Yalçın: Hizmetlerin devamı için Yıldırım kazanmalı

Yalçın: Hizmetlerin devamı için Yıldırım kazanmalı

20.06.2019 10:00:59

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, “Binali Yıldırım'ın adaylığı İstanbul ve İstanbullular için büyük bir kazançtır” dedi.

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Küpe FM'de katıldığı Kamil Bilici ile Gündemdekiler programında İBB seçimlerini değerlendirdi. Yalçın, İstanbul'a yakışır bir hizmet için Cumhur İttifakı'nın adayı Binali Yıldırım'ın Büyükşehir Belediye Başkanı olması gerektiğini savundu.

“ONU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YAPACAĞIZ”
Yalçın, İstanbul seçimleriyle ilgili söyle konuştu: “Binali Yıldırım Başkanımızla birkaç kez bir araya geldik. Çok iyi bir insan. Bizim ülkücü hareket ve Türk milliyetçilerinin hepsinin ona oy vereceğini düşünüyorum. Zaten Sayın Genel Başkanımızın talimatı net. Biz onu Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız. Bu artık bütün ülkücülerin borcu. Oy hizmete verilmeli. Binali Yıldırım, başbakanlık yapmış, meclis başkanlığı yapmış… Bürokrasi olarak çok güçlü. Binali Yıldırım'ın yapamayacağı hiçbir şey yok. Bir telefonla iş bitirir. Bundan dolayı İstanbul'umuz için çok büyük bir şans. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirildiği bu süreçte Büyükşehir'e ait hizmet araçlarını Silivri'de görüyorsunuz. Bakım, onarım, temizlik faaliyetleri ilçenin dört bir yanında sürdürülüyor. Silivri Belediyesi ile ortak hareket ediliyor. Güzel bir çalışma ortaya koyuluyor. İki belediye birbiriyle bağlantılı olduğu için Silivri'ye büyük bir hizmet geliyor. Bu hizmetin devamı için Binali Yıldırım'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanması gerekir.”
Hazal BAŞARAN


YORUM YAP