Şarkılardan çok siyaset konuşuldu

Şarkılardan çok siyaset konuşuldu

3.11.2023 11:00:35

Melek Mosso'nun kendisini izlemeye gelenlere tam bir müzik ziyafeti yaşattığı konser, siyasi atışmaların gölgesinde geçti. Halk eğlenmeyi seçerken, siyasetçiler perde arkasında, rekabeti elden bırakmadı.

Silivrililer, Çarşamba akşamı kurtuluş ve Cumhuriyetimizin coşkusunu İBB'nin düzenlediği Melek Mosso konserinde bir kez daha yaşadı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Silivri'nin düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı ve Cumhuriyet'imizin 100. yılı dolayısıyla Çarşamba akşamı sahilde Melek Mosso konseri düzenlendi.
Ünlü yorumcu, kendisini izlemeye gelenlere nefis bir müzik ziyafeti sunarken, programı CHP İlçe Başkanı Berker Esen, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Silivri geçmiş dönem Belediye Başkanı Özcan Işıklar takip eden isimler arasındaydı.
CHP İlçe Başkanı Berker Esen, eşi ve kızı ile birlikte yorumcuyu, kulisinde ziyaret ederek, Silivri'de yetişen ürünlerden hediye etti.
Esen ile eşinin Melek Mosso'nun romantik şarkılarında dansı etkinliğin dikkat çeken anlarından biri oldu.
HİÇ BİR ENGEL ÇIKARILMADI
Silivri kurtuluş kutlamalarının Valilik kararı ile kaldırılmış olmasına ve İBB'nin Silivri Belediyesi sorumluluğundaki alanı etkinlikte kullanmaya yönelik herhangi bir izin yazısıyla başvuruda bulunmamasına karşın programlara yönelik ne Silivri Belediyesi, ne de Kaymakamlık tarafından hiçbir engel çıkarılmadı. Silivrililer konserin tadını çıkardı.
BELEDİYEYE DAVET YAPILMADI, İBB MECLİS ÜYELERİ YOKTU
İBB'nin Silivri'de düzenlediği program ile ilgili ilçe belediyesine herhangi bir davet iletilmediği öğrenilirken, hiçbir İBB Meclis Üyesinin de katılmadığı dikkat çekti. Sevginar Sali

YORUM YAP