Bezgin: İkinci yarıda durumu düzeltiriz

Bezgin: İkinci yarıda durumu düzeltiriz

03.12.2021 10:19:06

Ergene Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin son haftalarda alınan sonuçlar ve takımın gidişatı hakkında bir bilgilendirme paylaşarak durum değerlendirmesinde bulundu.

Ergene Velimeşespor Kulüp Başkanı Serkan Bezgin'in yaptığı basın açıklamasında; “Ergene Velimeşespor Kulübü olarak her maça başarılı olmak için çıkıyoruz. Bizler bu güne kadar kendi yağımızla kavrulduk ve kavrulmaya devam ediyoruz. Küçük bütçelerle takımımızı ayakta tutmaya çalışıyoruz. Bütçemizin toplamda 5 milyon maliyeti bulunmaktadır. 2,5 milyonu Türkiye Futbol Federasyonu ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'ndan geliyor. Geri kalanını kendi imkânlarımız, esnafımız, sporu seven sanayicilerimiz ve taraftarlarımızın desteği ile götürmeye çalışıyoruz. Şuan Ergene Velimeşespor'umuz çok arzu ettiğimiz sıralamada değil. Takımımızı geç kurduk, geç antrenmanlara başladık. Şuan takımımız uyum sorununu aştı, beklenilen uyumu yakaladı. Takımımızın havası iyi durumda 2. yarıda birkaç takviye ile çok daha iyi yerlerde olacağız. Ergene Velimeşespor'un gelir ve giderlerinden, başarı ve başarısızlığından ben sorumluyum.  Kimin ne yaptığı ya da ne söylediği beni ilgilendirmiyor. Bizler yönetim olarak kendi işimize bakıyoruz.

TEKİRDAĞ BİR BÜTÜNDÜR

Futbol birlik, beraberlik ve kardeşlik demektir. Birçok renkleri barındırmaktır. İlimizi ve ilçemizi gururla her yerde temsil ediyor ve etmeye de devam edeceğiz. Tekirdağ bir bütündür, bir ailedir ve biz Ergene Velimeşespor Kulübü olarak bu ailenin bir parçasıyız.  Onurla ve gururla Türkiye'mizin her yerinde en iyi şekilde temsil ediyoruz.  Ergene Velimeşe Spor Profesyonel Ligde tek temsilci takımdır. Bizleri ilçe takımı olarak gören spor camiası unutmasın ki Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, vb. bunlarda birer ilçe takımıdır. İstanbulspor diğer takımların alt liginde oynamaktadır. Ama İstanbul halkı İlçe takımlarına sahip çıkıp, sevmişlerdir.  Tüm Tekirdağlı hemşerimizden ilgi ve manevi destek bekliyoruz. 

Bizler Tekirdağ'ımızın her noktasını seviyoruz ve Tekirdağ'ımızı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Biraz daha destek ve inançla yönetim olarak bu işin üzerinden başarı ile gelebileceğimize inanıyorum” dedi.


YORUM YAP