GÜNCEL

Diğer

  Allah kabul etsin

  Silivri Ülkü Ocakları Barış Pınarı Harekatı'na katılan kahraman Mehmetçiklerimiz için Fetih Suresi okudu. Cenabı Allah Dergâh-ı İzzetinde en güzeliyle makbul eylesin.

  Gıda Bankası köy taramasına devam ediyor

  Silivri Gıda Bankası ekipleri, köylerimizdeki ihtiyaç sahiplerine erzaklarını ulaştırmaya devam ediyor. Büyükkılıçlı, Küçükkılıçlı, Akören, Bekirli, Büyüksinekli, Küçüksinekli’de ev ziyaretinde bulunan ekipler, erzak tesliminin yanı sıra hane kontrolü ve evrak güncellemesi yaptılar.

  İTO’dan ziyaret

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İstanbul Ticaret Odası, Mimarlık ve Mühendislik Komitesi Üyeleri Ali Külünk, Süleyman Uluocak, Kadem Ekşi, Mustafa Fazlıoğlu, Mehmet Gökalp ve Murat Özdemir'i belediyede misafir etti. Heyetin içinde 2014 AK Parti Silivri Belediye Başkan Adayı ve önceki dönem Çanta Belediye Başkanı Tahir Sert de yer aldı.

  Sisters Butik açıldı

  Gül Dinçel ve Gonca Eren’in ortaklığında kadınların yeni alışveriş adresi Sisters Butik resmen açıldı.

  Ömür boyu mutluluklar

  Kübra Sarıgül ve Oğuzhan Sefa, Cumartesi akşamı Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın kıydığı nikahla ömür boyu mutluluk yemini ile hayatlarını resmen birleştirdiler.

  Hüseyin Ateş’e son görev

  Silivri’nin tanınan işletmecilerinden Hüseyin Ateş, bilinen adıyla Horoz Hüseyin Pazar günü ebediyete uğurlandı…

  Çiftçiye Tohum Desteği Projesi hayata geçiyor

  Çiftçiye Tohum Desteği Projesi kapsamında Silivri Belediyesi “Yerli Arpa Tohumu” yetiştirmek için tohumları toprakla buluşturdu. Proje bölge çiftçilerimizin desteği ile hayat bulacak.

  TÜRAM’da kışlık fide ekimi başladı

  Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi’nde kışlık sebze ekim çalışmaları başladı.

  Yılmaz’dan bayrak çağrısı

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz'dan ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek amaçlı bayrak çağrısı.