POLİTİKA

Diğer

  “Artık kendi kimliğimizle İBB Meclisi’nde yer alma zamanı”

  31 Mart seçimlerinde CHP’den seçildikten sonra İYİ Parti’ye dönüş yapan meclis üyelerinin İlçe belediyelerindeki durumuna paralel olarak İBB meclisindeki etkisini değerlendiren İYİ Parti İl Başkanı Buğra Kavuncu, İYİ meclis üyelerinin denge ve denetim işleviyle çalışacaklarını söyledi.

  CHP bayramı dolu dolu geçirdi

  Kurban Bayramı süresince Silivri merkez ve mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve yönetimi, bayramın son gününde de vatandaşlarla kucaklaştı.

  Bayramlaştı ve talepleri dinledi

  AK Parti İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi, İBB Tarım Komisyonu Başkanı Sami Barlas, bayramlaşmanın yanı sıra mahalle ziyaretlerinde vatandaşların taleplerini almayı da ihmal etmedi. Barlas’a, Mehmet Karan da bayram ziyaretlerinde eşlik etti.

  MHP’de bayramlaşma

  Milliyetçi Hareket Partililer, Kurban Bayramının 3. gününde ilçe merkezinde buluşarak bayramlaştılar. İlçe Başkanı Zafer Yalçın, birlik ve beraberlik vurgusunda bulunurken, sorumluluk hatırlatması da yaptı.

  CHP Silivri’den bayram turu

  CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, her bayramda geleneksel olarak gerçekleştirdiği bayramlaşma programları dâhilinde ilçe sakinleriyle bir araya geldi.

  CHP ailesi bayramlaştı

  CHP Silivri İlçe Başkanlığında geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı.

  Başkan Bozoğlu’ndan dolu dolu bir bayram

  AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Kurban Bayramı süresince katıldığı birçok programın yanı sıra mahallelere çat kapı ziyaretler yaparak vatandaşların bayramlarını tebrik etti.

  Ruhsatsız işyerlerine kapatma

  Zabıta Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde ruhsatları olmadığı belirlenen 4 işletmenin Silivri Belediye Encümeni tarafından kapatılması kararlaştırıldı.