Ortaçeşme, Taşlıtarla hazırlıklarına devam ediyor

Ortaçeşme, Taşlıtarla hazırlıklarına devam ediyor

16.03.2023 09:14:03

İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubunda ilk 2 yolunda çok önemli bir avantaja sahip olan Ortaçeşmespor'da hafta sonunda oynanacak Taşlıtarlaspor müsabakasının hazırlıkları Beykoz Stadında yapılan antrenmanlarla devam ediyor.

Bordo-Beyazlı ekip geride kalan hafta sonunda evinde konuk ettiği Dudulluspor ile 1-1 berabere kalmasına karşın takipçisi İstanbul Bafraspor'un da maçından gelen beraberlik haberi ile avantajını korumasını bilmişti. Beykoz Temsilcisinde Kulüp Başkanı Mazlum Çoktin kendileri açısından heyecanlı haftaların devam ettiğine vurgu yaparken, "Dudulluspor maçında galibiyet getirecek golü maalesef bulamadık. Takım olarak artık gelecek maçlara kilitlendik, Klasman Grubu heyecanını yaşamaya başladık. Tabii ki daha hiçbir şey garanti değil. Hafta sonunda oynayacağımız Taşlıtarlaspor maçından gelecek galibiyetin anlamı çok büyük olacaktır. Puan tablosuna bakıldığında avantajımızı görmek güzel" diye konuştu.

Ortaçeşmespor Takım Antrenörü Salih Yılmaz ise geride 4 maçlarının daha kaldığına vurgu yaparken, "Dudulluspor maçında maalesef beklentileri sahaya yansıtamadık. Galiba verilen ara bize iyi gelmedi. Bundan sonraki maçlarımıza bakacak olursak, Taşlıtarlaspor ve Pınarspor ile deplasmanda, İstanbul Anadolu ve İstanbul Bafraspor ile iç sahada maçlara çıkacağız. 8 puanlık fark ve takipçimiz ile de evimizde oynama avantajımız artımız konumunda son haftaya kalmadan Klasman Grubuna kalmayı ilan etmek isteriz" dedi.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

YORUM YAP