POLİTİKA

Diğer

  Işıklar, Kılıçdaroğlu ile buluştu

  Geçmiş dönem Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

  Yılmaz: Liderimizin Silivri’mize selamları var

  Ankara programı için Perşembe günü Ankara’da bulunan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi de ziyaret etti.

  Çevre ve Şehircilik Bakanıyla buluştu

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Ankara’da Bakan Murat Kurum ile ilçemizin deprem ve kentsel dönüşüm konularını görüştü.

  Erdim: Devraldığım bayrağı daha yükseklere taşıyacağım

  Pazar günü gerçekleştirilen kongrede CHP Kadın Kolları Başkanı seçilen Derya Erdim, yeni sorumluluğu ile ilgili duygularını yazılı açıklama ile paylaştı.

  Esen: Hukuksuzluk çöktü

  CHP ve birçok STK’nın destek çıktığı Gezi Direnişi davasında tutuklu bulunan tüm sanıkların beraat Osman Kavala'nın tahliyesi sevinçle karşılandı. CHP’li milletvekilleri, İl Başkanı ve Silivri İlçe Başkanı ile yönetimi ve de meclis üyelerinin izlediği davada karar yüzleri güldürdü.

  Bozoğlu ve ekibi TOKİ konutlarını incelediler

  TOKİ tarafından Alipaşa Mahallemizde inşaatı süren 2. Etap konutlarında incelemelerde bulunan AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, “Silivrili hemşerilerimize uygun koşul ve imkânlarda ev sahibi yapacak yeni projeler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” paylaşımında bulundu.

  Gür: Silivri ayna olacak

  MHP İl Başkanı Birol Gür, İstanbul’daki seçim sonuçlarını değerlendirirken, “Silivri’de elde edeceğimiz başarı İstanbul’da Milliyetçi Hareket Partisi için yarınlar adına ayna olacaktır” şeklinde konuştu.

  “Kadın Kolları deyince burnumun direği sızlıyor!”

  Kadın Kolları’nın Yönetim ve Başkanlığında 7.5 yıllık emeğin ardından son yerel seçimlerinde CHP’nin yeni dönemdeki tek kadın meclis üyesi seçilen Elif Yılmazer ile siyasi tecrübeleri ve içinde mücadele ile dahil olduğu süreçleri konuştuk.

  Bek farkını hissettiriyor

  İki aydır İYİ Parti İlçe Başkanlığını yürüten ve kongre hazırlıklarını gerçekleştiren Refik Bek ve ekibi, siyasi etkinliklerini perçinlemek adına teşkilat çalışmalarını kapsamlı bir şekilde organize ediyor.