GÜNCEL

Diğer

  Bayburtlu’dan Yılmaz’a hayırlı olsun

  Bayburtlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyeleri Yakup Bayburtlu ve Eyüp Bayburtlu, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

  PARTAL VE YILMAZ, MUHTARLAR İLE BULUŞTU

  Silivri Kaymakamı Ali Partal ve Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, 35 mahallenin muhtarları ile bir araya gelerek ilçenin sorunlarını konuştu.

  Eren’e okuldan hayırlı olsun

  Fener Köy İlk Öğretim Okulu Müdürü, öğretmenler ve öğrenciler 6. dönem için güven tazeleyen Muharrem Eren’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

  TOKİ sakinlerinden tebrik

  Selimpaşa TOKİ konutları sakinleri Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

  Göçmenlere, yabancı dil fırsatı

  Silivri Bulgaristan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneğimiz ile Silivri'de uzun yıllardır yabancı dil eğitimi veren English Time Silivri Şubesi arasında hizmet ve indirim protokolü imzalandı. Bu protokol ile dernek üyeleri ve 1. derece yakınlarına eğitim hizmetlerinden %30 oranında indirim uygulanacak. Dernek Başkanı Beyzat Bedel, English Time Silivri Şubesi Koordinatörü Aylin Sönmez’e anlaşma, iyi niyetli ve içten yaklaşımları için üyeleri adına teşekkür etti.

  Göçmenlerden, Emniyet’e kutlama ziyareti

  Silivri Bulgaristan Göçmenleri Derneği Başkanı Beyzat Bedel ve yönetim kurulu üyeleri, Polis Teşkilatı kuruluş haftası dolayısıyla Emniyet Müdürümüz Taner Ertürk’e nezaket ziyaretinde bulundular. Ziyarete ilişkin Dernek Başkanı Bedel şu paylaşımda bulundu: “Huzurumuzun ve güvenliğimizin teminatı Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 174. yılı münasebetiyle İlçe Emniyet Müdürümüz Taner Ertürk'ü makamında ziyaret ettik. Teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyoruz.”

  Silivri’de Ari Hayvan İşletme sayısı 2’ye çıkıyor

  Silivri İlçe Tarım ve Orman Müdürü Nuri Ertuğrul, İlçe Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim ve Veteriner Sağlık Teknikerleri tarafından yapılan test ve analiz sonuçlarına göre Degirmenköy Mahallemizdeki Ari İşletme Çalışmalarının tamamlanmasıyla, Silivri’de Ari Hayvan İşletme sayımız 2’ye çıkıyor.

  “Deprem konusunda gerekli çalışmaları yapacağız”

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Deprem Belgeseli ve Bilimsel Araştırma konusu için Alman televizyonu ZDF’ye röportaj verdi. Konuyla ilgili paylaşımında Yılmaz, “Silivri'mizde bulunan 4 Deprem İzleme İstasyonu'nda, deprem öncesi yer hareketleri inceleniyor. Belediye olarak deprem konusuna hassasiyetle yaklaşacağız ve gerekli tüm çalışmaları yapacağız” dedi.