KÜLTÜR SANAT

Diğer

  Sanatın Bebeğe Dönüşmüş Hali sergilendi

  Silivri'de yetişen değerlerimizden Art Doll Bebek Sanatçısı Sinem Temiz Elmas'ın ‘Sanatın Bebeğe Dönüşmüş Hali’ adlı sergisinin açılış töreni, önceki gün protokol üyeleri ve kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla yapıldı.

  AÇIK HAVA SİNEMA GÖSTERİMLERİ BAŞLIYOR

  Silivri Belediyesi, tüm mahalle ve köylerde beyazperde kurarak sinema salonlarını köy meydanlarına indiriyor.

  Ahenk Macaristan’a gitti

  Silivri Belediyesi Ahenk Sanat Kulübü ekibi, Macaristan’ın Kapaolcs Kentinde düzenlenecek 2019 Kapolcska Festivali’ne katılmak üzere yola çıktı. Belediyemiz ekibine başarılar diliyoruz.

  Aslıtolia, Hindistan’ı mest etti

  Alibeyspor’un folklor grubu Aslıtolia özel davet ile gittiği Hindistan’da özel gösterileri ile gönüllere inmesini bilirken hem ilçemizi en iyi şekilde temsil etti hem de ülkemizi.

  Sinem Temiz Elmas’ın sergisi açılıyor

  Dünyanın birçok ülkesinde sanat olarak kabul edilerek bu alanda yaptığı “Sanat Bebekleri” çalışmaları ile uluslararası sergi ve yarışmalarda Türkiye’yi temsil eden Sinem Elmas Temiz, Silivri’de sergi açmaya hazırlanıyor.

  Tebrikler Ahenk

  İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından uygulanan Okulumda Bir Ses İki Hareket Projesinin gala programında İstanbul İl Birincisi, Marmara Bölge 2.si Silivri Belediyesi Ahenk Sanat Kulübü sahne aldı ve büyük beğeni topladı. Ahenk yöneticileri oyuncularının performansına yönelik “Sahnede yine devleştiniz teşekkürler çocukla” ifadeleriyle tebrik mesajı paylaştılar.

  Ramazan’a neşe kattılar

  Silivri Belediyesinin düzenlediği “Güneş Ramazan’da doğar” isimli tiyatro gösterisi Silivri Sahili Atatürk Meydanı’nda ilgiyle izlendi.

  100. yıl coşkusunu Samsun’da yaşadılar

  Silivri Belediyesi Ahenk Sanat Kulübü, Milli Mücadelenin 100. yıldönümünü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Samsun’da yaşadı.

  Silivri Dans Derneği’nden Başkan Yılmaz’a ziyaret

  Silivri Dans Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.