Belediyeden Emniyete kuruluş yıldönümü jesti

Belediyeden Emniyete kuruluş yıldönümü jesti

08.04.2021 15:27:40

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü dolayısıyla emniyet mensuplarını sabah mesailerinde hoş bir tebrik sürprizi ile karşıladı.

Silivri Emniyet Müdürü Cemil Erim ile bir araya gelen Başkan Volkan Yılmaz ve Halkla İlişkiler Ekibi emniyet mensuplarının mesailerine keyifli bir şekilde başlamasına yol açtı. Canlı müzik ve hediyelerle Emniyet çalışanlarını selamlayan programa ilişkin paylaşımda bulunan Başkan Volkan Yılmaz, “Polis teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümü vesilesiyle, bugün mesaiye başlayan polislerimize sürpriz yaparak müzik dinletisi ve hediyelerle karşıladık. İlçe Emniyet Müdürümüz Cemil Erim ve tüm emniyet personelimizin günlerini kutluyorum. Cenab-ı Allah ayaklarına taş değdirmesin. Görevlerinde başarı ve kolaylıklar diliyorum” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

YILMAZ: POLİS TEŞKİLATIMIZIN HER BİR FERDİ MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE HAK ETTİĞİ YERİ ALMIŞTIR

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ayrıca 06-12 Nisan Polis Haftası ve Polis Teşkilatının kuruluşunun 176'ncı yıl dönümü vesilesiyle bir de mesaj yayınladı. Polis Teşkilatının kuruluşundan itibaren sarf ettiği üstün çabaya vurgu yapan Başkan Yılmaz, “Güven içinde yaşayabilmemiz adına büyük bir özveriyle çalışan emniyet teşkilatımızın 176'ncı kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.” dedi. Başkan Volkan Yılmaz, mesajında şu ifadeleri kullandı: “Ülkemizde huzur ve düzeni sağlamak için 176 yıldır cesaret ve kararlılıkla görev yapan polis teşkilatımızın her bir ferdi, milletimizin gönlünde hak ettiği yeri almıştır. Bizler evlerimizde, iş yerlerimizde, sosyal hayatımızda huzur içinde yaşıyorsak, güvenlik güçlerimizin başarılı çalışmaları sayesinde olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca koronavirüs salgını ile mücadeledeki gayretleri ortadadır. Bu duygu ve düşüncelerle şehit polislerimiz başta olmak üzere, ahirete irtihal eden tüm polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Görevi başındaki polislerimize başarı ve kolaylıklar diliyorum. Polis Haftası ve Polis Teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.”

 

 


YORUM YAP