Beykoz 1908 grubun en önemli maçına çıkacak

Beykoz 1908 grubun en önemli maçına çıkacak

15.03.2023 10:34:41

İstanbul Süper Amatör Lig 5. Grubunun ilk iki sırada yer alan takımlarının hafta sonundaki randevuları öncesinde hazırlıklar devam ediyor.

46 Puan ile Grup Lideri olan ve Klasman Grubuna kalmayı garantileyen ev sahibi Leventspor, 35 puanla ikinci sırada yer alan Beykoz 1908 A.Ş. Takımını konuk edecek. Boğaziçi ekibinde antrenmanlar devam ederken, Leventspor maçından alınacak puanın önemi de göz ardı edilmiyor. Geride kalan 4 haftada üst üste Leventspor ve Gülsuyuspor ile karşı karşıya gelecek olan Sarı-Siyahlılar, Ligden çekilen Muratbeyspor maçından gelecek 3 puanı hanesine ekleyecek ve ardından Bay geçeceği son hafta müsabakalarından çıkacak sonuçları bekleyecek. Beykoz 1908 A.Ş. Teknik Sorumlusu Özgür Ataçocuğu yaptığı değerlendirmede, "Geride kalan hafta sonunda zorlu bir mücadeleden çıktık. İzzetpaşspor maçında ilk yarıda beklenen görüntüyü sunamasak da ikinci yarıda gerçek futbolcumuza dönüp 3 puanla evimize dönmesini bildik. Sezonun kader maçlarından birine çıkacağız. Hazırlıklarımız devam ediyor. Futbolcu kardeşlerimiz çalışmalarda oldukça istekli ve enerjik bir görüntü vermekte. İnşallah Hafta Sonunda bu önemli deplasmandan puanla dönüp avantajımızı güçlendirmek niyetindeyiz" şeklinde konuştu.

Boğaziçi temsilcisinin Antrenörü Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu ve Yönetimine takıma verdikleri büyük destek ve katkılardan dolayı teşekkür ederken, Leventspor maçı sonrası yeni transferlerin olacağının sinyalini de vermeyi ihmal etmedi.
TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

 

YORUM YAP