POLİTİKA

Diğer

  ÖZCAN IŞIKLAR’DAN ÖN SEÇİM YORUMU: Partimin iradesine razıyım

  CHP Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Özcan Işıklar, radyo programcısı Erman Paçalı’nın, “Ön seçimi destekliyor musunuz?” sorusunu, “Maça çıkarken hangi kusurlu hareketlerin penaltı olduğunu bilerek çıkarsınız. Dilekçemizi verirken partimizin iradesine razı olarak veriyoruz.” şeklinde yanıtladı.

  CHP’li Gençlerden suç duyurusu

  Aralarında CHP Silivri Gençlik Kolları Başkanı Berker Esen’in de bulunduğu CHP İstanbul Gençlik Kolları üyeleri, Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç hakkında 'Atatürk'e ve hatırasına hakaret' ile 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama' gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

  Turan, Küpe FM’e konuk oluyor

  AK Parti Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Turan, 21 Kasım saat 17:00'da 'Kâmil Bilici ile Gündemdekiler'e konuk oluyor. Sorularını Küpe Fm dinleyicileri soruyor.

  İlçe yönetimi toplandı

  “Daha güzel bir Silivri için” sloganı ile AK Parti Silivri İlçe Yönetimi, Mutlu Bozoğlu Başkanlığında AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Nazif Barış Çiftçioğlu'nun katılımları ile haftalık İlçe Yönetim Kurulu toplantısını Salı akşamı gerçekleştirdi. Hayırlara vesile olsun.

  İl’den ziyaret

  İstanbul Kadın Kolları İl Sekreteri Nazife Aktaş, 3. Bölge Silivri’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Meral Demirtaş ve yönetim kurulu üyeleri CHP Silivri İlçe Başkanlığında Başkan Suna Göçengil’i ziyaret ettiler. Ziyarette gündemdeki çalışmalar üzerine değerlendirmeler ve görüş alışverişinde bulunuldu.

  Ersaraç, yeni dönem mazbatasını aldı

  Ekim ayı içerisinde başlayan Yeniden Yapılandırma Programı kapsamında İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığına Parti divanında Sanayi, Teknoloji, Çevre ve Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve parti sözcüsü olarak görev yapan Mehmet Satuk Buğra Kavuncu, getirilirken, Silivri’de yola Kurucu İlçe Başkanı Ozan Ersaraç ile devam etme kararı verdi.

  Değirmenci: Silivri cezalandırılıyor anlayışının karşısındayım

  SİLİVRİ SİAD’ın toplantısına konuk olan CHP Silivri Belediye Başkan Aday Adayı Selami Değirmenci, “CHP’li belediye, mevcut iktidarla muhalefette o nedenle istediği kadar yardım alamaz anlayışının tamamen karşısındayım. İktidar hangi partide olursa olsun istenirse kente önemli yatırımlar gelir. ” diyerek kendi dönemlerinde sınırlı kaynaklarla Silivri’ye önemli yatırımlar yapıldığını ifade etti.

  AK Parti’de sürpriz aday adaylığı hazırlığı

  AK Parti’nin sevilen emektarlarından İlçe Başkan Yardımcısı Sami Barlas’ın belediye başkan aday adaylığına müracaat etmeye hazırlandığı öğrenildi.

  Anlamlı hediyeler

  2004 ve 2014’ten sonra 3. kez AK Parti’den Silivri Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatında bulunan Metin Karakaş, dosyasını dün Mutlu Bozoğlu’na teslim etti. Öncesinde de oğlu Mustafa, Bozoğlu’na Silivri Belediyesi ve Türkiye Bayraklarını hediye ederken, büyük oğlu Şahan, Türk bayrağı armağan etti.