Esen: Asıl derdimizin vatandaşa hizmet olduğunu gösterdik

Esen: Asıl derdimizin vatandaşa hizmet olduğunu gösterdik

23.05.2020 20:29:03

CHP İlçe Başkanı Berker Esen'den siyaseti ısıtacak Bayram açıklaması.

CHP İlçe Başkanı Berker Esen yaptığı yazılı açıklama ile Ramazan Ayı boyunca yürüttükleri faaliyetleri aktardı ve bayram kutlamasında bulundu. Berker Esen'in açıklamasında “Siyasi rakiplerimizin tuvalet kâğıdı sektirerek birbirleriyle yarıştığı bu süreçte Cumhuriyet Halk Partililer olarak bizler kampanya dâhilinde bağışçılarımızdan tarafımıza ulaşan yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak bir kez daha asıl derdimizin vatandaşa hizmet olduğunu gösterdik” göndermesi dikkat çekti.

İYİLİKTEYARIŞSİLİVRİ KAMPANYASI İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Esen'in açıklaması aynen şu şekilde: “Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanlığı olarak Ramazan ayının bereketini birlikte paylaşmak adına “Bir Koli de Senden Olsun!” sloganıyla başlattığımız #İyilikteYarışSilivri kampanyamız sona erdi. Ramazan ayı içerisinde kampanyamıza yüzlerce koli ve alışveriş çekleriyle destekte bulunan bağışçılarımıza parti örgütüm adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

“KAMPANYAMIZ İSTANBUL'DA SES GETİRDİ”

#İyilikteYarışSilivri kampanyamızın başarılı bir şekilde tamamlandığını, kampanyamızla birlikte binlerce vatandaşımıza sizlerin destekleriyle yardım ulaştırmış olmanın mutluluğu içerisinde olduğumuzu bildirmek isteriz. Öyle ki #İyilikteYarışSilivri diyerek Silivri'yi ramazan ayında dayanışmaya davet etmek için çıktığımız bu yolda Silivri dışından bile birçok destek gördük. Kampanyamız İstanbul'da ses getirdi.

“RAKİPLERİMİZ TUVALET KAĞIDI SEKTİRİRKEN BİZ BİR KEZ DAHA ASIL DERDİMİZİN VATANDAŞA HİZMET OLDUĞUNU GÖSTERDİK”

Siyasi rakiplerimizin tuvalet kâğıdı sektirerek birbirleriyle yarıştığı bu süreçte Cumhuriyet Halk Partililer olarak bizler kampanya dâhilinde bağışçılarımızdan tarafımıza ulaşan yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak bir kez daha asıl derdimizin vatandaşa hizmet olduğunu gösterdik.

“İBB'NİN 10 BİN ÜZERİNDEKİ ERZAK KOLİSİNİ MUHTARLAR ARACILIĞIYLA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI”

Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun İstanbullulara verdiği 500 bin koli yardım dağıtacağız sözünün ardından, ilçemizde İBB ekiplerimiz tarafından 10 binin üzerinde gıda yardımı dağıtılırken, muhtarlarımız aracılığıyla ise 2500 koli yardım ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

“GENÇLİK KOLLARIMIZ FEDAKÂRCA ÇALIŞARAK 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARIMIZIN İHTİYAÇLARINA CEVAP VERDİ”

Pandemi süreci ve ramazan ayı boyunca; Gençlik Kollarımız hastalık riskine rağmen sokaklarda fedakârca çalışarak 65 yaş üstü vatandaşlarımızın alışveriş, ilaç vb. ihtiyaçlarına cevap verdi.

Dayanışmamıza destekleriyle katkı sağlayan; CHP İstanbul İl Başkanımız Canan KAFTANCIOĞLU ve yönetimine, İBB Başkanımız Ekrem İMAMOĞLU ve ekibine, CHP Silivri İlçe Yönetimimize, CHP Silivri Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve yönetimine, CHP Silivri Halk-Lis İlçe Başkanımız ve yönetimine, Belediye Meclis Üyelerimize, partimiz içerisinde geçmiş dönemlerde İstanbul İl Gençlik Kollarında yöneticilik yapan dostlarımıza, çalışmalarımızda bizlerle koordineli olan Muhtarlarımıza ve Sivil Toplum Kuruluşlarına, bağışlarıyla kampanyamıza destek olan tüm hayırseverlere, tüm Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütüme, teşekkür ediyorum.

Ramazan Bayramımız kutlu olsun, dayanışma ve örgütlülüğümüzün halkımıza güneşli güzel günler getirmesi dileklerimle sağlıklı bayramlar diliyorum.

CHP varsa herkes için var!”

 

YORUM YAP