Bozoğlu, Ahmet Şimşek’te kuşak sınavına katıldı

Bozoğlu, Ahmet Şimşek’te kuşak sınavına katıldı

8.08.2018 10:34:10

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Ahmet Şimşek Spor Merkezinde kuşak sınavında başarılı olan öğrenciler için düzenlenen programa katıldı. 

Programa ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katılan Başkan Bozoğlu'na, Grand Master Ahmet Şimşek tarafından Onur Belgesi ve Samuray kılıcı hediye edildi.

BOZOĞLU: AHMET ŞİMŞEK HOCAMIZ 30 YILDIR GURURUMUZ
Kendi adıyla kurduğu spor merkezide, 30 yıldır gençlere savunma sporları eğitimi veren, bugüne kadar birçok öğrencisi yurt içi ve yurt dışında üstün başarı sağlayan Grand Master Ahmet Şimşek kuşak sınavını başarıyla geçerek bir üst kuşağa yükselen öğrencileri için hazırladığı törene katılan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve beraberindeki heyete katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

ŞİMŞEK'TEN BOZOĞLU'NA; ÇIKTIĞIN BU KUTLU YOLDA KILICIN KESKİN OLSUN
Başkan Bozoğlu'na günün anısına Onur Belgesi ve Samuray Kılıcı da hediye eden Grand Master Ahmet Şimşek, Başkan Bozoğlu'na “Çıktığın bu kutlu yolda kılıcın keskin olsun” diyerek, amacının Silivri'de yaşayan gençlere sahip çıkmak ve onları dışarda bekleyen kötü alışkanlıklardan koruyarak sporcu olmalarını sağlamak olduğunu belirtti.
AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ise ilçe başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte katıldığı törende Ahmet Şimşek hocanın, 30 yıldır yetiştirdiği yüzlerce öğrenci ile Silivri'de isminin onur ve gururla anıldığını, yurt iç ve yurt dışı müsabakalarında ki başarısından dolayı da her zaman mutluluk duyduklarını ifade ederek, Spor Merkezi kurucusu Ahmet Şimşek hocayı ve öğrencilerini tebrik etti.
Öğrenci velilerinin de iştirak ettiği törende öğrenciler tarafından gerçekleştirilen gösteri de katılımcılar tarafından büyük alkış aldı. Program katılımcılar ve öğrenci velilerine verilen onur belgesi ve öğrencilere verilen kuşak diplomaları ile sona erdi.
Haber Merkezi

  • ETİKETLER
PAYLAŞ
« Önceki Beklentiler...
Sonraki » Göz göre göre katliam

YORUM YAP