İstanbul Şarkı ve Türküleri ile kulakların pasını sildiler

İstanbul Şarkı ve Türküleri ile kulakların pasını sildiler

15.05.2024 12:20:10

Silivri Halk Eğitimi Merkezi Korosu, İstanbul Şarkı ve Türküleri Konseri'nde Ece Durmaz'ın Şefliğinde unutulmaz bir müzik şöleni sundu.

Silivri Halk Eğitimi Merkezi Klasik Türk Müziği Korosu, unutulmaz bir müzikal deneyim sunmak üzere Önder Yılmaz Sahnesi'nde hayranlarıyla buluştu. Ece Durmaz'ın yönetimindeki koro, İstanbul'un zengin müzik mirasını yansıtan şarkı ve türkülerle dinleyicileri büyüledi.
Halim Ceylan'ın sunumuyla başlayan konserde, İstanbul'un tarihi ve kültürel dokusunu yansıtan eserler seslendirildi. Koro üyelerinin uyumlu performansı ve Ece Durmaz'ın duygusal şefliği, seyircilerde unutulmaz bir izlenim bıraktı.
Konser, İstanbul'un renkli sokaklarını, boğazın serin esintisini ve tarihin derin izlerini müziğin büyüsüyle buluşturdu. Dinleyiciler, geleneksel Türk müziğinin en güzel örnekleriyle duygusal bir yolculuğa çıkarken, sahnedeki enerji ve coşkuyla da kendilerinden geçtiler.
Silivri Halk Eğitimi Merkezi Klasik Türk Müziği Korosu'nun İstanbul Şarkı ve Türküleri Konseri, müzikseverler arasında büyük beğeni topladı ve sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Renginar SALİ

  • ETİKETLER
PAYLAŞ
« Önceki Bakıcı’nın yazarlık serüveni dolu dizgin
Sonraki »

YORUM YAP