AK Kadınlar çalmadık kapı bırakmıyor

AK Kadınlar çalmadık kapı bırakmıyor

17.09.2018 10:28:47

AK Parti Silivri İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Silivri'nin bütün mahallelerinde haftalık olarak yapılan programlarla çat kapı ev ziyaretleri gerçekleştiriliyor.

İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülkenur Büke Başkanlığında düzenlenen programlara ana kademe ve yedek yönetim kurulu bayan üyeleri de destek veriyor.

BÜKE: KADIN KOLLARIMIZ SÜREKLİ OLARAK SAHADA
AK Parti Silivri İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülkenur Büke, İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Silivri'de yürütülen çalışmaları değerlendirdiği açıklamasında, İlçe Kadın Kolları ve Mahalle Kadın Kolları Başkanlıklarının çok koordineli bir şekilde hareket ederek, Silivri'nin bütün mahallelerinde haftanın her günü çat kapı ev ziyaretleri, hasta ziyaretleri ve muhtaç aile ziyaretleri yaptıklarını ifade etti. Neredeyse Silivri'de kapısı çalınmadık ev bırakmadıklarını söyleyen İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülkenur Buke, “AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı olarak İlçe Başkanımız Mutlu Bozoğlu öncülüğünde yaptığımız bütün çalışmalarda sadece seçimden seçime seçmenini hatırlayan bir siyasi anlayışa sahip olmadığımızı ve AK Parti ailesinin sürekli seçmenine sahip çıkarak onların dertleri ile dertlendiğimizi hissettirmeye çalıştık. Çaldığımız her kapı yüzümüze tebessümle açılıyor. Silivrili hemşerilerimizden çok güzel teveccühler alıyoruz. Bu vesile ile şahsım ve teşkilatımız adına bütün Silivri'ye teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi. Haber Merkezi

  • ETİKETLER
PAYLAŞ
« Önceki Protokol, çöp topladı
Sonraki » Başarının sırrı...

YORUM YAP