GÜNCEL

Diğer

  Otlatıcı hayatını kaybetti

  Geçmiş dönem Silivri Belediye Başkan Yardımcılarından Ayhan Otlatıcı yaşama veda etti.

  Türk Tıbbı ve Sağlık Çalışanlarının sorunlarını gündeme taşıdı

  MHP İstanbul Milletvekili Dr. Hayati Arkaz TBMM Genel Kurulu’nda Koronavirüs, Türk Tıbbı ve Sağlık Çalışanlarının sorunlarını gündeme getirdi.

  Silivri Belediyesi doğa yürüyüşü düzenliyor

  Silivri Belediyesi, pandemi günlerinde vatandaşları doğa ile buluşturmak ve sportif aktivite amaçlı doğa yürüyüşü düzenliyor.

  İlçe Tarım Müdürlüğünden denetim ve eğitim bir arada

  Tohum ve bitkisel üretim merkezlerinin denetimlerine devam eden İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, Silivri Özel TÜRAM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi stajyer öğrencilerine de uygulamalı eğitim verdi.

  Başkan Yılmaz: Silivri’nin hakkını korumaya devam edeceğiz

  İBB Seymen Katı Atık Toplama Merkezinde faaliyete giren Enerji Üretim Tesisi 1. Etabı’nın açılış törenine katılan Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “Silivri’mize avantaj sağlayacak yeni yatırımlar kazandırmak için var gücümüzle mücadele etmeye, ilçemizin hakkını korumaya, her platformda Silivri’yi savunmaya devam edeceğiz. Türkiye ekonomisi için, çevre için, bu anlamda yapılacak her türlü yatırımlara destek olmayı sürdüreceğiz” dedi.

  İmamoğlu: Seymen, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik zorluktan çıkışa reçetedir

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, tamamlandığında dünyanın tek bir alanda kurulu çöp gazından enerji üretecek en büyük projesi olacak Seymen Çöp Gazı Enerji Üretim Tesisi 1. Etabı’nın açılışını yaptı.

  Başkan Yılmaz: Muhtarlarımız ile hep beraber olacağız

  Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısı ile muhtarlarla Belediye Toplantı Salonunda bir araya geldi. Muhtarlar gününü kutlayan Başkan Yılmaz, “Kırsal Mahalle Statüsü” hakkında bilgi verdiği toplantıda, “Merkezdeki muhtarımızla en uzak köyümüzdeki muhtarımızın bizim için hiçbir farkı yok.” dedi.

  İlçe Başkanları Kavuncu’ya sahip çıktı

  İYİ Parti İstanbul Milletvekili, geçmiş dönem Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ’ın, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’ya yönelik suçlamalarına tepki gösteren ilçe başkanları, ortak dilekçe ile görüşlerini ifade etti.