Özcan Işıklar danışman oldu

Özcan Işıklar danışman oldu

17.08.2019 13:30:19

Grand Plaza Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa eden Silivri geçmiş dönem Belediye Başkanı Özcan Işıklar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in üç danışmanından biri olarak meclis kararı ile atandı. Hürhaber'e açıklamada bulunan Işıklar ise önemli bir projeyi hayata geçirmek için alt yapı çalışmalarının bir süredir devam ettiğini belirtirken, ayrıntıların kamuoyuyla zaman içinde paylaşılacağını ekledi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından Haziran ayında yapılan atamayla Grand Plaza Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Silivri geçmiş dönem Belediye Başkanı Özcan Işıklar istifa kararı aldı. Işıklar, Grand Plaza Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa ederken Cuma günkü meclis toplantısında da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in üç danışmanından biri olarak atandı.

Geçmiş dönem Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bir süre önce getirildiği Grand Plaza Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa etti ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e danışman olarak atandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından Haziran ayında yapılan atamayla Grand Plaza Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Silivri Eski Belediye Başkanı Özcan Işıklar istifa kararı aldı. Grand Plaza'daki görevinden ayrılan Işıklar Büyükşehir'de yola Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği'nde (SODEM) de uzun süre birlikte mesai yaptığı Soyer'in danışman kadrosunda devam edecek, Cuma günkü mecliste ataması gerçekleştirildi.

IŞIKLAR: ÖNEMLİ BİR PROJE HAZIRLIĞI İÇİNDEYİZ

Hürhaber'e açıklamada bulunan Özcan Işıklar, farklı bir görev ve sorumluluk hazırlığı içinde olduğunu aktarırken, bilgi ve tecrübelerini aktarmak için her hangi bir unvana ihtiyaç duymadığını ifade etti. Işıklar önemli bir projeyi hayata geçirmek için alt yapı çalışmalarının bir süredir devam ettiğini belirtirken, ayrıntıların kamuoyuyla zaman içinde paylaşılacağını da ekledi.

Sevginar SALİ

  1. Rahmi  yenilmez Değirmenköy  c Rahmi yenilmez Değirmenköy c

    Sayın Başkanım sevgili arkadaşım yeni görevinde başarılar dileryor saygılar sevgiler sunuyorum Allah muhaffak etsin.

YORUM YAP