KÜLTÜR SANAT

Diğer

  Cam ve Ayna Terapi Sergisi açıldı

  Avni Saraçoğlu’nun eserlerinin yer aldığı, Cam ve Ayna Terapi Sergisi açıldı.

  Celaliye Ev ve Tarım Aletleri Müzesini açtı

  21 yaşındaki genç, 8 yıldır topladığı mübadele eşyalarını Celaliye Ev ve Tarım Aletleri Müzesi adı altında halka açarken kalıcı etnografya müzesi amacını paylaştı.

  “İş’te Hayat” temalı fotoğraflar sergilendi

  35. Ahilik Haftası dolayısıyla düzenlenen kutlama programı kapsamında Emine Toprak’ın eserlerinin yer aldığı “İş’te Hayat” temalı fotoğraf sergisi açıldı.

  Göktürk Caz Festivali başlıyor!

  Eyüpsultan Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek Göktürk Caz Festivali, 16, 17 ve 18 Eylül tarihlerinde caz rüzgarı estirecek. 3 gün boyunca sekiz ayrı sanatçı ve topluluğun yer alacağı festivalin kapanış konserini Kerem Görsev Jazz Trio gerçekleştirecek.

  Konur: Geleneklerimizi yarına taşıyacağız

  Ahenk Sanat Kulübü yeni Başkanı Ferdi Konur, yeni sezon programlarını ve hedeflerini gazetemiz aracılığıyla paylaştı.

  “Ahşabın Ateşle Dansı” adlı sergi açıldı

  Meltem Girgin ve Fethi Durmaz’ın eserlerinin yer aldığı “Ahşabın Ateşle Dansı” adlı sergi, 2 Eylül 2022 tarihinde Oğuz Aral Sanat Galerisi’nde açıldı.

  Büyük Zafer fotoğraflarla anlatıldı

  Silivri Belediyesi tarafından Büyük Zafer’in 100. Yılı Fotoğraf Sergisi düzenlendi.

  Kadriye Akbaşak’a Silivri Belediyesinden plaket

  Eserlerini Silivrili sanatseverlerin beğenisine sunan Ressam Kadriye Abaşak’ın sergisini ziyaret eden Silivri Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdür ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eren Ermiş kendisine bir plaket takdim etti.

  Ahmet Kekeç Kütüphanesi'ne yoğun ilgi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in göreve geldiği günden itibaren 41 ayda Eyüpsultan’a kazandırdığı 41 eser arasında bulunan Ahmet Kekeç Kütüphanesi gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.