Kavacık son sınavını Dudulluspor ile verdi

Kavacık son sınavını Dudulluspor ile verdi

31.01.2022 09:21:06

TFF Bölgesel Amatör Lig 6.Bölge 3.Grubunda mücadele eden Kavacıkspor, sezonun ikinci yarı maçları öncesinde kendini Dudulluspor maçı ile ölçüp-tarttı.

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadındaki mücadele 3 ayrı bölüm halinde oynandı. Oldukça tempolu geçen maçı Dudulluspor Takımı 2-1 galip tamamladı. İlk iki bölümde ideal kadrodaki isimlerini sahaya süren her iki takım son bölümde ise tüm genç isimleri sahaya sürdü.

Stat: Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadı

Kavacıkspor: Yılmaz (Egemen-Emirhan), Ümit (Burak), Nuri (Mecit), Elyasa (Arda-Taha), Mehmet (Mahmut Özkan), Hasan Emre (Doğaç), Adem (Cenker), Hasan Gündoğdu (Caner), Kerim (Seymen-Muhammed ), Samet ( Eren ), Yunus ( Mahmut Kemal )

Dudulluspor: Özcan (Muhammed), Emrah ( Süleyman ), Abdullah ( Ata )Hüseyin ( Berkay ), Mus (Harun), Okan ( Berkan ), Vedat ( Bilal ), İsa ( Emirha ), Soner ( Ömer ), Önder ( Erdem ), Yahya ( Serhat )

Teknik Direktör: Mücahit Özdemir

Goller: Dk.42 Vedat, Dk.63 Cenker, Dk.80 Ömer Yiğit

Dk.9 Kavacıkspor adına son kanattan gelişen etkili atakta topla buluşturulan Kerim hızla ceza alanına girer girmez çok sert bir şut çekse de top üstten auta çıktı.

Dk.26 Kavacıkspor ceza alanı içinde topla buluşan Yahya'nın vuruşunda Kaleci yılmaz sağına uzanıp topu çıkardı.

Dk.28 Kavacıkspor'da günün çalışkan isimlerinden Samet Bahça'nın çektiği sert şutta top üstten auta çıktı.

Dk.30 Sol kanattan yapılan ortaya zor pozisyonda ayağı ile uçarak vuruş yapan Soner'in şutunda top üstten auta çıktı.

Dk.40 Sağ kanattan kullanılan korner atışından gelen top ceza alanı dışına gönderildi, doldurulan topla buluşan ve pozisyon için savunmadan çıkıp gelen Elyasa'nın topukla vuruşunda savunma topu çizgi önünden çıkardı.

Dk.42 Dudulluspor atağında Yahya'nın aktardığı topla buluşan Vedat kendisini karşılamak için çıkan Kaleci Yılmaz'ın aynından topu filelerle buluşturdu 1-0

Dk.44 Samet'in ceza alanı yayı üzerinden vuruşunda Kaleci Özcan soluna uzanıp topu çıkardı.

Dk.51 Sağ kanattan bindirme yapan Ümit Memiş'in ortasında önde direk yönünde topa dokunan Yunus'un bu vuruşunda top yandan auta çıktı.

Dk.63 Sağ taraftan gelişen ev sahibi takım atağında Cenker Coşkun etkili bir vuruş ile topu filelerle buluşturunca durum eşitlendi 1-1

Dk.80 Dudulluspor atağında sağ kanattan Emirhan'ın yaptığı ortada altı pas noktasında yükselen Ömer Yiğit etkili bir kafa vuruşu yaptı Kaleci Egemen'in çabası, son hamlesi de yetersiz kalınca top filelerle buluştu 2-1

TALİP ERCAN / ER-HA BEYKOZ

YORUM YAP