Ortaokul mezunlarının TEOG Yerleştirme sonuçları

Ortaokul mezunlarının TEOG Yerleştirme sonuçları

22.08.2016 11:23:39

İlçemiz ortaokul mezun öğrencilerinin ortaöğretim kurumlarına yerleştirme sonuçlarını paylaşmaya devam ediyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi kapsamında ortaöğretim kurumlarına yerleştirme sonuçlarını 11 Ağustos 2016 tarihinde açıkladı. Çağrıbey Ortaokulu'ndan sonra Ertuğrul Gazi Ortaokulu, Değirmenköy Atatürk Ortaokulu, Fenerköy Ortaokulu, Akören Ümit Aksun Ortaokulu, Gazitepe Ortaokulu mezunlarının da TEOG yerleştirme sonuçlarına yer veriyoruz. Sonuçlar şöyle;

ERTUĞRUL GAZİ ORTAOKULU
TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARI
Adı Soyadı Kazandığı Okul
İzgi Gökçınar Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu
Dila Naz Otlu İzzettin Çalışlar Anadolu Lisesi
Nebi Akbulut Değirmenköy İmkb Çok
Programlı Anadolu Lisesi
Eren Güriz Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Müberra Demirtaş Özel Silivri Uğur Temel Lisesi
Ergin Çetin Selimpaşa İmkb Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Mustafa Berk Kıyak Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Esra Aydın Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Selin Engin Atatürk Anadolu Lisesi
Ali Kıraç Selimpaşa And.İmam Hatip
Aslı Deniz Kaymak H.Sabriye Gümüş Anadolu L.
Burak Çetin Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Mehmet Meriç Usta Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Ceren Elverdi Necip Sarıbekir Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Fettah Furkan Sapan N. Sarıbekir Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Fatmanur Okyay Toki Cumhuriyet And.Lisesi
Murat Doğukan Menküer Silivri Anadolu Lisesi Rabia Geçgel Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Nilsu Can Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Alican Şengün Silivri Mesleki Ve Teknik Anadolu
Irmak Erdoğan Toki Cumhuriyet And.Lisesi
Hüsniye Yağmur Arslan Atatürk Anadolu Lisesi
Şevval Şen Vefa Lisesi
Öykü Sıla Özdoğan Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Gökhan Raif Coşkun Silivri Mesleki Ve Teknik Anadolu
Burcu Kanık Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Mehmet Ali Doğruoğlu Özel M.Kızılateş Anadolu L.
Barkın Şahin Silivri Mesleki Ve Tek.And.L.
Ömer Faruk Yiğit Toki Cumhuriyet And. Lisesi
Ceren Tüfekçioğlu Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Fatma Yıldız Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Fatma Sena Aslan Silivri Anadolu Lisesi
Sıla Çakar Hasan-Sabriye Gümüş
Anadolu Lisesi
Murat Can Tuzaktepe Silivri Mesl.Ve Teknik Anadolu
Burcu Tunç Özel Mektebim Anadolu
Sağlık Meslek Lisesi Gökçe Kaya Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Yusuf Eren Albayrak Atatürk Anadolu Lisesi
Şevval Senanur Sevgili Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Ilgın Deniz Bulut Toki Cumhuriyet And.Lisesi
İrem Aykan Özel Mektebim Anadolu
Sağlık Meslek Lisesi Pınar Sude Taşcan H.Sabriye Gümüş Anadolu L.
Zeynep Yağmur Küçükyıldız Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Rabia Dilek Eren Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Tuğçe Özdamar Atatürk Anadolu Lisesi
Buse Küçük Atatürk Anadolu Lisesi
Bünyamin Taha Turan Atatürk Anadolu Lisesi
Rabia Avcı Silivri Kız And. İmam Hatip L.
Ömer Utku Demir İbrahim Yirik Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Kaan Kepenek Özel Mahmut Kızılateş Anadolu
Ömer Faruk Taş Silivri Mesleki Ve Teknik Anadolu
Harun Hanbey Turan Atatürk Anadolu Lisesi
Zeliha Beyza Görgülü Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Göze Yavuz Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi Yusuf Şentürk Atatürk Anadolu Lisesi
Aleyna Aydemir Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Arif Emre Yetiş Büyükçekmece Recep Güngör
Anadolu Lisesi
Ayşenur Bayram Şerife Baldöktü Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Ece Nur Pıhtılı Silivri Kız And. İmam Hatip Li
Edanur Kaya Silivri Kız And. İmam Hatip Li
Enis Özbek Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Eylül Özkan Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu
Hüseyin Aydın Atatürk Anadolu Lisesi
Eymen Tuna Şağban Prof Dr. F.Sezgin Fen Lisesi
Ayşenur Yücel Toki Cumhuriyet And. Lisesi
Hicabi Erdoğan Silivri Mesleki Ve Tek. Anadolu
Emre Orhun Baş Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Ebrar Barlas Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Ege Işıköndeş Özel Silivri Uğur Temel Lisesi
Uğur Eren Değirmenköy İmkb Çok
Programlı Anadolu Lisesi
Deniz Delibaş Silivri Mesleki Ve Tek.Anadolu
Furkan Öztürk Toki Cumhuriyet And. Lisesi
Savaş Doğan Yıldırım Silivri Mesleki Ve Teknik Anadolu
Alper Güler Silivri Necip Sarıbekir Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Alp Erim Özgüler Manisa Lisesi
İrem Nur Çetin Silivri Kız And. İ. Hatip Lisesi
Efkan Berat Şahin Necip Sarıbekir Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Dilara Ulukulu İ.Yirik Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Irmak Selen Telli Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu
Akant Demiray Özel Silivri Uğur Temel Lisesi
Kudret Kutay Diler Silivri Mesleki Ve Teknik Anadolu
Asya Engin Toki Cumhuriyet And. Lisesi
Muazzez Turan H.Sabriye Gümüş Anadolu L.
Gökay Özcan H.Sabriye Gümüş Anadolu
Beyza Birinci Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Abdussamed Erk Özel Silivri Uğur Temel Lisesi
Muhammed Ali Sevim Silivri Anadolu Lisesi
Eyüpcan Yılkın Silivri Mesleki Ve Tek.Anadolu
İlayda Ercan Toki Cumhuriyet And.Lisesi
Serdar Öztürk Atatürk Anadolu Lisesi
Tuana Yıldırım Prof Dr. Fuat Sezgin Fen Lisesi
Gülcan Şahin Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Doğukan Köse Çan İbrahim Bodur Anadolu Lis
Özge Önal H.Sabriye Gümüş Anadolu
Enes Kapu Ahi Evran Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Mervenur Özkan Toki Cumhuriyet And. Lisesi
