Arslan: Zafer, Volkan Yılmaz’ın, kazanan ekibinin olsun

Arslan: Zafer, Volkan Yılmaz’ın, kazanan ekibinin olsun

8.12.2023 11:18:44

Büyükçavuşlulu iş insanı Rafet Arslan, “Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz beyefendinin her yerde sesi olmak için” çıktığını söylediği meclis üyesi aday adaylık yolunun sonunda “Zafer, Volkan Yılmaz'ın, kazanan ekibi olsun” temennisiyle dosyasını MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın'a teslim etti.

Silivri'nin tanınan simalarından Büyükçavuşlulu iş insanı Rafet Arslan, 31 Mart Yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden meclis üyesi aday adayı oldu. Aslan, adaylık müracaat dosyasını yoğun bir katılımcı ile İlçe Başkanı Zafer Yalçın'a teslim etti.
YALÇIN: ALNIMIZAK, BAŞIMIZ DİK
Aday dosya teslim töreninde konuşan MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, “Hayırlı uğurlu olsun. Canla başla çalışacağız. Büyükçavuşlu mahallemizde belediyemizin yaptığı hizmetler ortada. Allah çok şükür alnımız ak, başımız dik. Yaptığımız hizmetleri Silivri'de herkes gördü. Görmeyenin kör olması gerekiyor. O yüzden Rafet Bey'e hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.
ARSLAN: ZAFER, VOLKAN YILMAZ'IN, KAZANAN EKİBİNİN OLSUN
Katılımcılara hitaben konuşan Rafet Arslan da “Bildiğiniz üzere 2024 yılı mahalli idareler seçimlerinin startı verildi. Bizler bu vesile ile Sayın Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz beyefendinin her yerde sesi olmak için belediye meclis üyesi aday adaylığı için toplanmış bulunmaktayız. Teşkilatımızdan hiçbir zaman desteğini esirgemeyen sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Zafer Volkan Yılmaz'ın, kazanan ekibi olsun” dedi.

Seda Şimşek

YORUM YAP