KÜLTÜR SANAT

Diğer

  Yeni yılın ilk ayında bol tiyatro

  Silivri Belediyesi’nin her ay düzenlendiği kültür ve sanat etkinliklerinin Ocak ayı programı belli oldu. 2020 yılının ilk ayında Silivrilileri bol tiyatrolu bir etkinlik programı bekliyor.

  Turkuaz Derneği’nden Kırmızı Sanat Evi’ne ziyaret

  Turkuaz Özgür Ressamlar Derneği yetkilileri, dün Kırmızı Sanat Evi’ni ziyaret etti. Kırmızı Sanat Evi sahibi Ressam Kadriye Akbaşak’la bir araya gelen dernek yetkililerinden Zafer Yörük, Şehnaz Selçuk ve Şems Tebrizi, işbirliği içinde yapacakları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.Akbaşak, nazik ziyaretleri dolayısıyla kendilerine teşekkür etti.

  Üstün, okurlarıyla buluştu

  Silivri Belediyesi Aralık Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Yazar Hulusi Üstün, Söyleşi ve İmza Günü’nde okurlarıyla buluştu. Etkinliğe Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Yetgin Çavdar, İbrahim Çeşmecioğlu katılanlar arasındaydı…

  “Nesilden Nesile Sanat” sergisi açıldı

  Silivri Sanat Platformu tarafından düzenlenen ve ilçemizde bir ilk’e imza atan “Nesilden Nesile Sanat” sergisi Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın katılımıyla açıldı.

  Minik balerinler göz dolduruyor

  Silivri Belediyesi Kültür Merkezimizde minikler bale çalışmalarına devam ediyor. Bilgi için Kültür Merkezine ulaşabilirsiniz.

  Türkü Bacı Filiz Denizhan’ın türkü gecesi büyük alkış aldı

  Silivri’mizin sevilen ve yetenekli koristlerinden, nam-ı diğer Türkü Bacı Filiz Denizhan, Türkü Gecesi konserinde konuklarına muhteşem bir türkü ziyafeti sundu ve davetlilerin beğenisini topladı.

  Miniklerin tiyatro mutluluğu

  Önder Yılmaz Sahnemizde gerçekleştirilen 'Bremen Mızıkacıları' adlı çocuk oyunumuz miniklere eğlenceli anlar yaşattı.

  Silivrili ressamlar ART Show 2.Uluslararası fuarda

  Silivrili ressamlar Kadriye Akbaşak ve Ahmet Kaya, Hilton İstanbul Sergi Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Art Show 2. Uluslararası Fuar’da eserlerini sergiliyor.

  Hediyelik El Emeği Fuarı açıldı

  Silivri Kent Konseyi Üreten Kadınlar Platformu tarafından düzenlenen Hediyelik El Emeği Fuarı açıldı.