Ulaş Çakır Değirmenköy İmkb Çok
Programlı Anadolu Lisesi
Gülse Yüksel Edirne Yıldırım Beyazıt Anadolu
Yusuf Emir Gerçek Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Mürsel Kayaklı Toki Cumhuriyet And. Lisesi
Bedirhan Arslan Silivri N. Sarıbekir Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Rümeysa Yıldırım Çorlu İmkb Fen Lisesi
Yiğit Berk Hızarcı Silivri Mesleki Ve Teknik Anadolu
Zeynep Naz Ece Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
İclal Sezer Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Görkem Zeynep Aras Selimpaşa İmkb Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Hatice Melek Doğan H.Sabriye Gümüş Anadolu
Alper Höccet Bağcı Değirmenköy İmkb Çok
Programlı Anadolu Lisesi
Ayşe Sude Güner Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu
Azra Sevinç Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Emirhan Etker Silivri Mesleki Ve Teknik Anadolu
Anıl Başpınar Silivri Mesl.Ve Teknik Anadolu
İrşad Melih Polat Silivri Anadolu Lisesi
Furkan Veli Özer Toki Cumhuriyet And.Lisesi
Yusuf Selim Yüceer Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Buse Koşar Atatürk Anadolu Lisesi
Ceyhun Taşgın Atatürk Anadolu Lisesi
Şevval Sude Mumcu H.Sabriye Gümüş Anadolu
Kaan Söker Özel Silivri Uğur Temel Lisesi
Samet Kurt Atatürk Anadolu Lisesi
Esra Kartal Şerife Baldöktü Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Görkem Başpınar Silivri Mesleki Ve Teknik Anadolu
M. Faruk Belenkoğulları Selimpaşa İmkb Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Merve Gümüşpınar İ. Yirik Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Kerem Gündüz Toki Cumhuriyet And.Lisesi
Şelale Şahin Silivri Kız And.İmam Hatip L.
Sena Ağça Atatürk Anadolu Lisesi
Elanur Yıldırmış Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu
Okan Tabak Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Sedat Kasap M.Rüştü Uzel Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Sude Özdemirci Özel Silivri Uğur Temel Lisesi
Ömer Burak Öztek Toki Cumhuriyet And. Lisesi
Tolga Erdağı Silivri Anadolu Lisesi
Rüya Erdağı Silivri Anadolu Lisesi
Yusuf Demir Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Yiğit Kazan Atatürk Anadolu Lisesi
Ceren İlker Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Onur Vatansever Toki Cumhuriyet And. Lisesi
Olcay Karasakal Atatürk Anadolu Lisesi
Oğuzhan Çakın Süheyl Ünver Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Murat Ateş Toki Cumhuriyet Anadolu Lises
Elifnur Aydın Silivri Kız And.İmam Hatip L
Berkay Eşki Çorlu İmkb Fen Lisesi
Duygu Gökçe Silivri Anadolu Lisesi
Ezgi Damar Marmaraereğlisi Opet Anadolu
Meryem Özge Yanık Silivri Anadolu Lisesi
Mehmet Ercan Özkurt Vali Muammer Güler
Sosyal Bilimler Lisesi
Görkem Kalyoncu Atatürk Anadolu Lisesi
Görkem Sert Toki Cumhuriyet And. Lisesi
Emir Can Değirmenköy İmkb Çok
Programlı Anadolu Lisesi
Doğa Aysen Bakıtkal Atatürk Anadolu Lisesi
Damla Nur Sulakcı Özel Kumburgaz Gurur Mesleki
Ve Teknik Anadolu Lisesi
Can Türkoğlu Atatürk Anadolu Lisesi
Berkay Sözen Silivri Mesleki Ve Tek. Anadolu
Berkay Arda Selimpaşa İmkb Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Batuhan Azbay Selimpaşa İmkb Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Bahar Kapısız Silivri Necip Sarıbekir Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Ayberk Başar Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Atahan Topçu Silivri Mesleki Ve Teknik Anadolu
Ali Umut Çakır Özel M.Kızılateş Anadolu
Ali Güney Duralı Tekirdağ Güzel Sanatlar Lisesi
Adem Akbacak Silivri N.Sarıbekir Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Bahadır Sevinç Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
DEĞİRMENKÖY ATATÜRK ORTAOKULU
TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARI
Adı Soyadı Kazandığı Okul
Berra Tezcan Silivri Prof.Dr.Fuat Sezgin Fen Li
İrem Çelik Silivri Prof.Dr.Fuat Sezgin Fen Li
Gülbala Uluş Çorlu Özel Liseye Kayıtlı
Sude Ergün Silivri Hasan Sabriye Gümüş
Anadolu Lisesi
Hatice Ergün Çorlu Mehmet Akif Ersoy
Anadolu Lisesi
Hatice Tavşan Silivri Hasan Sabriye Gümüş
Anadolu Lisesi
Aybüke Topaç Çorlu Mehmet Akif Ersoy
Anadolu Lisesi
Gülsüm Yılmaz Çorlu Mehmet Akif Ersoy
Anadolu Lisesi
Ahmet Emre Yılmaz Çorlu Mehmet Akif Ersoy
Anadolu Lisesi
Bilge Unat Çorlu Mehmet Akif Ersoy
Anadolu Lisesi
Dilek Çavuş Çorlu Mehmet Akif Ersoy
Anadolu Lisesi
Esra Karaöz Çorlu Ticaret Borsası Anadolu L.
Canan Unat Çorlu Cemile Yeşil Anadolu L.
İpek Köse Çorlu Esentepe Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Büşra Karaöz Toki Cumhuriyet Anad. L.
Sena Nur Kayabaşı Çorlu Esentepe Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Orkun Ergen Toki Cumhuriyet Anadolu L.
Alperen Yolaçar Saliha Gökçen Anadolu Lisesi
Harun Korkut Çorlu Mimar Sinan Anadolu Lis
Sude Korkmaz Çorlu Esentepe Sağlık Meslek Li
Kerem Altınsoy Esentepe Sağlık Meslek Lisesi
Betül Karabostan Silivri İ.Yirik Anadolu Lisesi
Melisa Fidan Çorlu Mimar Sinan And.Lisesi
Emirhan Yeşilkurt Çorlu Mimar Sinan And.Lisesi
Emre Dilek Çorlu Mimar Sinan Anadolu Lis
Göknur Bülbül Çorlu Mimar Sinan Anadolu Lis
Sıla Aydın Keşan Sağlık Meslek Lisesi
Onur Cansever İ.Yirik Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Neşe Koçak İ. Yirik Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Emircan Köse Çorlu M.Sinan Anadolu Lis
Enise Pınarbaşı Çorlu İmam Hatip Anadolu Lisesi
Begüm Öztürk İbrahim Yirik Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Göktan Orhan İbrahim Yirik Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Ömer Emre Değirmenköy İmkb Çok
Pr.Anadolu Mes.Lisesi
Emel Şahin Değirmenköy İmkb Çok
Pr.Anadolu Mes.Lisesi
Selma Nur Yılmaz G.Yaka Anadolu Lisesi
Ömer Faruk Arıca Silivri Anadolu Lisesi
Murat Perçemli Selimpaşa İmkb Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Semanur Karaöz Çorlu Anadolu Lisesi
Berna Taşan Çorlu Anadolu Lisesi

