GÜNCEL

Diğer

  Sert’e son görev

  Saffet Sert, Cuma günü sevenleri tarafından ebediyete uğurlandı.

  Çalışanlar ile yapılanları istişare etti

  Pazar günü seçim maratonu arasında Başkan Volkan Yılmaz, kısa bir süre önce başlattığı Boşnak Bahçe Mevkiindeki yürüyüş yolu çalışmalarını yerinde inceledi.

  Yılmaz: Silivri’de yapılacak çok iş var

  “Silivri Belediyesi, hizmete aç bir belediye” diyen Başkan Volkan Yılmaz, katıldığı radyo programında göreve geldiği günden bugüne kadar ilçede yapılan faaliyetleri değerlendirerek, yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi. Festivallerin ‘kamuda tasarruf’ gerekçesiyle iptal edileceği söylentilerine de açıklık getiren Yılmaz, “Merak etmesinler hepsini yapacağız” dedi.

  Mutluluklar

  Gazeteci İrfan Ermiş ile Güngör Çetinkaya’nın kıymetli evlatları Elif Ermiş ve Atıl Çetinkaya’nın nişan yüzüklerini Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Allah tamamını erdirsin, hayat yolunda attıkları bu adım hayırlı olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim” temennisiyle taktı. Hayırlı olsun. Nişana AK Parti Geçmiş dönem İlçe Başkanlarından Metin Karakaş da katıldı.

  Sonsuz saadetler

  Özay ve Çetin ailelerinin mutlu gününde Tuğçe ile Gökhan’ın düğün törenine aileleri ve sevdiklerinin yanı sıra Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, belediye meclis üyesi Sultan Aşkın ve Şenoğlu Türkyılmaz da katılanlar arasındaydı. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

  Aksaraylılar’ın pikniğine katıldılar

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ile Silivri Aksaraylılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği pikniğe katıldılar. Yılmaz, etkinliğe dair “Misafirperverliği için dernek başkanı Tavil Ay’a teşekkür ederim” paylaşımında bulundu.

  Allah damatlığını da göstersin

  AK Parti geçmiş dönem ilçe başkanlarından Metin Karakaş, Şenel ve Halime Çatanak’ın evladı Ayaz Can’ın sünnet düğününe katılarak iyi niyet dileklerini iletti. Allah damatlığını da göstersin.

  Allah tamamına erdirsin

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Aktaş ve Ergün ailelerinin mutlu gününde Burcu ile Berkay’ın söz merasimini gerçekleştirdi. Allah tamamına erdirsin, bir ömür boyu mutluluklar dileriz biz de...

  Ömür boyu mutluluklar

  Şenol ile Duman ailesinin mutlu gününde Setenay ve Recep’in nikah merasimini Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Birleşen gönüllerinin bir ömür boyu ayrılmaması temennilerimle, saadetler dilerim” temennisiyle gerçekleştirdi.