Ersaraç’tan teşekkür mesajı

Ersaraç’tan teşekkür mesajı

06.08.2019 10:33:08

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Av. Ozan Ersaraç, partisinin 4. Olağanüstü Kurultayı ile ilgili, “Türkiye İYİ demokrasiyi bu kurultayda tanımıştır. Milletimizin İYİ demokrasiyi Türkiye'de hakim kılmak adına sesimize ses vereceğinden şüphemiz yok” değerlendirmesinde bulundu.

İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Av. Ozan Ersaraç, 4. Olağanüstü Kurultayı'nın partiye yakışır bir olgunlukla geçtiğine işaret ederek, başta Genel Başkan Meral Akşener olmak üzere hür ve demokratik haklarını sandıklara yansıtan tüm İYİ Partili dava arkadaşlarına teşekkür etti, Genel İdare Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu Üyesi olarak seçilen adaylara görevlerinde başarı dileklerinde bulundu.

“KURULTAYIMIZI BÜYÜK BİR DEMOKRASİ ŞÖLENİNE ÇEVİREN İYİ PARTİLİ DAVA ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
İYİ Parti'ye yakışır bir kurultay gerçekleştirdiklerini vurgulayan Ersaraç, “Partimizin dün yapılan 4. Olağanüstü Kurultayı'nda tüm partilere demokrasi dersi niteliğinde, Türk siyasi tarihinin en demokratik kurultayının yapılmasının yolunu açan Genel Başkanımız, Türkiye'nin umudu Sayın Meral Akşener başta olmak üzere; emeği geçen herkese, üst kurul delegelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Kurultayımızda Genel İdare Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu Üyesi olarak seçilen tüm dava arkadaşlarımıza görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Türkiye İYİ demokrasiyi bu kurultayda tanımıştır. Milletimizin İYİ demokrasiyi Türkiye'de hakim kılmak adına sesimize ses vereceğinden şüphemiz yok. Türkiye İYİ Olacak!” diye konuştu.

Hazal BAŞARAN

YORUM YAP