Sevginar Sali

Erdoğan’dan önemli uyarı!

AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Başkan Erdoğan, yerel seçimler öncesi partisine önemli mesajlar verdi. "Yolunu şaşıranları ya ıslah ya tasfiye edeceğiz." diyen Erdoğan, "Kim ki ben aday olmadım diyerek çalışmıyorsa, o kişi zaten hiçbir zaman AK Partili olamamış demektir. Aynı şekilde şuradan neden aday olamadım, buradan aday oldum diyorsa önce nefsini bir hizaya çeksin. Biz bir davayız, teşkilatız. Aday olunca her şey güzel de aday olmayınca neden bozuluyorsun? AK Parti ben değil, biz partisidir." ifadelerini kullandı.

KISA KISA
*Mahmut Övür, Sabah'taki köşesinde yine AK Parti'nin Silivri Adayını yazdı, Metin Karakaş ismini verdi.
*CHP'nin belediye başkan aday adaylarının Ankara temasları hız kesmeden bu Salı da devam etti.
*CHP Meclis Üyesi Aday Adayları dün İl Başkanlığında mülakattaydı.
*Ortaköy'ün deneyimli belde belediye başkanı Erdinç Tabak, DYP'nin ardından 2014 seçimlerinde Tahir Sert ile AK Parti Silivri Belediye Başkan Adaylığı sürecinde boy gösterdikten sonra dün akşam İYİ Parti saflarına katılarak, siyasete bu kulvarda devam etme kararlılığını ortaya koydu.

CHP'NİN ADAYI İMAMOĞLU MU?
Muharrem İnce'nin eğilim yoklamasını İBB adaylık şartı olarak öne sürmesi ve bu konuda ısrarcı olmasının ardından CHP'de ibre Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan yana kaymaya başladı gibi. Eğilim yoklaması CHP'de belki beş puanlık bir artış sağlar ama Ekrem İmamoğlu'nun adaylığı ne götürür düşünmek lazım. Yanlış yerde, yanlış zamanda, yanlış hesaplar! CHP, İstanbul'u AK Parti'ye hediye etmek için kararlı görünüyor ne dersiniz? Yalnız İstanbul bu sefer giderken büyük gider!
Silivri'yi kurtardık da İstanbul'u düşünmeye mi sıra geldi?! Bendeki de laf işte…

 

 

YORUM YAP