GÜNCEL

Diğer

  Silivri'de 220 m2 arsa icradan satılık

  T.C. Silivri İcra Dairesi Silivri'de 220 m2 arsanın icradan satılacağını duyurdu.

  Derslik kamerası alınacak

  Fenerbahçe Üniversitesi derslik kamerası alacağını duyurdu.

  Ortaköy Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Etkinlik Alanı hizmete girdi

  Ortaköy Mahalle Pazarı 13 Ekim 2021 Çarşamba gününden itibaren bölgeye Silivri Belediyesi tarafından kazandırmış olan Ortaköy Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Etkinlik Alanındahizmet vermeye başladı.

  Yılmaz: 1. Sınıf Atık Getirme Merkezimizin İnşaatına başladık

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Başkan Yardımcısı Hasan Solak eşliğinde 1. Sınıf Atık Getirme Merkezi inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Yılmaz, yönetim sürecinde sıfır atık ve geri dönüşüm gibi çevresel konulara yönelik hassasiyeti ile de dikkat çekiyor.

  “AK Parti Silivri İlçe Başkanlığına tahsis yapılmış mıdır?”

  Bora Balcıoğlu, Ekim Meclisinde CHP Grubu adına sunduğu soru önergesinde 2011-2018 yılları arasında İBB tarafından kiralanan araçların aralarında AK Parti Silivri İlçe Başkanlığının da bulunduğu kurum ve kuruluşlara tahsisini gündeme taşıdı.

  Asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor

  Silivri Belediyesi Fen İşleri Ekipleri asfalt mesailerine aralıksız devam ederken Selimpaşa’da Halaskargazi Caddesi ile Gümüşyaka’da Fatih Caddesi’nde ekipler iş başındaydı.

  Özer: Kadın çiftçiler tarımın görünmez kahramanlarıdır

  15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler Günü'nü vesilesi ile bir mesaj yayınlayan Silivri Ziraat Odası Başkanı Sabri Özer, tarımda kadın işgücünün kayıt dışı rakamlar ile yüzde yüz sınırını zorladığına işaret ederken pozitif ayrımcılık ve teşvik gerekliliğine vurguda bulundu. Özer, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın tarıma yönelik yerel yönetim hassasiyeti ve kadın üreticilere destek noktasına da dikkat çekerek teşekkür etti.

  İstanbul Esenyurt'ta 68 m² daire icradan satılık

  T.C. Büyükçekmece 2. İcra Dairesi İstanbul Esenyurt'ta 68 m² dairenin icradan satılacağını duyurdu.

  İstanbul Esenyurt'ta 85 m² daire icradan satılık

  T.C. Büyükçekmece 1. İcra Dairesi İstanbul Esenyurt'ta 85 m² dairenin icradan satılacağınıduyurdu.