Yeni Başkan hızlı başladı

Yeni Başkan hızlı başladı

11.01.2020 20:02:14

Güne basın mensupları ile kahvaltıda bir araya gelerek başlayan Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Berker Esen, kahvaltı sonrasında CHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte birtakım ziyaretlerde bulundu.

Başkan Esen, Kurfallı Mahallesi'nde hizmete giren Kurfallı Aile Et Mangal'ın açılışına katıldı. İşletme sahibi Özay Çalış'a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Esen “Esnafımızın ve işletmecilerimizin sorunlarına çözüm bulmak için tüm enerjimizle çalışacağız.” diye belirtti. Açılış için gittiği Kurfallı Mahallesi'nde vatandaşlar ve muhtarı da ziyaret ederek sohbet eden Cumhuriyet Halk Partililer daha sonrasında Bekirli Mahallesi'ne geçerek ziyaretlerini sürdürdü. 

Bekirli Mahallesi'nde kahvehane ziyaretinde bulunan Başkan Esen “İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile birlikte köylerimizin ve köylülerimizin sorunlarına derman olacak belediyecilik anlayışı ile hemşerilerimizin yüzünü güldürecek projelere imza atacağız” dedi.
Bekirli'nin ardından Akören Mahallesine geçen İlçe Başkanı Berker Esen, ziyaretlerini Akören'de sürdürdü. CHP Silivri Akören Mahalle Sorumlusu ve aynı zamanda mahalle delegesi Hüseyin Çıra'yı ve Akören Mahalle Delegesi Naci Konuk'u ziyaret eden Esen delegelere kongre sürecine sundukları katkılardan dolayı teşekkür etti. Başkan Esen "Artık kongre bitti durmak yok sürekli sahada olacağız" diyerek köy ve belde ziyaretlerine önünüzdeki günlerde devam edeceğini aktardı.

YORUM YAP