CHP Kadın Örgütüne yeni üye

CHP Kadın Örgütüne yeni üye

15.05.2024 12:04:03

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Kadın Kolları, yeni üye Zeynep Aydın'a rozet taktı.

Silivri İlçe Kadın Kolları, Cumhuriyet Halk Partisi'nin kadın örgütlenmesinde yeni bir ivme kazanıyor. Derya Ural Erdim'in başkanlığında faaliyet gösteren Kadın Kolları, partinin çatısı altına katılan Zeynep Aydın'a rozet takarak büyüme sürecine devam etti.
Silivri İlçe Kadın Kolları, yeni üyelerin katılımıyla güçlenmeye devam ediyor. Kadınların siyasette daha aktif bir rol üstlenmesi için çalışan örgüt, Zeynep Aydın gibi yeni üyelerin partiye katılımını memnuniyetle karşılıyor.
Parti içi demokratik süreçlerin ve çeşitliliğin önemini vurgulayan Silivri İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Ural Erdim, "Partimize yeni katılan her üye bizim için değerlidir. Kadınların siyasette daha fazla söz sahibi olması, toplumsal dönüşümün anahtarıdır. Bu nedenle, Kadın Kolları olarak her zaman yeni üyeleri destekliyoruz ve onların seslerini duyurmak için çaba gösteriyoruz." şeklinde konuştu.
Yeni üye Zeynep Aydın da katılımının ardından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin kadın örgütlenmesinde yer almak benim için büyük bir onur. Kadınların siyasette daha fazla temsil edilmesi ve söz sahibi olması için birlikte çalışacağımızı bilmek beni heyecanlandırıyor." ifadelerini kullandı.
Silivri İlçe Kadın Kolları, toplumun her kesiminden kadınları partiye davet ederek, kadınların siyasetteki rolünü güçlendirmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda, önümüzdeki dönemde de çeşitli etkinlikler ve projelerle kadınların siyasi katılımını artırmayı amaçlıyor.
Renginar SALİ

YORUM YAP