GÜNCEL

Diğer

  Yılmaz: Silivri’yi depreme hazır hale getireceğiz

  Silivri Belediyesi ve Türk Kızılayı Silivri Şubesi işbirliğinde düzenlenen “Deprem ve Korunma Bilinci” eğitiminde konuşan Başkan Volkan Yılmaz, “Tüm riskleri ortadan kaldırıp, Silivri’yi depreme hazır hale getireceğiz” dedi ve hazırlıklara dair bilgiler paylaştı.

  Medicalpark’ta Çocuk Cerrahisi

  Prof. Dr. Ali Çay, Medicalpark Hastanesi’nde Çocuk Cerrahisi alanında hizmet vermekte. Uygulanan tedaviler şöyle; Yeni Doğan Cerrahi Hastalıkları, Sindirim Sistemi Cerrahi Hastalıkları, Solunum Sistemi Cerrahi Hastalıkları, Çocuklarda Travma, Çocukluk Çağında Kanser Hastalıkları Cerrahisi, Hormonal Hastalıkların Cerrahi Tedavisi, Çocuklarda Kasık Fıtığı ve Hidrosel, Çocuklarda İnmemiş testis, Sünnet, Çocuklarda Boyun Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi.

  Spor camiasından Başkan Yılmaz’a ziyaret

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Sorumlusu Ali Düşmez, Silivrispor Kulübü Başkanı Taylan Güraslan, Silivri Amatör Kulüpleri Derneği Başkanı Ali Tonta ve beraberindeki spor insanları, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a ziyarette bulundu.

  Karaman’dan erzak desteği

  İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere Ercan Karaman, Silivri Gıda Bankası’na erzak desteğinde bulundu. Silivri Belediyesi Ercan Karaman’a örnek davranışından dolayı teşekkür etti.

  Jasmine Yılbaşı Balosu sizleri bekliyor

  Jasmine Restaurant’ta her yıl olduğu gibi bu sene de özel bir yılbaşı balosu sizleri bekliyor. Elif Onur’un solistliğinde, oryantal dans şovu, zengin menüsüyle eskiye yıla harika bir veda yenisine muhteşem bir merhaba için Jasmine Restarurant hizmetinizde. Rezarvasyon telefonu; 0 212 736 02 88-736 20 04.

  Sırdaş’a 50. yıl plaketi

  Küpe Fm’in de dahil olduğu grup şirketi, sektörde 50 yılı geride bırakan Sırdaş Damga A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Sırdaş’a 29. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı Plast Eurasia İstanbul 2019’da plaket verildi.

  Özel öğrenciler, Oyun Atölyesi’nde

  Oyun Atölyesi, Özel Silivri Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini ağırladı.

  'Türkiye Kadın Hakları'nın önemini dünyaya göstermiştir'

  İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Celalettin Yazıcı, 5 Aralık Kadın Hakları Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

  Aralık meclisi ikinci oturumu yarın

  Silivri Belediye Meclisi’nin Aralık Ayı Meclis Toplantısı’nın 2. Birleşiminin 1. Oturumu, 6 Aralık 2019 Cuma Günü 10.00’da gerçekleştirilecek.