POLİTİKA

Diğer

  Mutluluklar

  MHP Kadın Kolları Başkanı Sema Arcan ve MHP İlçe Yöneticisi Hakan Arcan’ın kızları Gizay Arcan ve Doğaycan Polat’ın düğününe MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, MHP Meclis Üyesi Av. Sultan Aşkın, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katılarak aileleri tebrik etti, genç çifte ömür boyu mutluluk dileklerini ilettiler.

  Kılıçdaroğlu ve Akşener’i düğününe davet etti

  CHP Gençlik Kolları Başkanı Berker Esen, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ederek, 28 Eylül’de gerçekleşecek olan düğününde şahitlik etmesi için davet etti. Kılıçdaroğlu, partisinin gençlik Kolları Başkanına programı uygun olursa şahitlik etme sözü verirken, Esen aracılığıyla Silivri’ye selamlarını iletti.Berker Esen, Ankara’da Millet İttifakı’nın ortağı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i de ziyaret ederek Buse Erdoğan ile hayatını birleştireceği düğününe davet etti. Akşaner de Silivri’ye selam söyledi...

  “Hak edene hak ettiği üslupla cevap bazen zorunluluktur”

  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Zafer Yalçın’dan manidar paylaşım.

  Silivri Encümeninin 28 Ağustos gündemi

  Silivri Belediye Meclisi 28 Ağustos tarihli oturumunda birçok farklı konuyu ele alarak oybirliğiyle kararlaştırdı.

  İYİ’lerde ‘darp’ gündemi

  İYİ Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi Ümit Seçkin’in, İYİ Parti İlçe Başkanı Ozan Ersaraç ve babası Alptekin Ersaraç tarafından darp edildiğini açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Seçkin’in iddiası aksine Ersaraç tarafından da saldırı iddiası geldi.

  CHP 96. yaşını kutladı

  Mustafa Kemal Atatürk tarafından 9 Eylül 1923’te kurulan Cumhuriyet Halk Partisi’nin 96’ncı kuruluş yıldönümü, Atatürk Anıtı’na yapılan çelenk sunma töreni ile kutlandı.

  Yılmaz: Üretime katkı sunma hassasiyetimiz sürecek

  Selimpaşa Mahallesi Konut Dışı Kentsel Çalışma Alanlarına ilişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Plan Notu Değişikliği Silivri Belediye Meclisinden oybirliğiyle geçti. CHP’liler gündem maddesine kamu yararına dayanarak onay verdiklerini belirtirken, Başkan Yılmaz da sanayicilere üretim süreçlerinde destek olmaya devam edeceklerini anlattı.

  Göçengil’den yeni eğitim öğretim yılı mesajı

  Yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla yayınladığı mesajda CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil, duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti: “2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında sevgili öğrencilerimize, değerli öğretmenlerimiz ve fedakar eğitim çalışanlarımız ile kıymetli velilerimize başarılı bir dönem diliyor, Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve devrimleri, yolu ve fikirleri ışığında, cumhuriyet değerleri ile çağdaş, demokratik, laik, bilimsel ve eşitlik ilkesine dayalı bir anlayışla muasır medeniyetler seviyesi hedefine ulaşmayı amaçlayan bir eğitim dönemi temenni ediyorum.”

  Ersaraç’tan darp olayına ilişkin açıklama

  İYİ Parti Meclis Üyesi Ümit Seçkin’in, babası Alptekin Ersaraç tarafından darp edildiği iddiasına ilişkin İYİ Parti İlçe Başkanı Ozan Ersaraç’tan yazılı açıklama.