POLİTİKA

Diğer

  Yadigar Türel İYİ Parti’ye katıldı

  İYİ Parti Silivri ailesine, Yadigar Türel katıldı.

  “Volkan Yılmaz AK Parti’ye hiç teslim olmadı”

  Hürhaber’e gündemi değerlendiren Gelecek Partisi Silivri İlçe Başkanı Dr. Ümit Beyatlı sorularımızı içtenlikle yanıtlarken 2019 seçimlerinde MHP Belediye Başkan Adayı olarak başladığı siyasi serüvenini DSP’nin adayı Selami Değirmenci’nin yanında noktalamasını anlatırken, “Tüm süreci biliyorsunuz. Ama çetin cevize çattılar. Sandılar ki Volkan Yılmaz’ı istediğimiz gibi kullanırız. Aferin diyebileceğim, bravo diyebileceğim bir konu Volkan Yılmaz AK Parti’ye hiç teslim olmadı. İdare ediyor asla onların yönetimine girmedi” dedi ve yeni sorumlulukları hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

  “Yanındayız” dediler…

  'Benimle birlikte misiniz' diye soran Kılıçdaroğlu'na Silivri’den de destek geldi.

  MHP Silivri, Genişletilmiş İl İstişare Toplantısına katıldı

  MHP Silivri İlçe Başkanlığı, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Birol Gür başkanlığında düzenlenen Genişletilmiş İl İstişare Toplantısına katıldı.

  CHP'den tarım destekleri hakkında açıklama

  CHP’den yapılan açıklama ile tarımsal destekler hakkında kamuoyu bilgilendirilirken, Cuma günü CHP Genel Başkanı, İBB Başkanı ve CHP İstanbul İl Başkanının katılımıyla yapılacak programa açık davette bulunuldu.

  Öbek çalışması eğitimleri devam ediyor

  CHP’de öbek çalışmaları ile örgütlenme faaliyetleri tüm hızıyla sürdürülüyor.

  Yılmaz: Vatandaşın ne halde olduğu umurunuzda değil!

  İBB’nin dar gelirli vatandaşlar için sosyal tesisler hayata geçirmek konusunda yetersiz olduğunun altını çizen Başkan Volkan Yılmaz, “İstanbullu vatandaşlarıma sizi şikâyet ediyorum. İBB’ye 3 yıl önce 8 tane plaj yeri verdim. Bir çalışma yapmadınız. Halkın paralarını 150 proje kampanyanızdaki LED Ekranlara, ses düzenine, çadır masraflarına harcayacağınıza İstanbul’da yaşayan dar gelirli vatandaşların hizmet alacağı sosyal tesislere harcayın” diye konuştu.

  Aşkın: Ne sizleri unuttuk, ne kara Eylülleri

  MHP Grup Sözcüsü Sultan Aşkın, 12 Eylül 1980 darbesinin 42. Yıldönümünde ülkücü şehitleri andı.

  Esen: Tüm kadrolarımızla iktidara hazırlanıyoruz

  CHP İlçe Başkanı Berker Esen, İBB Meclis Üyeleri Melih Yıldız ve Bora Balcıoğlu, partilerinin Adım Adım İktidara Giderken Son Düzlükte İstanbul Kampı’na katıldılar.