GÜNCEL

Diğer

  2017 model Citroen C-Elysee icradan satılık

  T.C.Silivri İcra Dairesi 2017 model Citroen C-Elysee’nin icradan satılacağını duyurdu.

  Silivri'de 320 m² arsa icradan satılık(1/3 hissesi)

  T.C.Silivri İcra Dairesi 320 m² arsanın icradan satılacağını duyurdu.

  Silivri Belediyesi’nin başarısı TBMM gündeminde

  Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekili Dr. Hayati Arkaz, partisinin Silivri’de sergilediği ve tüm İstanbul’a örnek olan üretken belediyecilikteki başarısını artı bütçe üzerinden Türkiye Büyük Millet Meclisinde gündeme getirdi.

  CHP: Her bir kuruşun hesabını iktidardan soracağız

  CHP’nin iktidara yönelttiği “128 Milyon Dolar nerede?” sorusunun yer aldığı parti binalarına asılan pankartın kolluk kuvvetlerince indirildi. Ana muhalefet hesap sorma kararlılığını yeniledi.

  Kuyumculuk sektöründe yeni dönem başlıyor

  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, “Yeni dönemde kuyum ticareti, işletmesi adına yetki belgesi alan tacirler ile esnaf ve sanatkârlar tarafından yapılacak. Kuyum işletmelerinin 31 Aralık 2021 tarihine kadar yetki belgesi almaları gerekiyor” derken, “Düzenlemeyle kuyumculuk faaliyetlerinde hizmet kalitesinin artırılmasını, haksız rekabetin ortadan kaldırılmasını ve kayıt dışılığın önlenmesini amaçlıyoruz” açıklamasını yaptı.

  Esenyurt'ta 46 m² daire icradan satılık

  T.C. Büyükçekmece 1. İcra Dairesi Esenyurt'ta 46 m² dairenin icradan satılacağını duyurdu.

  Beylikdüzü Gürpınar'da 4 katlı 4 villa, yüzme havuzu ve bekçi evi mahkemeden satılık

  T.C. Büyükçekmece 1. (Sulh Hukuk Mah.) Satış Memurluğu Beylikdüzü Gürpınar'da 4 katlı 4 villa, yüzme havuzu ve bekçi evinin satılacağını duyurdu.

  Diş protez laboratuvar hizmeti alınacak

  Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü diş protez laboratuvar hizmeti alacağını duyurdu.

  Silivri’de 'İTAKSİ' dönemi başlıyor

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “Akıllı Şehir” konseptine milli yazılımla yeni bir vizyon getiren “İTAKSİ” proje mekanizmasının Silivri’de taksicilere montajı başladı. Proje, zamandan ve yakıttan tasarruf sağlayacak ve istanbulkart ile otomatik ödeme imkanı sunacak. İTAKSİ ile ulaşıma büyük kolaylık, en üst düzeyde güvenlik ve hizmet kalitesi geliyor.