HASGAL’ın 2020-2021 öğretim yılı gurur tablosu

HASGAL’ın 2020-2021 öğretim yılı gurur tablosu

24.09.2021 10:02:15

Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi, 2020-2021 öğretim yılı gurur tablosunu paylaştı.

Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi, Ahmet Aksünger'in müdürlüğünde, 2020-2021 yılı mezunlarının yükseköğretim kurumlarına yerleştirme sonuçlarını “Gurur Tablosu” adı altında paylaştı.

Mezun öğrencilerin yerleştikleri üniversite ve programlar şöyle;

Ad Soyad                            Program Adı - Üniversite

Ceren Ercan                      Tıp Fakültesi,  İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa

Erdem Memiş                    Tıp Fakültesi,  Akdeniz Üniversitesi (Antalya)

Şeyma Gökçe                    Tıp Fakültesi,  Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir)

Bilgenur Bekoğlu               Diş Hekimliği Fakültesi, İstanbul Üniversitesi

Melisa Önce                       Diş Hekimliği Fakültesi, İstinye Üniversitesi (İstanbul)

Sena Genç                         Eczacılık Fakültesi, İstanbul Üniversitesi

Liva Naz Ateş                     Laborant Ve Veteriner Sağlık, Bursa Uludağ Üniversitesi

Sümeyye Yaylı                   Veterinerlik Fakültesi,   Kastamonu Üniversitesi

Murat Deniz Şengöz           Hukuk Fakültesi,  Hacettepe Üniversitesi (Ankara)

Osman Özyolcu                 Hukuk Fakültesi ,Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Büşra Bal                          Hukuk Fakültesi, Sakarya Üniversitesi

Arda Ünal                          Makine Mühendisliği (İngilizce) (Burslu) Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Murat Göksun Çaltıllı          Makine Mühendisliği,    Kocaeli Üniversitesi

Hayal Kara                         Endüstri Mühendisliği,  Bursa Teknik Üniversitesi

Safa Sercan Güven            Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği, Yıldız Teknik Üniversitesi (İstanbul)

Sevde Elgün                      Endüstriyel Tasarım Mühendisliği, Gazi Üniversitesi (Ankara)

Muhammed Yusuf Cin        Gemi İnşaatı Ve Gemi Makineleri Mühendisliği, İstanbul Teknik Üniversitesi

Ömer Bağdatlı                   Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli), Özyeğin Üniversitesi

Okyay Sütırmak                Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce), Karadeniz Teknik Üniversitesi

Nazlı Çağla Demir              Endüstri Mühendisliği, İzmir Demokrasi Üniversitesi

Tamer Yazıcı                      Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce), İstanbul Bilgi Üniversitesi

Bahadır Emir Birinci           Gemi İnşaatı Ve Gemi Makineleri Mühendisliği (İngilizce), Piri Reis Üniversitesi

Hakan Saltık                     Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği, İstanbul Teknik Üniversitesi

Eren Argın                        Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği, Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir)

Alper Samet Ürek              Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Emir Özgür                       Uçak Mühendisliği (İngilizce), İstanbul Gelişim Üniversitesi

Sedanur Osma                  İç Mimarlık (Burslu), İstanbul Rumeli Üniversitesi

Beste Nur Demirbaş          Mimarlık, Kırklareli Üniversitesi

Şimal Naz Salim                Mimarlık, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (İstanbul)

Almira Gençer                   Kimya Mühendisliği, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa

Tuğçe Altınkeser                Kimya Mühendisliği (Burslu), İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi

Miray Yazer                      Kimya Mühendisliği, Eskişehir Teknik Üniversitesi

Kerem Mest                     Tekstil Mühendisliği, Namık Kemal Üniversitesi

Metehan Sümşet              Jeoloji Mühendisliği, İstanbul Teknik Üniversitesi

Barış Can Özkan               Psikoloji (Burslu), İstanbul Kültür Üniversitesi

Esin Demirtaş                    Matematik Öğretmenliği (İngilizce), Boğaziçi Üniversitesi (İstanbul)

Ayşen Demir                      Fen Bilgisi Öğretmenliği Trakya Üniversitesi (Edirne)

Şimal Nisa Kaya                 Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık, Yıldız Teknik Üniversitesi (İstanbul)

Gizem Kocaçöl                  Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık,Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Beyza Nur Sakın               Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık,İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa

Nurettin Burak Balcı          Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık (%50 İnd.),İstanbul Aydın Üniversitesi

Firuze Usta                       Beslenme Ve Diyetetik Trakya Üniversitesi (Edirne)

Adelına Karaman               Beslenme Ve Diyetetik Trakya Üniversitesi (Edirne)

Busecan Karakuş              Hemşirelik, Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir)

Dicle Altun                       Hemşirelik, Marmara Üniversitesi (İstanbul)

Melisa Yiğit                      Hemşirelik, Hacettepe Üniversitesi (Ankara)

Songül Kuş                      Odyoloji, Trakya Üniversitesi (Edirne)

Aleyna Demir                   Elektronik Ve Haberleşme Mühendisliği (İng.),İstanbul Teknik Üniversitesi

Zeynep Başdurak              İlk Ve Acil Yardım (%25 İndirimli),İstanbul Rumeli Üniversitesi

Yavuz Selim Özdemir         İşletme Bursa Uludağ Üniversitesi

Sinem Akçay                     İşletme (İngilizce),Bursa Uludağ Üniversitesi

Başak Nur Şen                  İngilizce Mütercim Ve Tercümanlık, Trakya Üniversitesi (Edirne)

Ege Şen                           İngilizce Mütercim Ve Tercümanlık, Ege Üniversitesi (İzmir)

Görkem Yılmaztürk            İstatistik, Yıldız Teknik Üniversitesi (İstanbul)

Mustafa Altun                    Fotoğrafçılık Ve Kameramanlık Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

Emir Toygar Bayesen         Fotonik (İngilizce), İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

İsmail Eyüp Özgen             Dijital Oyun Tasarımı (İngilizce) (Burslu) İstinye Üniversitesi (İstanbul).


  1. cem cem

    bahdları açık olsun son sınıfta okuyan öğrenci sayımız kaç kişi yerleşen kaç kişi mezuna kalanların sayısını yazarsanız o zaman gerçekleri görmüş oluruz

YORUM YAP