Bambi Sleep Word, Silivri’de hizmetinizde

Bambi Sleep Word, Silivri’de hizmetinizde

23.10.2019 12:10:50

Trakya Bölgesinde ilk Bambi Sleep World Yatak Baza ve Ev Tekstil Mağazası Silivri'de Şah Mobilya güvencesiyle hizmet vermeye başladı.

Sektörde 20 yıllık tecrübesini Şan Mobilya olarak ise 10 yıldır hizmet vermeye devam ettiklerini belirten Yaşar Gören, “Kimseye rakip değil ciddi bir alternatif olmaya hazırız” diyor. Bambi'nin kalite, konfor ve ekonomik fiyat garantisinin yanında sağlıklı ürünler ile yatak, baza ve ev tekstilinde iddialı olduğunu ifade eden deneyimli mobilyacı, “10 yıldır Bambi'nin döşeme gruplarında bayiliğini yapıyoruz. Yatak baza ve ev tekstilindeki ürünlerin kalitesini tecrübe ettik ve biraz tanıtım ile çok iyi sonuçlar alınacağını her fırsatta yetkililerle paylaşıyorduk. Hülya Avşar ile hazırlanan reklamlar ürünlerin piyasada fark edilmesini sağladı ve ilerleyen süreçte çok güzel satış sonuçları almaya başladık.

2+3 YIL GARANTİ

Fabrika ürünlerine 2 yıl garanti veriyor satıcı olarak bizler de bunu 5 yıla tamamlıyoruz. Deneme imkanı sunarak, müşteriyi yormadan, prosedüre boğmadan en uygun yatak seçeneğini sunuyoruz. Standart ürünlerde 1 hafta, ara ve özel ölçüm siparişlerde 2-3 hafta arasında müşterimizi yeni ürünlerine kavuşturuyoruz.

%35 İNDİRİM FIRSATI İLE

“Yatak modellerinde aradığınız konforu ve huzuru Bambi ile bulacaksınız” diyen Gören, “Bambi'de herkes için en doğru yatak seçimi var. Kara kum özelliği ve imalatta kullanılan ürünlerin doğallığı Bambi yataklarını vazgeçilmez kılıyor” şeklinde konuştu.

BAZA KULLANIMINDA KOLAYLIK

Bambi yataklarının bir diğer ayırt edici özelliği hakkında bilgi veren Gören, “Artık bazaları kullanırken döşeği çekip kaldırmak, fazladan fiziksel güç kulanmak yerine, kolay bir ayak hareketiyle açabilirsiniz. Çelik kasa ve dayanıklı malzemeden hazırlanan bazaların kullanımı da hem daha sağlıklı, hem de ömrü daha uzun” dedi.

Şah Mobilya, birbirinden güzel Bambi yatak, baza ve ev tekstili ürün çeşitleriyle, şık iç tasarımıyla dikkat çeken Alibey Mahallesi, Karamustafa Caddesi, No: 29 adresinde hizmetinizde. Ayrıntılı bilgi için 0212 728 28 25 nolu telefonu arayabilirsiniz.

BAMBİ HAKKINDA

Şah Mobilya olarak 10 yıldır döşemeli mobilyalarda Bambi'nin bayiliğini yapan şimdi de yatak, baza ve ev tekstili konusunda Trakya'nın ilk bayi mağazasını açan Gören, firma hakkında şu bilgileri verdi: “1965 yılında Çetmen Koltuk ismiyle başlayan sektördeki yolculuğu, 1997 yılından itibaren Bambi markası adı altında devam etmektedir.

“YATAK - BAZA – BAŞLIK ÜRETİMİ İLE BÜYÜK BİR İVME KAZANILDI”

Bambi Yatak son 10 yıldır yatak - baza – başlık üretiminin vermiş olduğu katkı ile büyük bir ivme kazanarak, hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte olup, her geçen gün artan ürün kalitesi ve müşteri portföyü ile en iyi hizmeti vermektedir.

Bambi Yatak tüm Türkiye'de çok iyi bilinen bir firma olup, kendisini yurt dışında da kabul ettirmeye başlamıştır.

Fabrika, İzmir Torbalı'da 40.000 m2'lik kapalı alanda 450 kişilik tecrübeli ekibi ile en son teknolojiye sahip üretim bant ve makineleri kullanarak, günlük 750 adet yatak, 300 adet baza ve başlık üretimi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma en iyi sonucu alabilmek için, üretiminde en kaliteli malzeme ile yeni nesil yüksek teknolojiyi birleştirmektedir.

“TSE STANDARTLARINA UYGUN ÜRETİM”

Ürünlerimizin tamamı TSE standartlarına uygun olarak üretilmekte ve 2 yıl garanti dahilindedir.

“MODELLERİN TAMAMI TASARIM TESCİL BELGESİNE SAHİP”

Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerimizin tamamı Tasarım Tescil Belgesi'ne sahip olup hayatımızı daha kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.”

Sevginar SALİ

YORUM YAP