POLİTİKA

Diğer

  Kırkıcı’dan İETT ve Halk Ekmek bilgilendirmesi

  CHP Grubu adına Mart Ayı Meclisinde söz alan Süheyl Kırkıcı, önemli gün ve şahsiyetlerin yanı sıra Halk Ekmek, İETT tartışma- larına değindi üst geçit, Seymen Örnek Köy Projesi ile halk plajı yatırımlarına yönelik takipleri hakkında bilgi verdi.

  Bek: İYİ Parti’den ittifak adayı sürpriz olmaz

  İYİ Parti İlçe Başkanlığının 1. yıldönümünde Hürhaber’e konuşan Refik Bek, çalışmaları ve gelecek hedefleri konusunda oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.

  Azis: Önemli bir seçim, tarihi bir fırsat

  Bulgaristan’da dünyanın her yerindeki Türklere en iyi şekilde hizmet ve temsil hedefi güden Hak ve Özürlükler Hareketinin Genel Başkan Yardımcısı aynı zamanda Kırcaali’nin 18 yıllık Belediye Başkanı Hasan Azis, Silivri ziyaretinde 4 Nisan’da gerçekleştirilecek seçim sürecini değerlendirdi.

  Esen, Kılıçdaroğlu’nun esnaf için çözüm önerilerini anlattı

  CHP İlçe Başkanı Berker Esen, Kemal Kılıçdaroğlu'nun esnafların sorunlarını çözmek adına iktidara önerdiği 17 talebi Silivrili esnaf temsilcilerine anlattı.

  Esen: Silivrili hemşerilerimizin yanında olduk

  Geçtiğimiz hafta sonu Silivri’de etkili olan kar yağışı ile mücadeleye ilişkin CHP İlçe Başkanı Berker Esen yazılı bir değerlendirmede bulundu.

  Aşkın’dan Medeni Kanun mesajı

  MHP’nin hukukçu Meclis Üyesi ve aynı zamanda Grup Sözcüsü Sultan Aşkın 17 Şubat 1926 Medeni Kanun’un kabul yıldönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

  Esen, Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi

  CHP İlçe Bakanı Berker Esen görevde 1. Yılı faaliyet değerlendirmesini Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelerek rapor halinde kendisine takdim etti.

  İYİ’lerden bayrak çağrısı

  İYİ Parti İlçe Başkanı Refik Bek’ten bayrak çağrısı…