Bozoğlu’ndan seçim zaferi sözü

Bozoğlu’ndan  seçim zaferi sözü

08.11.2018 10:46:12

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, bugün AK Parti İstanbul İl Başkanlığında gerçekleştirilen ilçe başkanları toplantısına katıldı.

Toplantı sonrası İl Başkanı Bayram Şenocakl'a bir araya gelen Bozoğlu yaklaşan yerel seçimle ilgili Silivri'de gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Görüşmenin ardından AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Mutlu Bozoğlu'na Fatih Sultan Mehmet'in at üzerinde ki biblosunu hediye ederek Silivri'ye selam gönderdi.

BOZOĞLU: GÖNÜLLERİ FETHEDEREK AK SANCAĞI DİKECEĞİZ
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'ın hediye takdimini sosyal medya hesabından paylaşan Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, "Biz toprakları değil, gönülleri fethetmeye gidiyoruz" diyen Fatih Sultan Mehmet Han'ın yolunda, kendisini İstanbul'a adayan değerli AK Parti İstanbul İl Başkanımız Sayın Bayram Şenocak beyefendiye kıymetli ve manidar hediyeleri için çok teşekkür ederim. Büyük bir azim ve kararlılıkla çıktığımız halka hizmet yolculuğunda inşallah gönülleri fethederek Silivri'mize AK Parti'mizin AK sancağını hep beraber dikeceğiz" ifadeleri ile Silivri'de zafer sözü verdi.
Haber Merkezi

YORUM YAP