POLİTİKA

Diğer

  Orman İşletme Şefliğine ziyaret

  Cumhur İttifakı Silivri’de gerçekleştirdiği kurum ziyaretleri kapsamında Orman İşletme Şefi Gaye Ercan’la bir araya geldi.

  AK Parti’den seçim bürosu ziyaretleri

  AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve yönetimi, ilçedeki seçim irtibat bürolarını ziyaret ederek sandık başkanlarıyla görüştü.

  Yılmaz, Saral’ı ziyaret etti

  Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, ilçemizin kanaat önderleri ile buluşmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Mustafa Saral, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayının ziyaret ettiği isimlerden biri oldu.

  CHP’li gençlerde ilk oy hazırlığı

  CHP Silivri Gençlik Kolları, önümüzdeki seçimde ilk kez oy kullanacak gençler üzerinde çalışmalar yapıyor.

  Hayırlı işler dilediler

  Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Silivri’miz esnaflarından Boss Auto sahibi Erdi Açıkgöz, Samet Yönet ve Emrah Erduvan’ı ziyaret edip hayırlı işler diledi.

  Kaynarca’dan Silivri temasları

  AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Silivrili partili ve esnaflarla özel ziyaretlerde bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.

  Taksicilerden T Plaka talebi

  Silivri’de faaliyet gösteren 75 taksici bir araya gelerek Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz'a sarı taksi ve T plaka taleplerini ilettiler.

  27 Aralık Encümen kararları

  27 Aralık 2018 tarihinde toplanan Silivri Belediye Encümeni; Semizkumlar, Akören, Kurfallı, Kadıköy, Gazitepe, Ortaköy, Hürriyet, Cumhuriyet, Yolçatı ve Gümüşyaka Mahallelerinde bulunan yapılardaki imar aykırılıklarına ilişkin yasal takipleri neticelendirdi.

  Otogarda esnaf ve yolcularla görüştüler

  Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, MHP Kadın Kolları Başkanı Sema Arcan, Ülkü Ocakları Başkanı Özgür Bedel ve İstanbul Ülkü Ocakları 6.Bölge Başkanı Erhan Özkök ile birlikte Silivri Otogarında esnafları ziyaret ederek, istişarede bulundu, seyahat edecek vatandaşlarla sohbet edip hayırlı yolculuklar diledi.