POLİTİKA

Diğer

  Esen: Ne kadar şanslı bir dönemden geçtiğimizin farkında olalım

  Gündeme ilişkin değerlendirmede bulunan CHP İlçe Başkanı Berker Esen, siyaseten geçtiğimiz şanslı dönemin farkında olunması gerektiğini belirterek, “Bizler Silivri’nin yararına olacak her projenin destekçisi olarak Silivri Belediyesinin de İBB’den talep ettiği hizmetlerin buraya getirilmesi konusunda kolaylaştırıcı ve hızlandırıcı görev görerek gerekirse işbirliği ile halkın yaralarına merhem olmaya devam edecek siyasi anlayışımızı sürdüreceğiz” dedi.

  Esen: Asıl derdimizin vatandaşa hizmet olduğunu gösterdik

  CHP İlçe Başkanı Berker Esen’den siyaseti ısıtacak Bayram açıklaması.

  Zafer Yalçın: Her günümüz bayram havasında geçsin diliyorum

  MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın yayınladığı bayram açıklamasında “Başta Silivrili vatandaşlarımızın ve Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramını içtenlikle tebrik ediyor, her günümüzün bayram havasında geçmesini diliyorum” ifadelerine yer verdi.

  Beyatlı’dan bayram mesajı

  Gelecek Partisi İlçe Başkanı yayınladığı yazılı açıklama ile vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutladı.

  Refik Bek: Bayramlar, milli birliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için vesiledir

  İYİ Parti İlçe Başkanı Refik Bek, “Bayramlar, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek, birbirimizi sevmek gözetmek için önemli bir vesiledir” ifadelerini kullandığı bayram mesajında “Nice mutlu, huzurlu, İYİ bayramlar diliyorum” dedi.

  Yıldız’dan “Fideler Silivri’de yetiştirilsin” önerisi

  CHP İBB ve Silivri Meclis Üyesi, İBB Tarım Komisyonu Üyesi Melih Yıldız, İstanbul Yönetim Yenileme AŞ (İSYON) Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Gökhan Günaydın’a İBB’nin çiftçilere ücretsiz olarak dağıttığı Ege ve Akdeniz’den temin edilen fideleri Silivri’de yetiştirmeyi önerdi.

  Bıyıklı çiftçilerin mülkiyet sorununu sordu

  CHP Geçmiş Dönem Meclis Üyesi Zafer Bıyıklı, İstanbul Yönetim Yenileme AŞ (İSYON) Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Gökhan Günaydın’a bölgemiz çiftçilerinin yaşadığı mülkiyet sorununu aktardı.

  Zafer Yalçın: Gölgeleme gayreti beyhude bir maksat

  MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, yaptığı yazılı açıklama ile CHP İlçe Başkanı Berker Esen’in son dönem İBB hizmetlerini sahiplenme tutumunu eleştirdi.

  Günaydın, Halk Süt Projesini anlattı

  “Tarım ve gıdada iki bacağa dikkat ederim; birisi üretici, diğeri tüketici yararına çalışmalı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Halk Süt Projesi bu iki kamu yararına çalışıyor” diyen İstanbul Yönetim Yenileme AŞ (İSYON) Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Günaydın, “3 Milyon TL bu iş için harcanıyor. Çocuklarımıza ve üreticilerimize helal olsun” şeklinde açıklamalarını sürdürdü.