POLİTİKA

Diğer

  CHP’de 28 Mayıs umudu yüksek

  CHP’liler, Melih Yıldız ve Ender Unutan Ersözlü öncülüğünde Parkköy ve Selimpaşa’da 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. tur çalışmalarına devam ettiler.

  AK Parti kurmayları Erdoğan için sahada

  AK Parti Silivri kurmayları Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin son günlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a destek için temaslarını yoğunlaştırdı...

  MHP’liler Ferah Evler site sakinleriyle buluştu

  Milliyetçi Hareket Partisi temsilcileri, seçim çalışmaları kapsamında Ferah Evler 3 site sakinleriyle bir araya geldi.

  Esen ve Avlu destek toplamayı sürdürdü

  CHP İlçe Başkanı Berker Esen ve Demokrat Parti İlçe Başkanı Halide Avlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Silivri TOKİ Evleri’nde 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçim çalışmalarına devam ettiler.

  Sarıbekir ve Işıklar destek verdi

  CHP Silivri İlçe Başkanlığının çarşıda kurduğu seçim standına geçmiş dönem CHP Milletvekillerinden Sıdıka Aydoğan Sarıbekir, yine geçmiş dönem Belediye Başkanlarımızdan Özcan Işıklar’ın eşi Esma Işıklar da destek oldular.

  CHP sahada kararlılığını sürdürüyor

  Cumhuriyet Halk Partisi Silivri kurmayları 28 Mayıs seçimlerine yönelik sahada destek arayışlarını yoğunlaştırarak sürdürüyor.

  AK Parti’den Bekirlili kadınlarla buluşma

  AK Parti Silivri kurmayları, 28 Mayıs çalışmalarına 14 Mayıs Milletvekili seçimlerinde CHP’nin %53.37 ile en yüksek oranında seçmen desteği aldığı Bekirli ile devam ettiler.

  MHP’li kadınlardan ev ziyareti

  MHP’li Kadınlar Zerrin Çimen Başkanlığında, ev ziyaretlerine devam ederken, 28 Mayıs 2023 2. Tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek topladılar.

  Pazarda 2. tur çalışmalarına devam ettiler

  CHP’liler Cumhurbaşkanlığı 2. Tur çalışmalarına halk pazarında esnaf ve vatandaşlarla görüşerek devam ettiler.