POLİTİKA

Diğer

  Bozoğlu: Milletimizden aldığımız güçle çalışmaya devam ediyoruz

  “Coşku ve heyecanla 2023’e yürüyoruz” diyerek hafta sonu toplanan AK Parti Silivri İlçe Danışma Meclisinde konuşan İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, “Siyasetin tek öznesi olarak bildiğimiz milletimizden aldığımız güç ve ilhamla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

  '2024 seçimlerinde ittifak ihtiyacı olacağını düşünmüyorum'

  10 Temmuz 2020 tarihinde İl Kongresinde güven tazelemesinin arifesinde Sözcü Gazetesi’ne konuşan İYİ Parti İstanbul Başkanı Buğra Kavuncu, dikkat çeken bir açıklamaya imza attı ve '2024 seçimlerinde ittifak ihtiyacı olacağını düşünmüyorum. Bu elbette Genel Merkezin vereceği bir karar' dedi.

  “Milyonlarca memur CHP iktidarını bekliyor!”

  CHP’nin Türkiye genelinde memurlar için başlattığı 3600 ek gösterge taleplerinin gerçekleştirilmesine yönelik siyasi baskı oluşumuna Silivri Örgütü de yoğun bir destek sunuyor.

  Avlu: Demokratlar, devlet sorumluluğunu almaya hazır

  Hürhaber’e konuşan Demokrat Parti Silivri İlçe Başkanı Halide Avlu, genel iktidarı sert bir biçimde eleştirirken, Silivri Belediyesi de payına düşenleri aldı.

  Bek, yeni dönem için başarı diledi

  İYİ Parti İlçe Başkanı Ahmet Refik Bek, yönetim kurulu üyeleri ile beraber İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gerçekleştirilen ziyarette Zekeriya Artar nezdinde tüm camiaya başarı dileklerini iletti.

  İYİ Parti’den Silivrispor’a destek

  İYİ Parti Silivri İlçe Yönetimi, Ahmet Refik Bek’in Başkanlığında kısa bir süre önce göreve gelen ve yeni sezon için hazırlıkları tüm hızıyla devam eden Silivrispor Kulübü’nü ziyaret ederek yöneticilerle buluştu. Çalışmalar hakkında Kulüp Yöneticilerinden bilgi alan İYİ Partililer destek amacıyla forma satışına da katkı sundular.

  CHP’den “Ek Gösterge” atağı

  CHP örgütsel eylemlerinin bir yenisini “Memur hakkını alacak” etiketi ile 3600 ek gösterge üzerinden başlattı. Silivri İlçe Örgütü de eyleme desteğini sundu.

  Yılmaz: Ülkücü kardeşlerimin başını eğen hiçbir icraatım olmayacak!

  MHP'nin 'Güçlü Siyaset, Lider Türkiye, Hedef 2023 Siyasette Yeni Dönem: Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Stratejik Hedefler' konseptiyle Cumartesi günü İstanbul’da düzenlediği bölge istişare toplantısına MHP Silivri yoğun bir katılım sağlarken yerel yönetimleri temsilen söz alan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Ülkücü camiaya teşekkür etti ve önemli bir söz verdi.

  Refik Bek: “Biz şu an CHP’den alacaklıyız”

  Kurulduğu günden beri Silivri siyasetinde emin adımlarla kendine yer edinen İYİ Parti’yi, ilçe siyasetinin etkin isimlerinden Başkan Ahmet Refik Bek ile konuştuk. Gündemi ve teşkilat çalışmalarını, seçim hazırlıklarına dair sorularımızı içtenlikle yanıtlayan Bek, söyleşimizin başlığını Genel Başkanı Meral Akşener’in sözleri ile attı.