RÖPORTAJ

Diğer

  Yazıcı: Politikayı sosyal sorumluluk gibi görüyorum

  Her dönem meclis listeleri hazırlanırken, adı geçen Celalettin Yazıcı, sürpriz bir şekilde 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Cumhur İttifakı listesine girdi. Ve 4 yıllık süreçte teknik bilgisi yanı sıra siyasetçi nezaketi adına örnek bir duruş sergileyen tavrı ve entelektüel derinliği ile Silivri siyasetinde fark yarattı.

  “Vaadimiz olan 23 projeyi 2023’te bitireceğiz”

  2023’ün ilk değerlendirmesini Hürhaber okurları için gerçekleştiren Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yerel ve genel siyaset gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

  Silivri Başak Arçelik 28 yaşında

  28 Yıldır Silivri halkını Arçelik ürünleri ile buluşturan Başak Ticaret’in ortaklarından Nazmi Sakarya, “Bugüne kadar bize güvendikleri ve bizi tercih ettikleri, ticaretimizin devamını sağladıkları için Silivri halkına teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da çizgimizi bozmadan, kimseyi kırmadan, müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak ve sadık müşterilerimize avantajlar sunarak en iyi şekilde hizmet vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

  Demokrat Parti’den 12 Eylül mesajı

  Silivri İlçe Başkanı Halide Avlu, Demokrat Parti Genel Başkanı, Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal’ın, 12 Eylül Darbesinin 39. yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajı paylaştı.

  Avlu: Millete bahçe değil ekmek lazım!

  Demokrat Parti İlçe Başkanı Halide Avlu, ülke ve Silivri gündemine ilişkin çarpıcı açıklamalara imza atarken, yerel iktidara ilişkin değerlendirmeleri ile de dikkat çekti.

  MUTLULUK TASARIMCISI GİZEM DAĞ: Mutluluk bir yol ve süreçtir

  Hürhaber köşe yazarlarından Uğur Bakıcı, Mutluluk Tasarımcısı Gizem Dağ ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Mutluluk hakkında bilmemiz gereken şeylere bir göz atmanız dileğiyle…

  “Köprüden önceki son çıkış”

  HEKİMSEN gibi sağlık sendikalarını, köprüden önceki son çıkış olarak nitelendiren HEKİMSEN Silivri Temsilcileri Aydan Okuyucu ve Orhan Veli Keskin, “Artık kaybedecek bir şeyimiz yok” derken meslektaşlarına “Huzurlu, keyifli, kazançlı, güvenli ortamını birlikte başaracağız. Bu haberi okuyan tüm hekimler lütfen siz de gelin, büyüyelim ve daha güzel gelişmelere hep birlikte yürüyelim” çağrısını yönelttiler.

  “Büyük bir halk sağlığı sorunu başladı”

  Hekimler Aydan Okuyucu ve Orhan Veli Keskin, hastalara daha iyi hizmet verme şartlarında iyileşme ve özlük hakları için HEKİMSEN ile başlattıkları yeni soluklu mücadelenin ayrıntılarını Hürhaber’e anlattılar. HEKİMSEN Silivri Temsilcileri, “Büyük bir halk sağlığı sorunu başladı” uyarısında bulunurken, gerekçelerini de paylaştılar.

  Gencoğlu: Asıl proje 40 yaş altı çiftçileri

  Silivri’nin önde gelen çiftçilerinden Süleyman Gencoğlu, tarıma çevrilen gözler ve gündemimizdeki gelişmeleri değerlendirirken önemli bir tespitte bulundu. “Asıl proje 40 yaş altı çiftçileri” diyen Gencoğlu, gerekçe ile önerilerini Hürhaber aracılığı ile kamuoyuyla paylaştı.