POLİTİKA

Diğer

  CHP şoför esnafının sesi olmak için yollara düşüyor

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ile Uşak Milletvekili Özkan Yalım TIR’la Selimpaşa’dan İzmir’e hareket edecekler.

  Mahalle Danışma maratonu hız kesmiyor

  Ak Parti’de mahalle danışma meclis maratonu hız kesmeden devam ediyor. Sayalar / Beyciler / Çayırdere Mahalle Danışma Meclisleri de tamamlandı.

  Bozoğlu: Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

  Selimpaşa Mahalle Danışma Meclisine ilişkin paylaşımda bulunan AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, “Yola ilk çıktığımız yerde ilk günkü aşkla, aynı inanç, azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Mahalle teşkilatımızın bu güne kadar ortaya koyduğu çok değerli çalışmalardan ötürü her birine teşekkür ediyorum. Silivri için inandığımız yolda yürüyoruz.”

  “2024 yerel seçimlerinde adayım”

  Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Yılmaz, 2024 yerel seçimlerinde tekrar aday olacağını ifade ederek, “Bu konuda benimle mücadele etmek isteyenler çalışmalarına ona göre ağırlık versinler; ağustos böcekliğini bırakıp karınca misali çalışsınlar.” dedi.

  Volkan Yılmaz: Oy kaygısıyla etik değerleri yok sayamayız

  Başkan Volkan Yılmaz dün düzenlediği basın toplantısında, İBB’de Ekrem İmamoğlu’nu hedef alarak yaptığı son çıkışın kendisine Silivri’de oy kaybettirebileceği yorumlarına yanıt verdi.

  Acil şifalar

  CHP İlçe Başkanı Berker Esen, salgına yakalandığını paylaşarak durumu hakkında takipçilerine bilgi verdi.

  Arkaz, TTB'nin TURKOVAC'ın faz çalışmalarına ilişkin açıklamasını kınadı

  MHP İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, Türk Tabipleri Birliğinin (TTB), Kovid-19 aşısı Turkovac'ın faz çalışmalarına ilişkin açıklamasını eleştirerek, 'Yerli ve milli aşımızın itibar ve inandırıcılığına zarar vermek isteyen, ülkesine bu kadar yabancılaşan, tıbbın yüz karası bu meslek örgütünün, Turkovac'ın üç faz çalışması yapılmasına rağmen, paylaştıkları açıklamayı şiddetle kınıyorum.' dedi.

  Avlu: DP’nin en yüce değeri milletin ikbali

  Demokrat Parti İlçe Başkanı Halide Avlu, Hürhaber’e Demokrat Parti'nin, 76'ıncı kuruluş yıl dönümü nedeniyle Ankara Yenimahalle'de düzenlenen programı değerlendirdi.

  “Güneşin Kadınları her geçen gün büyüyor”

  Seher Güler, Vildan Aydın, Betül Bingül, Necibe Kurtuluş’un İYİ Parti rozetlerini İlçe Başkanı Ahmet Refik Bek bizzat takdim etti.