kaldırmak için öneride bulundular

  Silivri Belediyesi ve İBB Meclisi CHP Üyesi Saadet Gençoğlu’nun hazırladığı ve Melih Yıldız, Doruk Bulut ve Mümin Kolcuoğlu’nun imzaladığı önergeler ile Silivri-Yenibosna Halk Otobüslerine engelliler için otobüse biniş düzeneği konulması zorunluluğu ve metrobüslerdeki engelli asansörlerin amacına uygun kullanılmaması konularını İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Ocak oturumunda gündeme taşıdı.

  Cesur Yürek : )

  CHP Silivri, 13 Ocak 2018 tarihli il kongresinin ardından sessizliğe bürünürken yeni başkan Cenan Kaftancıoğlu’nu tebrik eden tek isim İBB ve Silivri Belediyesi Meclis Üyesi Saadet Gencoğlu’nun olması dikkat çekti.