“Nefsimizin değil davamızın mücadelesi peşindeyiz”

“Nefsimizin değil davamızın mücadelesi peşindeyiz”

09.05.2018 10:06:09

Pehlivanoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı İmran Pehlivan, AK Parti'den İstanbul 3. Bölge Milletvekili aday adayı oldu.

Pazar günü Silivri Moody's Cafe Restaurant'ta basın toplantısı düzenleyen Pehlivan, “Biz nefisimizin değil davamızın mücadelesi peşindeyiz ve bu davanın gönüllü bir neferi olmaya talibiz” diyerek milletvekilliği aday adaylığının gerekçelerini medya mensuplarıyla paylaştı.

“HAK VE BATIL ARASINDA DOĞRU NOKTADA BULUNMANIN DÜŞÜNCESİNDEYİZ”
Pehlivan, kendisini ve daha sonra milletvekilliği aday adaylığı hususunda şunları anlattı: “1972 yılında Erzurum Aşkale'de doğdum. Evli ve 4 çocuk babasıyım, Silivri'de ikamet etmekteyim. İnşaat sektöründe, hazır beton üretimi, kum ve mıcır üretimi, lojistik ve konut üretimi ile iştirak etmekteyim. 1998 yılında kurulmuş olan aile şirketimiz Pehlivanoğlu Grup'un yönetim kurulu başkanıyım. İstanbul ve bilhassa Trakya bölgesinin bilinen bir firması olarak, bölgeye hizmet etmenin onurunu yaşıyoruz. Geçmişte Refah Partisi'nde bir süre ailemiz ile beraber siyasetin içinde bulunduysak da devlete hizmet etme yolunda ticari yönümüze ağırlık verdik. Halen ASKON yönetim kurulu üyesi olup, ASKON Trakya Şube Başkanlığını yürütmekteyim. Silivri SİAD üyesiyim. Çeşitli STK'larda gönüllü görevler aldım. Arık siyasi alanda milletimize hizmet etme kararı almış ve bu yolda gereken ilk adımı atmak adına milletvekili aday adayı olmuş bulunmaktayım. Biz zaferin ne zaman geleceğine değil, hak ve batıl arasında doğru noktada bulunmanın düşüncesindeyiz.

“HAKK'A HİZMET, HALKA HİZMETTEN GEÇTİĞİ İÇİN SİYASETTE VAR OLMAK GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”
Neden adayım diye soracak olursanız, vazifelerin en üstün olanının Hakk'a hizmet olduğunun bilincinde bir birey olarak, Hakk'a hizmet yolunun halka hizmetten geçtiğini ve bunun destekleyicisi argümanının siyaset olduğunun da farkında olarak, bu platformda bulunmamız gerektiğini düşünüyorum. Gelişen ve büyüyen Türkiye'de İmran Pehlivan olarak bizim de yılların birikiminin bu gelişime bir katkı olması için aday olmaya karar verdim.

“SORUNLARI BİLİYORUM, ÇÖZÜM İÇİN MECLİS'TEK SESİ OLMAK İÇİN ADAYIM”
Sektörel bazlı bakacak olursak, içinde bulunduğum sektör olan inşaat sektörünün sıkıntılarından bizzat haberdar olup, sorunların hızlı çözümüne katkı saplayacağımı düşündüğümden adayım.
İstanbul'da ve özellikle Silivri bölgesinde, bölgenin sorunlarını bilen biri olarak ve bilhassa bu sorunların Meclis'teki sesi olmak için adayım.

“MİSYONUMUZ; BU KUTLU MÜCADELEYİ SONUNA KADAR SÜRDÜRMEK”
Sloganımız; tahrip ve imha değil, tamir ve ihyadır. Mücadelemiz; Hakk'ın hakimiyeti için metotlu bir yürüyüştür. Vizyonumuz; Türkiye'yi, Türkiye içinde İstanbul'u, İstanbul içinde mesut bölgemizi gelişim, teknoloji, inovasyon sıçrayışlarından mahrum bırakmamaktır. Misyonumuz; bu kutlu mücadeleyi sonuna kadar sürdürmek.
Biz aday adayıyız, aday oluruz yahut olmayız. Bu evvela Hakk'ın daha sonra da yönetim ve halkın taktiridir. Biz Nemrut'un ateşini söndürmek için su taşıyan karınca niyetindeyiz, sonuç tabi ki mühimdir. Lakin bu yolda nefsimizin istediği bir sonuç alamasak dahi partimizin ve diğer aday arkadaşlarımızın destekçisiyiz. Biz nefisimizin değil davamızın mücadelesi peşindeyiz ve bu davanın gönüllü bir neferi olmaya talibiz.”
Haber Merkezi


YORUM YAP