YAŞAM

Diğer

  Bisikletle 124 Günde 9 İl, 97 İlçe gezip 4 Bin 600 kilometre yol yaptı

  Abdulhalim Akçay isimli vatandaş, Silivri’de dahil olmak üzere 124 günde 9 il, 97 ilçe gezerek, 4 bin 600 kilometre yol yaptı.

  Yılmaz’dan kandil mesajı

  31 Mart yerel seçimlerinde Silivri Belediye Başkan Adayı seçilen Volkan Yılmaz, Miraç Kandili ile ilgili açıklama yayınladı.

  Trend Erkek Kombinleri

  Tercih ettiği giyim ürünleriyle tarzından ödün vermeyen erkekler için bir araya getirilen, en şık kıyafet ve ayakkabı kombinleri seneye damgasını vuracak.

  Olmadı be hocam

  Süleyman Sürgün ani vefat haberiyle sevenlerine yasa boğdu.

  Işıklar ikinci kez dede oldu

  Kızı Göknil Işıklar İnce’nin Meriç Asya ile ilk kez dede yaptığı Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, oğlu Sencer Işıklar’ın baba olmasıyla erkek torun sahibi olarak ikince kez dedelik mutluluğunu yaşadı.

  Volkan Kılıç’tan Salsa ve Bachata dersleri

  North GYM Silivri’den şahane bir fırsat. Şubede başlangıç seviyesi salsa dersleri başlıyor. 14 Şubat Perşembe günü saat 19.00-20.15 saatleri arasında sınırlı sayıda kontenjandan faydalanmak için acele edin. Kayıt için 0532 401 18 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

  Kaptan Baba yasta

  Kaptan Baba işletmecisi Şenol Erdoğdu’nun eşi Selda Erdoğdu’dan zamansız veda.

  Süleyman Bektaş hayatını kaybetti

  Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Piri Mehmet Paşa Camisinden kaldırılacak.

  Ustası Urfa’dan, lezzeti Terbiyeli TAZE’den

  Silivri’de birbirinden farklı lezzetleri bir araya getiren ve bu eşsiz lezzetleri ilçe halkına sunan Terbiyeli ailesinden yepyeni bir hizmet daha geliyor, hafta sonu hayata geçmeye hazırlanan Terbiyeli Taze Fırın’da yok yok…