GÜNCEL

Diğer

  Bayram mesaisini halkın içinde tamamladı

  Başkan Yılmaz, meclis üyeleri ve MHP İlçe Başkanı eşliğinde bayramın son gününde de halkın içinde, vatandaşlarla beraberdi.

  İYİ Parti: Bu tabela oyununu düzeltin!

  Kınalı’da ‘tabela oyunu’ ile sürücülerin pahalı yola yönlendirildiğine dikkat çeken İYİ Parti Silivri yöneticileri durumu ve düzeltme talebini kamuoyuna ilan ettiler.

  Muhtarlar saldırıyı kınadı

  Çayırdere Muhtarı Doğan Bilgiç’in aracına yönelik çirkin saldırı soruşturulurken, muhtarlar olayı kınadı ve bir an önce konunun aydınlatılmasını istediler.

  Esen: Güçlüyüz ve birlikte kazanacağız

  CHP İlçe Başkanlığı yetkilileri Arife Gününden bu yana sürdürdüğü bayramlaşma ziyaretlerine Mahalle ziyaretlerini ekleyerek bayramın son gününde de vatandaşla bir araya geldi.

  Bu haksızlığı bitirin!

  Çiftçi üretim konusunda yetkililer topu birbirine atma konusunda direniyor! Siyasiler ‘tepişirken’ ne yazık ki milletin efendisi olmaya layık görünen köylü ‘eziliyor’…

  Koç, AK Parti yönetimini bombaladı!

  AK Parti geçmiş dönem Gençlik Kolları Başkanlarından Orhan Koç, ilçe yönetiminin bayram süreci pasifliğinden girdi, dar kadro yönetim anlayışından çıkarak “Amacınız ney kardeşim!? Derdiniz ney ya sizin!? Utanmıyor musunuz!?” diye sordu.

  AK Partili Çolakoğlu’dan CHP’ye tebrik!

  CHP Silivri İlçe Başkanı Berker Esen’in kısa süre önce “Ak trol” göndermesi ile paylaşımlarını hedef aldığı AK Partili Silivri Belediye Meclis Üyesi Mustafa Çolakoğlu’dan CHP’ye tebrik!

  Bek: Barışa, esenliğe ve huzura katkı sağlaması en büyük dileğimizdir

  Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan İYİ Parti İlçe Başkanı Refik Bek, “Kurban Bayramı'nın, dünyamızda evrensel barışa, esenliğe ve huzura katkı sağlaması en büyük dileğimizdir” temennisinde bulundu.

  “Bu zenginliği büyüteceğiz”

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu; farklı din, mezhep, vakıf ve derneklere mensup toplam 19 temsilciyle, telekonferans yöntemiyle bayramlaştı. Sürece katkı sunan herkese teşekkürlerini ileten İmamoğlu, “Bence, şehrimiz adına çok güzel bir süreci başlattık. Ben, şahsen bu manzarayı gördüğümde, dünyanın en zengin şehri olduğumuzu düşünüyorum. Dünyanın en zengin şehrinin, dünyanın en zengin belediye başkanı gibi gördüm kendimi. Bu manevi tatminin değerini anlatamam. Bu manada biz bunu devam ettireceğiz. Aynı zamanda bu zenginliği büyüteceğiz. Büyütmemiz için, sizlerin muazzam ve değerli katkılarına ihtiyacımız var” dedi.