FENERKÖY ORTAOKULU
TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARI
Adı Soyadı Kazandığı Okul
Semiha Özdemir Tekirdağ Ebru Nayim Fen L.
Şahin Alp Eren Tekirdağ Ebru Nayim Fen L.
Zilan İpek Hasan Sabriye Gümüş And.L.
Muhammed Demir Toki Cumhuriyet And. L.
Ceyda Tüzün Toki Cumhuriyet And. L.
Ayça Yamaner Selimpaşa Atatürk And.L.
Ceren Kerse Selimpaşa Atatürk And.Lis
Sedanur Ceyhan İbrahim Yirik Mes.Tek. A.L
Tarık Sönmez Silivri Anadolu Lisesi
Mehmet Bekir Doğan Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Cemal Deliktaş Gümüşyaka Anadolu Lisesi
İbrahim Kaptaç Gümüşyaka Anadolu Lisesi
İsmail Gül Gümüşyaka Anadolu Lisesi
Ömer Muttalip Çakmak Selimpaşa And. İmam Hatip
Gizem Işık Şerife Baldöktü Mes.Tek.A.L
Mehmet Ali İnan Selimpaşa And. İmam Hatip
Emre Ocak Selimpaşa İmkb Mes.Tek.A.L
Emirhan Gülmez Açık Lise
Emir Nergiz Açık Lise
M. Reza Nazari Z.Burnu Veliefendi And
İmam Hatip
Mustafa Keçicioğlu Necip Sarıbekir Mes.Tek Al
İlayda Özcoban Şerife Baldöktü Mes.Tek.A.L
Emir Cambazoğlu Silivri Mes.Tek.Al
Fatmanur Kınalı Şerife Baldöktü Mes.Tek.A.L
Vedat Yalçın Büyükçekmece Hüseyin Erkan
And. İmam Hatip
Doğukan Onan Silivri Mes.Tek.Al
Talha Kaya Açık Lise
Eda Tüzün Değirmenköy İmkb Çpl
Tunahan Çelik Silivri Mes.Tek.Al
Ömer Faruk Altun Açık Lise
Reşit Kara Açık Lise
Uğurcan Yavuz Açık Lise
Yaşarcan Köprülü Açık Lise
Hacı Baki Bulmaz Açık Lise

