KÜLTÜR SANAT

Diğer

  Ali Gülcü, Silivrili okurlarıyla buluştu

  Gazeteci ve Yazar Ali Gülcü, “Aynı Şarkı” ve “Ilık Havada Hoşça Kal” isimli kitaplarını Silivrili okurlar için imzaladı.

  Silivrili Ressamlar Antakya Uluslararası Sergide

  Silivrili ressamlar Kadriye Akbaşak ve Ahmet Kaya, Antakya Çağdaş Sanat Festivali Uluslararası Karma Sergisi’ne katıldı.

  Gazeteci ve Yazar Ali Gülcü ile söyleşi

  Kültür Merkezi Ekim ayı etkinlik takvimi kapsamında 26 Ekim Cumartesi günü, Saat 14.00’da Silivri Belediyesi Tiyatrosu Önder Yılmaz Sahnesi’nde Gazeteci ve Yazar Ali Gülcü ile söyleşi ve imza günü gerçekleştirilecek. Etkinliğin moderatörlüğünü radyo programcısı Kamil Bilici üstlenecek. Tüm Silivrililere duyurulur.

  Kadınlarımız yeteneklerini keşfediyor

  Silivri Belediyesi Mahalle Evleri’nde açılan ücretsiz kış dönemi kursları ile kadınlar, 11 farklı branşta eğitim alarak el becerilerini geliştiriyor.

  Fahrettin Avcı’nın Ahşap Oyma Sergisi açıldı

  Silivri Sanat Platformu üyelerinden Fahrettin Avcı’nın Ahşap Oyma Sergisi açıldı. Sergi, 27 Ekim 2019 tarihine kadar ziyaretçilere açık kalacak.

  Silivrililere özel ney dinletisi

  Silivri Belediyesi Yaşar Kemal Salonu’nda “Serkan Kamacı ile Ney Meşkleri” isimli müzik dinletisi beğeni topladı.

  “Gönlüne yaz beni” hafta sonu yayında

  Müzisyen İbrahim Orçin’i tanıyan, seven ve dinleyenlerinin uzun zamandır beklediği söz-müzik Hilal Demirdağ ve kendisine, aranjesi Ozan Akyüz’e ait bir single çalışması “Gönlüne yaz beni”, ByAytaç prodüksiyon tarafından -Spotify-I tunes-fizy-youtube gibi tüm sosyal platformlarda bu hafta sonu yayında olacak… Single çalışmanız hayırlı ve dinleyicisi bol olsun. Başarılar diliyoruz.

  Ahşap Sanat Sergisi açılışı

  Fahrettin Avcı’nın Ahşap Sanat Sergisi 17 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da Silivri Sanat Galerisinde açılıyor. Sergi 27 Ekim’e kadar açık kalacak.

  Silivri’nin ilk müzikal tiyatrosuna yoğun ilgi

  Silivri’nin ilk Müzikal Tiyatrosu, Silivri Belediyesi Önder Yılmaz Tiyatro Sahnesi’nde Silivrililer ile buluştu.