POLİTİKA

Diğer

  Mahalle Konakları Projesini anlattı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, seçim kampanyasının hız kesmeden devam ettiği bu günlerde Kavaklı Mahallesi'ni ziyaret etti.

  Bora Balcıoğlu, Ortaköylü kadınlarla buluştu

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, Ortaköylü kadınlarla buluşmasında iş ve sosyal hayatlarına destek olmayı amaçladığı projelerini anlattı.

  Balcıoğlu’dan proje ve aday tanıtımı

  CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, yerel yönetim iddiasını destekleyen proje ve ekibini 1 Mart Cuma günü tanıtmaya hazırlanıyor.

  Balcıoğlu: Seçimi kazanıyorum

  Kudanlı’daSelimpaşalılarla buluşan CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu, “Mütevazı olmayacağım bu konuda 15 yılda edinmiş olduğum tecrübeme dayanarak söylüyorum seçimi kazanıyorum ama sizden ricam herkes bir kişiyi ikna edecek” dedi ve ekledi: “Bizim yönetim anlayışımızda herkes mutlu olacak. Herkes sevinecek Silivri kazanacak.”

  İBB’de Kurum, Silivri’de Yılmaz için destek istediler

  Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları Celalettin Yazıcı ve Derya Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Başkomutan Caddesi'nde bir dizi esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.

  “İstanbul’da güven tazeleyeceğiz, Silivri’mizi geri alacağız”

  Pazartesi Pazarı’nı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen CHP Kadın Kolları, “İstanbul’da güven tazeleyeceğiz, Silivri’mizi geri alacağız” mesajı verdi.

  Ali Kırlangıç, Balaban’a muhtar adayı

  Ali Kırlangıç, Çanta Balaban Mahallesi muhtar adaylığını açıkladı.

  “Yeniden İstanbul Yine Yeniden Silivri”

  AK Parti İlçe Kadın Kolları, meclis üyesi adayları ve partililer, “Yeniden İstanbul Yine Yeniden Silivri” diyerek yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

  Yılmaz’dan sosyal ve doğal yaşam alanı müjdeleri

  Silivri Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Yeni 100 Yılda Silivri’ye Yüz Akı Eserler” başlıklı toplantı ile açıkladığı seçim beyannamesinde Mimarsinan Tarih ve Kültür Parkı, Tuzla Deresi Rekreasyon Alanı, Doğal Hayvan Yaşam Parkı ve Mezbaha müjdeleri verdi.