GÜNCEL

Diğer

  Ekipler saha çalışmalarını sürdürüyor

  Silivri Belediyesi Park Bahçeler ile Fen İşleri Müdürlüğünce sürdürülen temizlik, bakım ve onarım çalışmaları ilçenin birçok bölgesinde eş zamanlı olarak devam ediyor.

  ‘Vatan yahut Silistre’yi Silistre’de sahnelediler

  Vatan Şairimiz Namık Kemal’in yazdığı 'Vatan Yahut Silistre’ eserinin ilk defa Silistre topraklarında sahnelenmesini sağlayan iki isim dönemin; Glavinitsa Belediye Başkanı Hüseyin Hamdi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Prof.Dr.Tamer Dodurka Silivri’de buluştu.

  Silivri Belediyesinden uyarı

  Kurum adına yayınlanan uyarıda: “Belediyemizin ve çalışanlarımızın adını kullanarak bazı işadamlarımızın telefonla aranıp yardım istendiği duyumları alınmıştır. Belediyemizin böyle bir uygulaması bulunmamaktadır. Vatandaşlarımızın bir nevi dolandırıcılık olan bu tür taleplere karşı duyarlı olmalarını önemle rica ederiz” denildi.

  Kesen ve yönetiminden Çalışkan’a ziyaret

  İSMMMO Silivri Temsilciliği görevini devralan Simge Kandemir Kesen ve Yönetim Kurulu üyeleri Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan’a nezaket ziyaretinde bulundular. Çalışkan’a ziyaret esnasında başkan yardımcısı Metin Kıyıcı da eşlik etti.

  Özel etkinliğe özel kurabiye

  Silivri Kent Konseyi Engelsiz Meclisi'nin 25 ve 31 Ağustos 2019 tarihlerinde düzenleyeceği “Baba Çocuk Şenliği” kapsamında, Belediyemiz Engelli Yaşlı ve Koordinasyon Merkezinde eğitim alan çocuklar yöremize özel lavanta kurabiyelerini etkinliğe katılacak olan kardeşlerine ikram etmek üzere hazırladılar.

  Meslektaşlarından tebrik ziyareti

  Serbest mali müşavirler ve muhasebeciler Bahar Acay, Nevin Helvacıoğlu, Tolga Özer ve Celal Yardımcı, İSMMMO Silivri Temsilciliği görevi dolayısıyla meslektaşları Simge Kandemir Kesen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

  Ezgi Yılmaz, Anne ve Çocuk Atölye Çalışmasına katıldı

  Silivri Belediyesi tarafından tüm mahallelerde düzenlenen Anne ve Çocuk Atölye Çalışmaları devam ediyor. Etkinliğin Selimpaşa ayağında Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz'ın eşi Ezgi Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcımız Emre Sarısaltıkoğlu da kızlarıyla katılım gösterdiler.

  Yüzme suyu Ağustos sonuçları açıklandı

  Yüzme Suyu Takip Sistemi kapsamında yapılan Ağustos ayı incelemelerinde ilçemiz plajlarındaki son durum belli oldu.

  Kotil’in yurtdışından misafirleri vardı

  Makedonya Alternativa Partisi Grup Sözcüsü Milletvekili Dr. Recep Mehmedi, Kotil Vakfı Başkanı Şevket Kotil’i ziyaret etti.