MHP’ye yeni üye katılımları

MHP’ye yeni üye katılımları

19.08.2019 17:13:53

Milliyetçi Hareket Partisi'ne yeni üye katılımları dün bölgemiz milletvekili Hayati Arkaz'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

MHP Silivri'ye yeni üye katılımları gerçekleştirildi. Dün parti merkezinde MHP Milletvekili Hayati Arkaz, MHP İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Şenoğlu Türkıylmaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, MHP Belediye Meclis Üyesi Sultan Aşkın, Gökhan Dirik ve partililerin katıldığı törende, yeni üyelere rozetleri takıldı.

Alpay Denizli, Sercan Ertürk, Hasan Yılmaz, Birol Demirtaş, Arcan Eriş, Dilek Konur, Cenk Kaynar, Cengiz Kaynar, Erhan Gürkan, Eren Çiftçi, Mevlüt Çetin, Kemal Erboğa ve Serdar Baran, Milliyetçi Hareket Partisi'ne üye olanlar arasındaydı. Rozetleri Hayati Arkaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Şenoğlu Türkyılmaz, Belediye Meclis Üyesi Sultan Aşkın ve Gökhan Dirik tarafından hayırlı olsun dilekleri eşliğinde takıldı.

ARKAZ, TEŞEKKÜR ETTİ

Bölgemiz MHP Milletvekili Hayati Arkaz, “İlçe Başkanımız, meclis üyelerimiz ve partililerimize çok teşekkür ediyoruz. Silivri halkı seçimlerde onurlu bir duruş sergiledi. 

Genel Başkanımızın da dediği gibi, gönlü bizde olan, vatan ve milletinin birliğinin önemseyen herkesi partimize davet ediyoruz. Başta Alpay Denizli olmak üzere katılan tüm arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyor ve çok teşekkür ediyorum.

Silivri'de çok önemli değişimlerin olacağını söylemiştik. Milliyetçi Hareket Partisi'nin derdi Türkiye'nin derdidir. Allah milletimizi ve devletimizi terör belasından korusun.”

Renginar SALİ

 

 

  1. ali ali

    o vekil iyi parti seçmeninin oyu ile seçildi milliyetçiliği ayaklar altına alanların fatiha bilmezlerin yanına sığındı

YORUM YAP