POLİTİKA

Diğer

  Ertekin’den Yılmaz’a ziyaret

  Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Mustafa Ertekin, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a ziyarette bulundu.

  Distilasyon tarifesi zamlandı

  Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi’ndeki Distilasyon Ünitesi’nin ücret tarifesi, 2020 mali yılında uygulanmak üzere yeniden belirlendi.

  Aralık Meclisi İkinci Birleşimi yapıldı

  Silivri Belediye Meclisi’nin Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın 2. Birleşiminin 1. Oturumu, 6 Aralık Cuma Günü gerçekleştirildi.

  Belediye Meclisi’nde ‘partizanlık’ tartışması

  CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi Bora Balcıoğlu’nun Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın 1. Birleşiminde İSKİ'nin su fiyatlarındaki artış talebiyle ilgili savunmasında, “Partizanlık yaptığınız için Büyükşehir'de iktidarı kaybettiniz. Partizanlığa devam ettiğiniz için muhalefet olmayı da beceremeyeceksiniz. Daha çok kaybedeceksiniz” sözleri, 2. Birleşimde uzun süren tartışmalara neden oldu.

  13 Kasım Belediye Encümeni kararları

  13 Kasım 2019 tarihinde toplanan Silivri Belediye Encümeni; Gümüşyaka, Seymen, Büyükkılıçlı, Çeltik, Balaban ve Semizkumlar Mahallelerinde bulunan yapılardaki imar aykırılıklarına ilişkin yasal takipleri neticelendirdi.

  Barlas’tan 5 Aralık mesajı

  AK Parti İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Sami Barlas, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

  Arkaz’dan Yılmaz’a ziyaret

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ı ziyaret etti.

  CHP’den teşekkür ziyaretleri

  CHP Silivri İlçe Başkanlığı, 31 Mart ve 23 Haziran seçim süreçlerindeki çalışmalarından dolayı hukuk sorumlularını iş yerlerinde ziyaret ederek kendilerine CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun teşekkür belgesini takdim etti.

  Avlu: Demokrasi için en içten mücadeleyi DP veriyor

  Demokrat Parti’nin Ankara’da “Türkiye Demokrasiye Geçiyor” sloganıyla gerçekleştirdiği toplantıyı Hürhaber’e değerlendiren DP Silivri İlçe Başkanı Halide Avlu, “Bir kez daha gördük ki bu toplumun hak ettiği demokrasiyi inşa etmek için en içten mücadeleyi Demokratlar veriyor ve bugün bu çabaya her zamankinden daha çok ihtiyaç var” dedi.