Silivrispor, Karagümrük kalecisine takıldı 0-0

Silivrispor, Karagümrük kalecisine takıldı 0-0

01.04.2018 17:27:40

TFF 2. Lig Beyaz Grupta alt sıralardan kurtulmak isteyen Silivrispor ve Karagümrük takımlarının mücadelesinde her iki takımın da kalecileri üst bir performans sergilemesi maçın kaderini belirledi.

Silivri Stadı'nda oynanan maçta her iki takımda orta sahada kontrollü bir oyun tercih etti. Silivrispor'un cezası nedeni ile ev sahibi takımın seyircisinin olmadığı maçta konuk ekip Karagümrük taraftarlarının şarkıları adeta stadı inletti. Maça konuk ekip Karagümrük başladı. Daha ilk dakikalarda iki takımın orta alan mücadelesi kısır bir maça dönüştü. İlk yarıda her iki takım adına etkili bir oyun ve pozisyon çıkmadı. İkinci yarıda ev sahibi takım Silivrispor maça ağırlığını koydu. İkinci yarıda İsmail Düzgün ile birbirinden değerli üç pozisyon Karagümrük kalecisi Tarık Çetin tarafından yerinde müdahalelerle önlendi. Silivri Kalesinde etkili olamayan Karagümrük ileri uç elemanları sadece korner atışlarında etkili olmaya çalıştılarsa da son vuruşlarını yapamadılar. Müsabaka başladığı gibi 0-0 beraberlikle tamamlandı.

Kasaba beleş tepedeydi

Kulübün cezası nedeni ile taraftarın alınmadığı maçta Silivrispor taraftar Grubu olan Kasaba müsabakayı beleş tepe diye tabir edilen yerden izledi.

Stat: Silivri

Hakemler: Bilal Köseoğlu, Tolga dede, Suat Güz, Cihat Çelikdağ

Silivrispor: Batuhan 7, Yusuf Onur 7, Muhammed 7, Tufan Zahid 7 (81' Yunus), Ali 7, Süleyman 7, Eşref 7, İsmail 7, Berkant 7, Tolgahan 7 (90' Serkan), Hüseyin Eray 7

Karagümrük: Tarık 9, Hüseyin 7, Denis 7, Burak 7, Serkan 7, Ufuk 7 (88' Serkan), Fatih 8, Hasan 7 (71' Engin 5), Özer 6 (82' Can 5), Gökcan 7, Kenan 7

Skor: 0-0


YORUM YAP