AKÖREN ÜMİT AKSUN ORTAOKULU
TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARI
Adı Soyadı Kazandığı Okul
Ayşe Kınalı İbrahim Yirik Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Betül Filiz Hasan Sabriye Gümüş Anadolu
Zeynep Kanat İbrahim Yirik Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Görke Değirmencioğlu Silivri Mesleki Ve Tek. Anadolu
Koray Özkök Değirmenköy İmkb Çok
Programlı Anadolu Lisesi
Gözde Orta Halide Edip Adıvar
Anadolu Lisesi /Üsküdar
Yağmur Demirel Selimpaşa İmkb Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
İlker Akkor Silivri Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi

GAZİTEPE ORTAOKULU
TEOG YERLEŞTİRME SONUÇLARI
Adı Soyadı Kazandığı Okul
Batuhan Taş Hasan-Sabriye Gümüş
Anadolu Lisesi
Yusuf Mızrak Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Fatma Güngör Toki Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Y.Samet Karaboyun Atatürk Anadolu Lisesi
Göksu Şeker Silivri Anadolu Lisesi
Yasin Gelir Selimpaşa Anadolu İmam
Hatip Lisesi
Başar Şeker Silivri Necip Sarıbekir Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Taha Kaan Gürkan Değirmenköy İmkb Çok
Programlı Anadolu Lisesi
Selin Orta Şerife Baldöktü Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Yaren Elmas Şerife Baldöktü Mesleki Ve
Teknik Anadolu Lisesi
Melike Yaren Erkan Silivri Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Elif Elikçi Silivri Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Arda Bakır Silivri Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Asımcan Çakmak Silivri Mesleki Ve Teknik
Anadolu Lisesi
Seda Nur Efe Açıköğretim
İlke Oral Özel

NAKİL BAŞVURU TARİHLERİ
Öğrenciler istemeleri halinde 15-19 Ağustos, 22-26 Ağustos, 29 Ağustos-2 Eylül 2016 tarihlerinde yerleştirmeye esas nakil başvurusunda bulunabilecektir. Yerleştirmeye esas nakil başvuruları, herhangi bir ortaokul müdürlüğünden boş kontenjan şartı aranmaksızın yapılabilecektir.
Öğrenciler yerleştirmeye esas nakil başvurusunda 3 tercih yapacak ve bu tercihlerini bir ortaokul müdürlüğünden onaylatacaklardır. Alınan tercihler doğrultusunda yerleştirmeye esas nakiller YEP üstünlüğüne göre merkezî olarak yapılacaktır. Yerleştirmeye esas nakil sonuçları ise, 22 Ağustos, 29 Ağustos ve 5 Eylül 2016 tarihlerinde ilan edilecek.
Renginar SALİ


YORUM YAP