Başkan Yılmaz: Eserlerimizi inşa etmeyi sürdüreceğiz

Başkan Yılmaz: Eserlerimizi inşa etmeyi sürdüreceğiz

3.03.2024 11:03:02

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Silivri Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz ile Zonguldaklılar Derneği'ni ziyaret etti. 

Silivri Zonguldaklılar Derneği'ni ziyaret eden MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın ile Silivri Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Zonguldaklı hemşerileriyle sohbet etti. Verdikleri desteklerden ötürü hemşerilerine teşekkür eden Başkan Yılmaz, "Silivri, 2019'da sosyal ve üretken belediyecilik anlayışıyla buluştu. Silivri, kabuğuna sığmayan, sürekli olarak gelişen ve gelişirken de tarihine sahip çıkan bir ilçe oldu. Önümüzdeki 5 yıl boyunca her zaman olduğu gibi bu şehre ve şehrin güzel insanlarına hizmetkâr olma anlayışıyla yola çıktık. Sizlerin vereceği destek bizlere güç ve enerji vererek, büyük Silivri ailesinin yürüyüşüne katkı sunacak" dedi.

MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın da dernek üyelerine ve Dernek Başkanı Özgür İnamoğlu'na misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti.

YORUM YAP