POLİTİKA

Diğer

  Kırkıcı: Hayatın olağan akışına aykırı

  CHP Grup Sözcüsü Süheyl Kırkıcı, belediyeye yapılan 'araç bağışlarına' yönelik muhalefet olarak rahatsızlıklarını “Bu durum bir kültür haline gelirse gideceği yer uçurum” şeklinde ifade ederken, yapılanları anlamlandırmakta çektikleri güçlüğü “Hayatın olağan akışını aykırı” diyerek eleştirdi.

  Esen: Partizanlık yapmadan ihtiyaç duyulan hizmetler için çalışıyoruz

  23 Haziran sonrası İBB tarafından Silivri’de yapılan çalışma ve gerçekleştirilen yatırımlara ışık tutan CHP İlçe Başkanı Berker Esen, “Partizanlık yapmadan ihtiyaç duyulan hizmetler için çalışıyoruz” dedi.

  Esen: Yerel siyaseti bıraksın, yasa teklifimizi takip etsin!

  “Geçtiğimiz günlerde açıklamalarını talihsizlik olarak değerlendirdiğimiz bölge milletvekilinin de yerel siyaseti ve ana kent siyasetini bir kenara bırakarak partimiz tarafından gündeme alınmasını sağladığımız yasa teklifimizin takip etmesini bekliyoruz” diyerek MHP İstanbul Milletvekili Dr.Hayati Arkaz’ı hedef alan CHP İlçe Başkanı Berker Esen, “Zira sayın vekilin asli unsuru yerel siyaset değil genel siyasettir” ifadesiyle konuya ilişkin görüşlerini yansıttı.

  Siyasetin sosyal medya gündemi

  Sosyal medya hesap ve mecralarına yönelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın düzenleme çağrısına MHP’den destek gelirken, MHP Silivri İlçe Başkanı hesaplarını dondurduğunu açıkladı, Rıfat Kutlu’dan da MHP’nin yaklaşımına tebrik geldi.

  Silivri “Buğra Kavuncu” dedi

  İYİ Parti Silivri İlçe Yönetimi ve İl Delegeleri Çarşamba akşamı ilçe binasında yaptıkları toplantıda önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek il kongresini değerlendirdi.

  “Korkuları ve korkutmak isteyenleri yeneceğiz”

  Silivri İlçe Başkanı ve yönetimi, İstinaf Mahkemesinin CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında verdiği kararı protesto etmek üzere, basın açıklaması düzenledi.

  İYİ’ler teşkilat çalışmalarına devam ediyor

  İYİ Parti’de teşkilatlanma çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Sabri Gökhan Kırantaş Yeni Mahalle Başkanlığına atandı, yeni üyelere de rozetleri takıldı.

  Barlas’tan 1 Temmuz açıklaması

  AK Parti İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Sami Barlas, 1 Temmuz Kabotaj Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yayınladı.

  CHP: Emanetimizi hep birlikte geri alacağız

  CHP’liler genel değerlendirme toplantısının ardından, “Örgütlü mücadelemizi daha da büyüterek emin adımlarla yürüyüp, emanetimizi hep birlikte geri alacağız” mesajını verdiler.