POLİTİKA

Diğer

  Silivri “Buğra Kavuncu” dedi

  İYİ Parti Silivri İlçe Yönetimi ve İl Delegeleri Çarşamba akşamı ilçe binasında yaptıkları toplantıda önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek il kongresini değerlendirdi.

  “Korkuları ve korkutmak isteyenleri yeneceğiz”

  Silivri İlçe Başkanı ve yönetimi, İstinaf Mahkemesinin CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında verdiği kararı protesto etmek üzere, basın açıklaması düzenledi.

  İYİ’ler teşkilat çalışmalarına devam ediyor

  İYİ Parti’de teşkilatlanma çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Sabri Gökhan Kırantaş Yeni Mahalle Başkanlığına atandı, yeni üyelere de rozetleri takıldı.

  Barlas’tan 1 Temmuz açıklaması

  AK Parti İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Sami Barlas, 1 Temmuz Kabotaj Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yayınladı.

  CHP: Emanetimizi hep birlikte geri alacağız

  CHP’liler genel değerlendirme toplantısının ardından, “Örgütlü mücadelemizi daha da büyüterek emin adımlarla yürüyüp, emanetimizi hep birlikte geri alacağız” mesajını verdiler.

  Arkaz: Virüs mutasyona uğradı

  Yerel medya temsilcileri ile sohbet toplantısında bir araya gelen MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Dr. Dr.Hayati Arkaz bölgemizde çiftçiliğin geliştirilmesinden, salgın ile mücadeleye görüşlerini aktardı.

  Arkaz: Yarın seçim olsa Yılmaz fark atar

  MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın’ın eşliğinde gündemi değerlendiren Milletvekili Hayati Arkaz, Volkan Yılmaz'ın 1 yıllık belediye başkanlığı sürecine ilişkin de görüşlerini aktardı.

  Bek ve yönetiminden Partal’a ziyaret

  İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı A. Refik Bek ve yönetim kurulu üyeleri Şubat ayında yapılan kongre sonrası Corona nedeniyle gerçekleştiremedikleri nezaket ziyaretlerine başladılar.