Muratbey sahanın tamamlanmasını istiyor

Muratbey sahanın tamamlanmasını istiyor

11.06.2024 10:10:55

Süper Amatör Küme ekiplerinden Muratbeyspor yapımının büyük bölümü biten stadyumun eksik kısımlarının da tamamlanması için harekete geçti.

Kırmızı siyahlı yönetim önceki gün kulüp başkanı Ersoy Kara başkanlığında stada çıkarma yaptı. Muratbeyspor yönetimi çok az eksiği kalan stadın bir an önce tamamlanması ve hizmete girmesi için yetkililere çağrı yaptı.

“SAHAMIZIN TAMAMLANMASINI İSTİYORUZ”
Muratbeyspor Kulüp Başkanı Ersoy Kara yaptığı açıklamada yarım kalan statlarının tamamlanmasını istediklerini söyledi. Kara “Stat inşaatı yarım kaldı. Tamamlanmasını istiyoruz. Şu ana kadar 10 milyonluk yatırım yapıldı. Bin 500 metreküp beton var. 200 kamyon mıcır var. Bütün demirleri döküldü ve drenaj sistemleri yapıldı. Halı fiyatlarını aradık, sorduk 3 Milyon civarında tutuyor fiyatı. Bu şekilde düşünüldüğünde projenin yüzde 75'i bitmiş, yüzde 25'i kalmış durumda. Biz bunun tamamlanmasını istiyoruz. Tribünü falan geçtik yani. Bölge için önemli bir proje. Bittiği zaman komple bir tesis olarak düşünüyoruz. Hem altyapı anlamında hem de A takım seviyesinde standartlara uygun bir boyuta sahip.” diye konuştu.

  • ETİKETLER
PAYLAŞ
« Önceki
Sonraki » HÖH, Hükümet ortaklığı şansını zorluyor

YORUM YAP