POLİTİKA

Diğer

  Ayeş: 24 Haziran milat olacak

  Mevcut koşullarda baskın genel ve Cumhurbaşkanlığı kararı alan hükümet için sandıktan çıkan sonucun tam bir hayal kırıklığı olacağını iddia eden CHP Belediye Meclis Üyesi Semih Ayeş, “24 Haziran 2018 tarihinde halkın oyuna ve sandığa sahip çıktığı, Türkiye adına değişimin, umudun ve demokrasinin yeniden ülkeme geleceği bir milat olarak görüyorum” dedi.

  İYİ’lerden Silivri çıkarması

  İYİ Parti İlçe Başkan ve Yönetimi, Genel İdare Kurulu Üyeleriyle partinin, “İstanbul Çıkartması” programı kapsamında ilçemizde halkın nabzını tuttular.

  “İYİ Parti seçimlere mutlaka katılacak”

  MHP Liderinin erken genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimi çağrısından sonra İYİ Parti’nin bu seçimlere katılıp katılamayacağına yönelik değerlendirmelere yanıt İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’dan geldi. Aydın’ın konuya ilişkin bilgi notunu İYİ Parti İlçe Başkanı Ozan Ersaraç kamuoyuyla paylaştı.

  “Gayret bizden, takdir Türk milletinden”

  Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Teşkilatı Zafer Yalçın Başkanlığında gerçekleştirdiği haftalık olağan toplantısında “Seçim kararının milletimize, ülkemize, demokrasimize, siyasi partilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” mesajını verdi

  Büke, güven tazeledi

  AK Parti Silivri 5. Kadın Kolları Olağan kongresinde Ülkenur Büke, oy kullanan 339 delegenin tamamının desteğini alarak yeniden başkan seçildi.

  Bozoğlu: Sürpriz projeler yolda

  İBB Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Bulut’la yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, yeni projeler müjdeledi.

  Maşalacı: Oyunu bozacak tek seçenek sandık

  “25 Haziran’dan itibaren bürokratik oligarşiden kurtulmuş hızlı, doğru karar alabilen bir güne uyanmış olacağız inşallah” diyen Emrah Maşalacı, erken genel ve Cumhurbaşkanlığı seçim sürecini Hürhaber okuyucuları için yorumladı.

  Çavdar: İyi oldu

  Baskın seçim kararını değerlendiren Yetgin Çavdar, siyasi anlamda da ekonomik bakımdan da Hükümetin doğru yolda olduğunu savundu.

  AK Parti’de şok istifa

  Mutlu Bozoğlu’nun İlçe Başkanı adayı olarak belirlenmesinden bu yana siyasi kulislerde konuşulan istifa gerçekleşti.