Silivrispor kalesini sağlama aldı

Silivrispor kalesini sağlama aldı

13.07.2018 13:56:24

Yeni sezon için ciddi hazırlıklar içinde olan Silivrispor birçok hedefi olan kulüpte forma giymiş olan tecrübeli eldiven Burak Kapan ve Çağlar ile anlaşmaya varılarak imzalar atıldı. 

Geçtiğimiz sezon Eyüpspor ve Cizrespor formalarını giyen başarılı kaleci Burak Kapan ile her türlü anlaşmaya varıldı imzalar atıldı. Silivrispor idari binasında yapılan imza törenine Silivrispor Kulüp As Başkanı Turgay Sakarya ve Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi Orçun Koyuncuoğlu katıldı. Bir yıllık anlaşma yapılan oyuncu hafta sonu yapılacak olan idmanda da hazır olacak.

Genç Milli kaleci Çağlar da, Silivrisporlu
Birbiri ardına transferlerini yapan Silivrispor yeni sezon için genç Milli takımda da forma giyen Bursaspor altyapısında yetişen Duhan Çağlar Akdağ ile de anlaşmaya vardı.
TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele edecek olan Silivrispor kalesini sağlama alıyor. Bursaspor altyapısında yetişen ve sırasıyla Orhangazi Belediyespor ve Karagümrükspor'da forma giyen genç oyuncu artık Silivrisporlu. Silivrispor idari binasında As Başkan Turgay Sakarya ve İdari Menajer Özgür Ergün'ün de katıldığı imza töreninde bir yıllık anlaşma yapıldı. Duhan Çağlar Akdağ ayrıca genç Milli takımında da forma giyerek Brezilya, İtalya, Arnavutluk ve Belçika takımlarına karşı da forma giydi.
Engin AKIN

YORUM YAP