GÜNCEL

Diğer

  Çavdar: Tecrübe en önemli bilgidir

  Teşkilatçılık konusunda 40 yıllık tecrübesini öne sürerek iddialı bir çıkış yapan Yetgin Çavdar, yeni parti oluşumları, ilçe siyasetimizdeki güncel gelişmeleri ve Silivri Belediyesinin geride bıraktığı 10 ayını değerlendirdi.

  Akören ve Bekirli sağlık ocağına kavuşuyor

  Akören ve Bekirli halkına hizmet verecek sağlık ocağı ve lojman inşaatının temelleri atıldı. Yatırım Hayırsever Ayşenur Yıldız Usta tarafından bölgemize kazandırılacak.

  Bahçeli’den selam getirdi

  “Akıllı Şehirler ve Belediyeler” kongresi için Ankara’ya giden Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, makamında MHP Lideri Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

  Kırkıcı: Yılmaz’ın çırpınışı çok tanıdık geldi

  Silivri’de platformlar aracılıyla gündeme taşınan deprem önlemlerini değerlendiren CHP Belediye Meclis Üyesi Süheyl Kırkıcı, “Ocak ayı İBB toplantısında Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın çırpınışları bana yıllardır STK’lar olarak ortaya koyduğumuz gayreti hatırlattı” dedi ve ekledi “Devlet desteği olmadan önlemler konusunda harekete geçmek ve sağlıklı çözüm üretmek mümkün değil.”

  Nazım Hikmet 118. doğum gününde anıldı

  Usta Şair Nazım Hikmet’in 118. doğum günü dolayısıyla şiir ve müzik dinletisi düzenlendi.

  Tarihi belgelendirmeye devam ediyorlar

  Silivri Tarih Derneği, Selimpaşa'daki Osmanlı Eseri İkizli Çeşme’nin 3 boyutlu printer ile ölçekli olarak baskısını gerçekleştirerek eseri Silivri dijital arşivine kazandırdı.

  Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele değerlendirildi

  İstanbul Valiliği, Kaymakam ve Belediye Başkanlarının katılımları ile Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Değerlendirme Toplantısı düzenledi.

  Balcıoğlu'ndan İBB Meclisinde dikkat çeken çıkış

  BB Meclisinde söz alan Silivri Belediyesi CHP Meclis Üyesi Bora Balcıoğlu, “Tarımı kurtarmanın tek yolu İstanbul” dedi ve fırsatların faydaya dönüştürülmesi gerektiğine dikkat çekti.

  Silivri Demokrasi Platformu’ndan deprem hatırlatması

  Silivri Demokrasi Platformu, Deprem Gerçeği ve Silivri konusuna dikkat çektiği bir duyuru yayınladı ve 24 Aralık 2011 tarihli deprem çalışmasından bu güne taleplerimiz hala günceliğini koruyor…” açıklamasını yaptı.