POLİTİKA

Diğer

  Değirmenci: Diktatörlüğe son vereceğiz

  Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, ilk mitingini Ortaköy’de gerçekleştirdi. Değirmenci, “Biz insanları salonlara sığdırmaya çalışmıyoruz, korkusuzca meydanlara çıkıyoruz” dedi.

  Değirmenci fabrika ziyaretlerini sürdürüyor

  Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, Sert Plas Fabrikası ve Ayfar Far Fabrikası personeliyle bir araya geldi.

  Dava kadını

  AK Parti’nin etkin kurmaylarından bir diğeri daha… Siyasetin onun için görevden çok bir gönül işi olduğu o kadar belli ki… Aktif siyasi görevi olmamasına karşın inandığı dava yolunda en yoğun mesai harcayan isimlerden biri olarak dikkat çekiyor. Arzu Erdoğan, yerel seçim mesaisinde Cumhur İttifakı ve Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ın önemli destekçilerinden biri.

  Püsküllü ailesiyle buluştu

  Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Ağrı Eleşkirt Toprakkale Köyü eşrafından Cezayir Püsküllü evsahipliğinde Püsküllü ailesi ile bir araya gelerek sohbet etti. Buluşmanın ardından Yılmaz, aile temsilcilerinin ilgi ve alakalarına teşekkür etti.

  Gezeren’den Yılmaz’a destek

  AK Parti Geçmiş Dönem etkin isimlerinden, ilçe yönetim kurulu üyelerinden Ferhat Gezeren, Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz’ı bir grup esnaf ve gençlerle buluşturdu. Gezeren buluşmaya yönelik şu paylaşımda bulundu: “Silivri'deki genç esnaf kardeşlerimizle beraber Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayımız Volkan Yılmaz ile bir araya geldik. Davetimize katılan genç kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri kırmayarak misafirimiz olan ve samimi sohbetiyle bizlere umut aşılayan Volkan Yılmaz başkanımıza da kolaylıklar ve başarılar diliyorum.”

  Kutlu, Yıldırım ve Yılmaz için destek istedi

  Geçmiş dönem AK Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları ile birlikte esnaf ziyaretleri yaparak, İBB Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz'ın selamlarını ileterek destek istedi.

  Ak Kadınlar’dan Nevruz kutlaması

  21 Mart Nevruz Bayramı münasebetiyle AK Parti Silivri Kadın Kolları, Uğur Mumcu Meydanında vatandaşlara baharı simgeleyen canlı çiçek dağıttı. Kadın Kolları Başkanı Ülkenur Büke “Kardeşliğe, dostluğa, dayanışmaya, barışa, refaha ve uyanışa vesile olması dileğiyle Nevruz Bayramımız kutlu olsun” dileğinde bulundu.

  Işıklar, Tenekeci Ailesi’ne konuk oldu

  Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar hemşerilerinin evine konuk olarak sohbetine ortak oluyor. Işıklar, Silivri merkezde oturan İsmet Tenekeci ve komşularının davetini kabul ederek misafirleri oldu. Yeni dönem projelerini aktararak talep ve önerileri de dinleyen Işıklar, “Bizleri samimiyetle ağırlayan, sohbetimize ortak olan, desteklerini esirgemeyen hemşerilerime teşekkür ediyorum. Birlikte başaracağız” dedi.

  Değirmenci’den Ay’a nezaket ziyareti

  Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, DSP İlçe Başkanı Hüseyin Dertop ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ay'ı makamında ziyaret etti. Seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Değirmenci, kültür sanat ve eğitim ile ilgili projelerini anlattı.