Silivri'nin kült mekanı; Amiral Bar

Silivri'nin kült mekanı; Amiral Bar

08.05.2017 10:27:25

Serüvenine ilçemizin tanınmış iş adamı Yaşar Dülgeroğlu ile 1990'da kapılarını açarak başlayan ve yıllar içerisinde Silivri'nin en çok tercih edilen mekânları arasında yerini alarak fark yaratan Amiral Bar, yaz sezonuna yenilenen yüzüyle merhaba diyor.

Eşsiz manzara eşliğinde harika aperatifler ve canlı müzik performansları ile son derece keyifli bir deneyim sunan Amiral Bar, müdavimi olacağınız bir Silivri klasiği… Silivri sahiline bambaşka bir soluk getiren Amiral, alkollü/alkolsüz menüsü, eşsiz dekorasyonu, huzur veren bahçesi ve profesyonel hizmeti ile misafirlerine lezzetten daha fazlasını sunuyor.
Silivri'nin kendine özgü sahil kasabası havasını, yerlisi ve yabancısıyla iç içe yaşatan Amiral Bar, kalabalık gruplar için de gayet ideal genişliğe sahip bir bistro cafe. Dost sohbetleri için çok uygun bir nokta olduğu gibi doğum günü gibi kutlamalar için curcunalı bir eğlenceye arayışında olan misafirler için de eğlenceli ve keyifli bir ortamın mimarı oluyor. Boğaz'ın güzelliğini aratmayacak bir manzaraya karşı, uzun yıllardır değişmeyen çizgisiyle, sürekli gelişim odaklı, onurlu, dürüst ve yüksek ahlak kurallarına bağlı yönetim anlayışıyla hizmet veren Amiral Bar, bu yaklaşımı sayesinde sektöründe öncü ve fark yaratan bir işletme olarak öne çıkıyor. Misafirlerinin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılayan, ilgili ve güler yüzlü bir personelle hizmet veren Amiral Bar, Silivri'de birçok ilkin sahibi. İlk canlı müzik yapan, ilk nescafe ve bardakta meşrubat sunumu gerçekleştiren, ilk kez yabancı müzik çalan Amiral, sektörde öncü bir rol üstlenmekte.
Silivri'nin eğlence dünyasının nabzını tutan Amiral Bar, bu sezon da elit eğlence hayatının adresi olacak. Kazım Koyuncu çıkmazı Silivri sahili adresinde konumlanan Amiral Bar'da canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir ziyafet çekmek için rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için 0212 727 00 96 nolu telefonu arayabilirsiniz.
Hazal BAŞARAN

YORUM YAP