Silivri’de bir ilk

Silivri’de bir ilk

31.07.2019 11:26:39

Kabare Tiyatro ekibi, ‘İkili Çelişkiler' oyununu bu akşam Amiral Cafe & Bar'da sahneleyecek.

Sahne ve gösteri dünyasına farklı bir soluk getirecek olan Kabare Tiyatro, ‘İkili Çelişkiler' adlı oyunu 31 Temmuz Çarşamba akşamı Amiral Cafe&Bar'da Silivri'de izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Yazarlığını Aydoğan Temel'in yaptığı oyunda Emrah Uslu, Cansu Kanlıkaya, Berke Özkök, Suzan Sönmez, Hasan Erdem, Ebru Tuncel, Hamdi Malcı, Özlem Ünsal ve Sezin Bilge rol alıyor.

OYUNUN İÇERİĞİ
"Toplumumuzun sorunlarından bir tanesi kadın ve erkek eşit(siz)liği. Hayatın kendisi başlı başına bir çelişkiyken ya kadın ve erkek ilişkisi..? İlk çağdan bugüne kadar kadını kadın, erkeği erkek yapan nedir? Duygular çehresini değiştirdi mi sizce günümüzde? Kadın ve erkek ilişkisine farklı bir açıdan bakarak bu sorulara cevap bulmamızı sağlıyor. Biraz gülerek, biraz severek, biraz kızarak biraz kaçarak ne tersten ne düzden tam ortadan bölerek izlenebilecek bir oyun. Müzikli, danslı, kabare türünde sıcak ve eğlenceli İkili Çelişkiler sizler için hazırlandı.”

DÜLGEROĞLU: SİLİVRİ'DE YİNE BİR İLKE İMZA ATIYOR VE ÇOK TATLI BİR KABARE ZİYAFETİ HAZIRLIYORUZ
Herkesi müzikalin heyecanını paylaşmaya davet eden Amiral Cafe&Bar işletmesinin sahibi Yaşar Dülgeroğlu, “Bir Broadway müzikali. Hitler'in başa geçmesinden önceki dönemde Berlin'de geçer. Kabare oyuncusu olan Sally Bowles'ın Amerikalı bir yazarla olan kısa ilişkisini anlatır. Sally ve Clifford'ın ilişkisi onları çepeçevre sarıp sarmalamış olan kaos tarafından ciddi bir tehdit altındadır. Hikâyedeki diğer bir acıklı aşk macerası da alman Fräulein Schneider ve yahudi talibi Herr Schults arasında geçer. 1972'de beyaz perdeye de uyarlanan bu müzikalde Liza Minnelli Sally rolüyle en iyi kadın oyuncu, Bob Fosse en iyi yönetmen, Joel Grey en iyi yardımcı erkek oyuncu dallarında oscar ödülünü almışlardır. Yok, yok. Sadece kabare geçmişi hakkında bilgi verdik. Silivri'de yine bir ilke imza atıyor ve çok tatlı bir Kabare ziyafeti hazırlıyoruz. 31 Temmuz Çarşamba akşamı kimseye söz vermeyin çünkü Kabare 2019 ekibi sizler için Amiral Bar'da olacak” dedi.

31 Temmuz Çarşamba, bu akşam seyirci karşısına çıkacak olan Kabare Tiyatro ekibi Amiral Cafe&Bar'a tüm sanatseverleri bekliyor.
Hazal BAŞARAN

  • ETİKETLER
PAYLAŞ
« Önceki Dinlemedeyim!
Sonraki » SEFAKÖY KARTAL SAHAYA İNDİ

YORUM YAP