POLİTİKA

Diğer

  Esen: Atatürk’ün adamıyım

  CHP İlçe Kongresinde konuşan Berker Esen, gençliğinin tecrübesizlik anlamına gelmediğini vurguladı ve “Mustafa Kemal Atatürk’ün adamıyım” çıkışını sürdürdü.

  “On binlerce ecdadımız ölüme gidiyor biz birlikte yürüyemiyoruz!”

  CHP İlçe Kongresinde delege ve üyelere seslenen Mümün Koçoğlu, “Yıl 1914, 15 Aralık'ta bir yürüyüş başlıyor. 22 Aralık'a kadar Allah Ekber'de 60 bin tane ecdadımız şehit oluyor. 18 bin tanesi de çarpışmalarda şehit düşüyor. 60 Bin kişi beraber hürriyetleri için ölüme yürüyor, ama biz kalkıp burada beraber yürüyemiyoruz. Bunu öğrenmemiz lazım” dedi.

  “CHP zor günlerin partisidir”

  5 yıllık ilçe başkanlığı dönemini sona erdirecek ilçe kongresine yönelik Suna Göçengil bir mesaj yayınladı.

  CHP kongresi için geri sayım

  CHP’de aylardır devam eden çalışmaların ardından delegeler Pazar günü yeni ilçe başkan ve yönetimi konusunda son sözlerini söyleyecek.

  Koçoğlu: CHP’yi çoğaltmamız gerek

  Mümün Koçoğlu, 5 Ocak ilçe Kongresi ile ilgili mesajını Cumhuriyet Halk Partisi misyon ve önemi üzerinden verirken, sorumluluk artışına işaret etti, birlik, dirlik ve hoşgörü vurgusunda bulundu.

  11 Aralık Belediye Encümeni kararları

  11 Aralık 2019 tarihinde toplanan Silivri Belediye Encümeni; Fener, Büyükkılıçlı, Kadıköy, Büyükçavuşlu ve Ortaköy Mahallelerinde bulunan yapılardaki imar aykırılıklarına ilişkin yasal takipleri neticelendirdi.

  İYİ’lerden yılbaşı gecesi çalışan kamu görevlilerine ziyaret

  Ahmet Refik Bek’in başkanlığını yaptığı İYİ Parti Silivri İlçe Teşkilatı, 2019 yılının son saatlerinde ilçemizin huzuru ve güvenliği, can ve mal emniyeti ile vatandaşlarımızın sağlığı için çalışan kamu görevlilerini çalıştıkları yerde ziyaret etti.

  Koçoğlu’ndan, Silivri Tarih Derneği’ne ziyaret

  CHP İlçe Başkan Adayı Mümün Koçoğlu ve ekibinde yer alan Aykut Batur Silivri Tarih Derneği’ni ziyaret ettiler. Silivri Tarihi Kültürel Mirası Koruma Eğitim ve Araştırma Derneği temsilcileri Koçoğlu ve Baturu misafir etmekten duydukları memnuniyeti paylaşırken, ortak çalışmalar konusunda görüş alışverişinde de bulundular.

  “2020 aydınlığın, sevginin ve özgürlüğün yılı olsun”

  CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil, yeni yıl mesajı yayınladı.