İşkar; “Takımımızın kalitesi yükseldi”

İşkar; “Takımımızın kalitesi yükseldi”

10.01.2019 10:54:49

İkinci etap çalışmaları kapsamında Antalya, Side de kampta olan Silivrispor'da teknik patron Erdal İşkar yaptığı değerlendirmesinde; “Tüm oyuncularım forma kapma savaşında ve bu durum da oyun kalitemizi arttırmaktadır” dedi.

Devre arası kampında günde çift idmanla Antalya'da hazırlıklarını sürdüren Silivrispor'da teknik patron Erdal İşkar takımın son durumunu ve oyuncularının gösterdiği performansı değerlendirdi. TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Silivrispor'da takımın teknik patronu Erdal İşkar yaptığı açıklamasında; “Hem Silivri'de ve buradaki kamp döneminde fiziki durumumuz oldukça iyi duruma geldi. İkinci yarı için günde çift idmanla hazırlanıyoruz. Oyuncularımın fiziki durumunun kalitesi iyice yükseldi. Yapılan takviyelerimizle birlikte takımının kalitesi de yükseldi. Oyunda biraz eksiklerimiz, noksanlıklarımız var ve hazırlık maçlarımıza ağırlık vererek bu eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz.

İKİ MAÇIMIZ KALDI

Kamp sonuna kadar Cizrespor ve Edirnespor ile oynayacağımız son hazırlık maçlarımızla kampımızı bitirmiş olacağız. Ondan sonraki süreçte bir hafta içinde Silivri'de hazırlanıp Hekimoğlu maçına çıkacağız.

TELAFİSİ OLMAYAN MAÇLAR BAŞLIYOR

İkinci yarı telafisi olmayan maçlar olacak. Bu maçların telafisinin olmayacağının herkes farkında takımda iyi bir rekabet ortamı da oluştu. Herkes iyi niyetle mücadelesini vermekte ve forma kapma savaşında, bu durum da takımın performansını arttırmakta. İkinci yarı Silivrispor'u hak ettiği yere çıkaracağız.

İLK 5 HAFTA ÇOK ÖNEMLİ

İlk etapta hedefimiz takımımızı yukarılara yaklaştırıp Silivrispor'u hak ettiği yere taşımak bunun içinde ilk 5 hafta çok önemli ilk 5 haftanın ardından da hedefimizi daha bir şekilde ortaya koymuş olacağız.

HERKESİN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR

Şuanda dediğimiz gibi taraftarlarımızı maçlara bekliyoruz. Özellikle Hekimoğlu maçında taraftarlarımızın büyük desteğine ihtiyacımız var. Lige de inşallah galibiyetle başlayacağız.

 

  1. ramazan ramazan

    herşey çok iyide.tirbünde küfür şhow yapılıyor yediden yetmişe.rahatça oturup maçın zevkini alıpta izlenmiyor.

YORUM YAP